نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تله پاتی

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  تله پاتی

  تله پاتي كلمه ايست يوناني كه (TELE)به معناي دور و((PATHOSبه معني احساساست كه اين پديده شامل انتقال فكر به قصدديگرونيز دريافت فكر كه كلاميتوان آنرا فراياب ناميد .

  اين استعداد روحي رواني در تمامي اشخاصبا شدت وضعفي متناسب با شخصيتشان وجود دارد كه خصيصه آن مانند ديگر ادركاتفوق حسي براي فرد نيروئيست كه بدون بهره مندي از حواس پنجگانه بكار گرفتهميشود...

  براي تقويت اين استعداد تمرين هائي را بايد انجام دهيم كهالبته اين تمارين مستلزم همكاري دونفر است كه باتفاق در آن به تجربهبپردازند وبا استمرار آن مراتب آنرا پيمود ....

  دراين تمرين يكيانتقال دهنده افكار وديگري دريافت كننده افكار است كه شخص اول را عامل يامخابره كننده ونفر دوم كه دريافت كننده مخابره است وسيط ناميده ميشوند....

  عاملبايد فرماني را كه تمايل وقصد القاء آنرا دارددر ذهنش طرح نموده و آنرابشكل تجربه به وسيط القاء كند واينكار را دقيقا به گونه ئي انجام دهد كهبا تمركز روي آن فرمان گوئي خود قصد انجام همان فرمان را دارد...با انجاماولين فرمان توسط عامل ووسيط بايد فرمانهاي ديگري توسط آنها به انجام برسدوتمرين ها ادامه پيدا كنند..اين فرمانها ميتواند دستوري مانند راه برو..بايت چيزي را بردار بشين ...ويا مانندي چون آنها باشد كه البته اينفرمانهاي تله پاتيكي بايدمتعاقب هم صادرشوند كه بهتر است درهر نوبت وجلسهاين تمرين ها با فرمان متفاوتي صورت بگيرد....

  در مراحل اوليهتمرين بايد شخص دريافت كننده يا وسيط به هنگام عمل در موقعيت ووضع كاملابي تفاوت بوده وهرگونه افكاري را از ذهن خود دور كند وتنها منتظر يكتحريك دروني بماند كه وي را وادار سازد تا كاري انجام دهد و فقط وكاملا مترصد دريافت فرمان باشدوتوجه خودرا معطوف به احساسي كند كه از درون خويشحس ميكند واگر با چند فكر ويا فرمان مواجهه ميشود به آنكه قويتر ومحسوس تراست عمل كند ...

  ودر مواقع تمرين اگر وسيط چشمايش را ببند براي دريافت نتجه بهتري گرفته ميشود ..

  برايتقويت استعداد تله پاتي مقدمتا بهتر است كه تمرين ها نخست بصورت تمرينبا تماس مستقيم انجام گيرد بدين نحو كه عامل دست وسيط را گرفته وفرمانهايشرا صادر كند مثلا فرمان حرت به جلو يا عقب ويا برداشتن شيئي موردنظر...ويا......غيره...وسپس تمرين با با تماس غير مستقيم بدين طريق كهعامل توسط يك چوب ويا تكه پارچه كه بدست خود ووسيط قرار ميدهد به انجامفرمانها مبادرت كند ....ودر مرحله بعد تمرين بدون تماس است كه عامل در پشتسر وسيط قرار گرفته وبا تمركز ونگاه كردن به پشت گردن وسيط فرمانه را صادرميكند بهتر است فرمان ساده ومكرر القاء شود وفاصله در حد چندين متر بيشترنباشد كه با تمارن بيشتر ومتعد ميتوان فاصله را افزايش دادا گرچه در فواصلبسيار دور چند كيلومتري بايد وسيط را در زمان صدور فرمان مطلع كنيم ونتجهرا جويا شويم ....اين تمرين ها چنانچه با كساني انجام شود كه با آنها آشناوتفاهمي نزديك داشته باشيم قطعا در نتايج بهتر، موثر ميافتد ....كه درمراحل پيشرفته ميتواند تسري وموثر در افراد ديگر وحتا بيگانه نمايد....

  ادامهچنين تمرين هائي را به گسترش فرمانهائي چون ديدن تصاوير والقاء آن به وسيطويا ذهنيتي در مورد نامها وصدور آن به وسيط به تقويت هرچه بيشتر آنبپردازيم ...

  اشخاصي كه داراي دقت و اراده ئي قوي باشند در امورتله پاتيك موفقتر ند ضمن اينكه باور و ايمان به انجام چنين كاري كه درارتباط با ادراكات فرا حسيست ، صددرصد يكي از ملزومات آنست..

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تله پاتی

  نیروهایی که در نسل بشر وجود دارند , بسیارند که گروه بسیار کمی از آنها تا حدی شناخته شده و بسیاری هنوز به صورت ناشناخته باقی مانده اند , یکی از آن نیروهای شناخته شده حالت تاثیرگذاری امواج مغزی و عقلی بر دیگری است که آن را تله پاتی می نامند.

  قدرت و نیروهای تله پاتی حالتی است , بین کسانی که دارای کشش های روحی فراوان بوده و روابط عاطفی و احساسی تکاملی نسبت به یکدیگر دارند و می توانند در شرایط ذهن یکدیگر را از فاصله های دور یا نزدیک , تحت کنترل فکری خود در آورند و از عقاید یکدیگر آگاهی کامل بدست آورند . در تله پاتی , حواس پنجگانه مادی بشر , دارای هیچ نقشی نیست و تنها نیروهای ذاتی و قدرت های روحی که خارج از وجود مادی افراد هستند می توانند تاثیر امواج تله پاتی را بین دو یا چند نفر برقرار کنند که متاسفانه در این مورد هنوز آگاهی کافی و شناخت چندانی جهت درک چگونگی بوجود آمدن این حالت ها در دست نیست , تا اینکه از نظر جنبه علمی آن بتوان جوابگوی همگان بود.

  تله پاتی یکی از قدرت های نهان افراد بشر است که تا بحال , کسی به طور مطلق , به نیروی آن دست نیافته است , چون تله پاتی را یک نوع تاثیرپذیری مرموز و ناشناخته ای در بین برخی از افراد می توان به شمار آورد که کمتر کسی از دلیل چگونگی آن آگاه است.


  در امر آموزش تله پاتی در جهان کسی وجود ندارد که از نظر ظاهری و فیزیکی بتواند فرد دیگری را به طور کامل از راه دور تحت کنترل و نفوذ امواج ذهنی خود درآورده و به او فرمان دهد و یا از او عملی را بخواهد تا او انجام دهد , بلکه شخصی که در فاصله زیادی نسبت به فرد مقابل خود می باشد , فقط گاهی تحت تاثیر نیرو و امواج خواست های او قرار می گیرد و نظریات و خواست های وی را به طور ناقص یا کامل و دقیق انجام می دهد.

  زمانی که فردی به یاد شخص دیگری که وابستگی فراوانی نسبت به او دارد , باشد , گاهی یک نوع حالت تله پاتی بین آن دو نفر به وجود می آید و در این موقع بُعد مکان مطرح نیست و در هر فاصله ای که از هم قرار گرفته باشند , امواج صادره از مغز یکدیگر را به راحتی درک می کنند و از آن آگاهی می یابند.

  حیوانات هم می توانند با صاحب خود از طریق نوعی تلهپاتی , رابطه ای را برقرار کنند و حتی روح صاحب خود را پس از مرگ جسم مادی رویت کنند.

  امواجی اطراف جسم مادی نسل بشر را احاطه کرده اند که وی قادر به درک و تشخیص تمام آنها نیست و چنانچه فردی بتواند تمام امواج محیط خود را بشناسد و درک کند , مشکلات فراوانی را می تواند از خود و اطرافیان خویش دور سازد .

  گیرنده امواج در بشر , مانند رادیویی است که تنها دارای یک موج می باشد و می تواند همان موج مخصوص که مربوط به آن است را بگیرد و از سایر امواج محیط خود بی خبر است.

  درباره وجود و قدرت تله پاتی در نسل بشر باید گفت , افرادی که در زنجیره دایره خلقت از نظر قدرت های روحی و روانی و تکاملی بیکدیگر پیوسته هستند , توانایی گیرایی امواج یکدیگر را دارند , وهر چه این فاصله در این افراد بیشتر باشد , قدرت گیرایی و تجانس امواج آنها نیز تغییر می یابد و ضعیف تر می شود.

  متافيزيك

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. برخوردکشتی با دیوارحفاظتی بندرعباس
  توسط HRG در انجمن اخبار حوادث
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۸ بهمن ۸۸, ۲۲:۲۷
 2. استفاده تبلیغاتی از بانوان در مراسم و برنامه های انتخاباتی
  توسط hamid192 در انجمن اخبار ويژه انتخابات ايران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۸ خرداد ۸۸, ۱۲:۴۸
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۰۱ مهر ۸۷, ۱۷:۵۲
 4. تی ام
  توسط ARVAH در انجمن مدیتیشن - meditation
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۱۹ تیر ۸۷, ۲۱:۱۳
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۳۱ تیر ۸۶, ۱۹:۴۳

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •