نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تله پاتی با حیوانات

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  تله پاتی با حیوانات

  قدرت و نیروهای تله پاتی حالتی است , بین کسانی که دارای کشش های روحیفراوان بوده و روابط عاطفی و احساسی تکاملی نسبت به یکدیگر دارند و میتوانند در شرایط ذهن یکدیگر را از فاصله های دور یا نزدیک , تحت کنترلفکری خود در آورند و از عقاید یکدیگر آگاهی کامل بدست آورند . در تله پاتی, حواس پنجگانه مادی بشر , دارای هیچ نقشی نیست و تنها نیروهای ذاتی وقدرت های روحی که خارج از وجود مادی افراد هستند می توانند تاثیر امواجتله پاتی را بین دو یا چند نفر برقرار کنند که متاسفانه در این مورد هنوزآگاهی کافی و شناخت چندانی جهت درک چگونگی بوجود آمدن این حالت ها در دستنیست , تا اینکه از نظر جنبه علمی آن بتوان جوابگوی همگان بود.

  تلهپاتی یکی از قدرت های نهان افراد بشر است که تا بحال , کسی به طور مطلق ,به نیروی آن دست نیافته است , چون تله پاتی را یک نوع تاثیرپذیری مرموز وناشناخته ای در بین برخی از افراد می توان به شمار آورد که کمتر کسی ازدلیل چگونگی آن آگاه است.

  در امر آموزش تله پاتی در جهان کسی وجودندارد که از نظر ظاهری و فیزیکی بتواند فرد دیگری را به طور کامل از راهدور تحت کنترل و نفوذ امواج ذهنی خود درآورده و به او فرمان دهد و یا ازاو عملی را بخواهد تا او انجام دهد , بلکه شخصی که در فاصله زیادی نسبت بهفرد مقابل خود می باشد , فقط گاهی تحت تاثیر نیرو و امواج خواست های اوقرار می گیرد و نظریات و خواست های وی را به طور ناقص یا کامل و دقیقانجام می دهد.

  زمانی که فردی به یاد شخص دیگری که وابستگی فراوانینسبت به او دارد , باشد , گاهی یک نوع حالت تله پاتی بین آن دو نفر بهوجود می آید و در این موقع بُعد مکان مطرح نیست و در هر فاصله ای که از همقرار گرفته باشند , امواج صادره از مغز یکدیگر را به راحتی درک می کنند واز آن آگاهی می یابند.

  حیوانات هم می توانند با صاحب خود از طریقنوعی تله پاتی , رابطه ای را برقرار کنند و حتی روح صاحب خود را پس از مرگجسم مادی رویت کنند.

  امواجی اطراف جسم مادی نسل بشر را احاطه کردهاند که وی قادر به درک و تشخیص تمام آنها نیست و چنانچه فردی بتواند تمامامواج محیط خود را بشناسد و درک کند , مشکلات فراوانی را می تواند از خودو اطرافیان خویش دور سازد .

  گیرنده امواج در بشر , مانند رادیوییاست که تنها دارای یک موج می باشد و می تواند همان موج مخصوص که مربوط بهآن است را بگیرد و از سایر امواج محیط خود بی خبر است.

  درباره وجودو قدرت تله پاتی در نسل بشر باید گفت , افرادی که در زنجیره دایره خلقت ازنظر قدرت های روحی و روانی و تکاملی بیکدیگر پیوسته هستند , تواناییگیرایی امواج یکدیگر را دارند , وهر چه این فاصله در این افراد بیشتر باشد, قدرت گیرایی و تجانس امواج آنها نیز تغییر می یابد و ضعیف تر می شود.

  به نظر من هم ارتباط تله پاتی با حیوانات هم ارتباطی یک طرفه باید باشه. ولی نمونه های انسانی زیادی می شه پیدا کرد.

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تله پاتی با حیوانات

  مایلم نکته ای را در مورد حیوانات در اینجا ذکر کنم , بسیاری از مردم حیوانات را فقط به عنوان موجوداتی می دانند که بر روی جهار پا راه می روند و بس . مردم حیوانات را به عنوان موجوداتی احمق و بی مغز می دانند زیرا قادر به تکلم به زبان انگلیسی , فرانسوی یا آلمانی و اسپانیایی نیستند . اما از سویی دیگر , حیوانات نیز انسان ها را به عنوان موجوداتی ابله و بی مغز می دانند !

  اگر شما حقیقتآ تله پاتیک بودید و از این قوه ما فوق طبیعی برخوردار بودید , پی می بردید که حیوانات به راستی حرف می زنند , و مهم تر از همه , خیلی عاقلانه تر و هوشمندانه تر از بسیاری از انسان ها حرف می زنند ! بعضی از دانشمندان ( که در مجله ساینتیفیک آمریکن از آن ها صحبت شده است ) کشف کرده اند که زنبور ها یک نوع زبان مخصوص به خود را دارند , زنبور ها قادرند یکسری دستورات کاملآ دقیق و مشخصی را به یکدیگر صادر نمایند و حتی کنفرانس هایی نیز تشکیل می دهند !

  بعضی دیگر از دانشمندان به دلفین ها جلب شده اند ( مخصوصآ به زبان عجیب آن ها که در واقع تولید یکسری اصوات عجیب است ) این صداها را روی ضبط صوت هایی ضبط کردند و بعد با سرعت های مختلفی آن ها را پخش نمودند . در یک سرعت بخصوص , مکالمه دلفین ها بسیار شباهت به صحبت و حرف زدن انسان ها داشت .

  حیوانات , ماهیت هایی هستند که به این جهت بر روی زمین آمده اند تا با یک شکل خاص و در یک قیافه خاص , وظیفه بخصوصی را که باید انجام بدهند , در بهترین شرایط ممکن برای پیشرفت و تکاملشان به انجام برسانند . من بسیار خوش اقبال بودم که با دو گربه سیامی همخانه شوم . دو گربه که به نحو حیرت انگیزی دارای قوه تله پاتی هستند . بعد از تجربیات فراوان اینک کاملآ امکان پذیر و میسر شده است با این دو گربه گفتگو ها و صحبت هایی داشته باشم که هیچ فرقی با مکالمات و صحبت های من با انسان ها ندارد . ( البته با انسان هایی با هوش و هوشمند ! )

  گاهی از اوقات خواندن افکار این گربه های سیامی در ارتباط با عقایدی که تسبت به ما انسان ها دارند , هیچ جالب و لذت آفرین نیست !

  اگر انسان , حیوانات را هم طراز خود بداند که در اشکال و قیافه های کتفاوتی از ما به این دنیا آمده اند , به راحتی می شود با آن ها مأنوس شد و در مورد مسائلی با آن ها به گفتگو پرداخت که در شرایط دیگر کاملآ غیر ممکن به نظر می رسد .

  برای مثال یک سگ از دوستی با انسان لذت می برد . سگ دوست دارد فرمان بردار باشد زیرا در این صورت از انسان تعریف و تحسین می شنود . از سوی دیگر یک گربه سیامی احساس تحقیر زیادی نسبت به انسان ها می کند , زیرا یک انسان در برابر توانایی های یک گربه سیامی , کاملآ بی دست و پا می ماند . گربه سیامی دارای قدرت های مافوق طبیعی خارق العاده و شگفت انگیزی می باشد و قوه تله پاتیکی اش غیر قابل انکار است . بنا بر این چرا نیایید و با گربه تان رابطه خوبی برقرار سازید و یا با سگتان یا اسبتان ؟

  اگر واقعآ خواستار این باشید که به تله پاتی با حیوان مورد نظرتان مکالمه و ارتباط برقرار نمایید و چنانچه به این کار عمیقآ معتقد باشید , به راحتی موفق به انجام این کار می شوید .  لوبسانگ رامپا

 3. #3
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تله پاتی با حیوانات

  قدرت شفادهي حيوانات


  حيوانات بخشنده اند و به سرعت فراموش مي كنند. شايد خداوند حضور آنها را به ما بخشيده است تا عشق بدون شرط را درك و تجربه كنيم.  علاوه بر همه آنچه كه درباره عشق نوشته شده است، ميليونها انسان وجود دارند كه تا به حال عبارت "دوستت دارم" را به كار نبرده اند. ميليونها انسان ديگر وجود دارند كه هرگز اين عبارت پر انرژي را نشنيده اند و خيلي خيلي بيشترند كساني كه هرگز عشق را حس نكرده اند. دكتر دين اورنيش در كتاب عشق و بقا نظر جالبي دارد: "بقاي ما به قدرت شفادهي عشق، صميميت و روابط بستگي دارد."  قدرت شفا دهي عشق، به عشق ميان انسانها محدود نمي شود. امروزه دانشمندان در تحقيقات خود و بررسي روابط بين حيوانات هم به اين نتايج رسيده اند.  كدام يك ديگري را شفا مي دهد؟  نمونه هاي بسياري از توانمندي حيوانات در تاثيرات درماني و شفادهي، و روابط عاطفي كه با بسياري از انسانها برقرار مي كنند، مشاهده شده است.  لاري دوسي از يك مطالعه كه در دانشگاه دوك انجام شده نمونه مستندي را ارائه مي دهد. پسر جواني به نام هوف در خانه اش تعدادي كبوتر را نگهداري مي كرد. هوف به پاي هر پرنده يك نشانه به صورت يك شماره وصل مي كرد تا بتواند آنها را تشخيص دهد. روزي او يك كبوتر زخمي را در باغ پيدا كرد، به كبوتر كمك كرد و تا زماني كه خوب شد از او نگهداري كرد. زمستان آن سال هوف به شدت بيمار شد و براي عمل جراحي به بيمارستاني دويست مايل دورتر فرستاده شد. يك شب بسيار سرد و برفي او صداي آرامي را از پشت پنجره اتاقش در بيمارستان شنيد. وقتي كه پرستار پنجره را باز كرد، يك كبوتر به درون اتاق پريد و روي سينه هوف نشست. پس از چك كردن پاي كبوتر هوف نشانه خودش را ديد. يكي از همان كبوترهاي خانگي. به نظر بسيار بعيد مي رسيد كه كبوتر اين همه راه را پرواز كرده باشد؛ اما به هر حال او جايي رفته بود كه دوستش به عشق و درمان نياز داشت.  آيا مي توان گفت كه خداوند حضور حيوانات كوچك خانگي را به ما عطا كرده تا معني عشق بدون شرط را بفهميم؟  مي توانيم حيواناتمان را سرزنش و تنبيه كرده و آنها را زماني كه مطابق ميل ما رفتار نمي كنند، در جايي حبس كنيم. اما زماني كه بسوي آنها بر مي گرديم تنها چند دقيقه طول مي كشد تا آنها دوباره صورت خود را به پاهايمان بمالند و مشتاقانه گوشه هاي لباس ما را بكشند و بازي كنند. شايد آنها براي اين در زندگي ما هستند تا نوع خاصي از دوست داشتن را تجربه كنيم، دوست داشتني كه در مقياس روابط پر از شرط و شروط بسياري از انسانها نمي گنجد.  اگر مي توانستيم مانند آنها ببخشيم و دوست بداريم، با همان خلوص و با همان سرعت، چه مردمان سالم و خوشبختي بوديم!...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۰۸ مرداد ۹۳, ۲۰:۳۳
 2. برخوردکشتی با دیوارحفاظتی بندرعباس
  توسط HRG در انجمن اخبار حوادث
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۸ بهمن ۸۸, ۲۲:۲۷
 3. غرق کشتی تایوانی
  توسط GHOLNAZ در انجمن بایگانی اخبار حوادث
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۹ آذر ۸۷, ۲۱:۰۱
 4. صورتی روی دیوار
  توسط ARVAH در انجمن داستان های واقعی از ارواح
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۲ خرداد ۸۷, ۲۰:۳۷
 5. یکی از ساده ترین و بهترین انتی اسپایور ها
  توسط Unknown در انجمن Security&Antivirus
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۳ مرداد ۸۶, ۱۳:۲۲

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •