يورو 2008



در تب و تاب مسابقات يورو 2008، مسابقات جام ملتهاي اروپا قرار داريم. مسابقاتي كه در كشور اتريش و سوئيس به طور مشترك برگزار ميشود.
در اين هفته قصد داريم سايت اختصاصي اين بازيها را به شما معرفي كنيم. آدرس اينترنت اين سايت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است كه در آن تمامي اطلاعات اين مسابقات به طور دقيق و كامل در اختيار شما قرار ميگيرد.

طراحي اين وب سايت بسيار ديدني است و نسبت به ساير سايتهاي اختصاصي مسابقات كه تاكنون طراحي شده، برتريهاي زيادي دارد. به خصوص بخش برنامه مسابقات كه در قالب فلش طراحي شده و به حركت مكان نما بر روي روزها و بازيها،` اطلاعات هر يك در اختيار شما قرار ميگيرد.

اين برنامه بر اساس تيمهاي شركت كننده، روزهاي برگزاري مسابقات، شهرهاي برگزار كننده، گروهها و مراحل مسابقات قابل فهرستبندي است.

بخش اخبار اين سايت هم بسيار دقيق و آنلاين بوده و آخرين اخبار را در اختيار شما قرار ميدهد. بخش ويدئويي سايت هم قسمتهاي جالبي دارد.

در اين قسمت ميتوانيد ضمن مشاهده كليپهايي از مسابقات گذشته جام ملتهاي اروپا، بازيها را به صورت مستقيم و آنلاين از شبكه اينترنت مشاهده كنيد. البته هزينه مشاهده مستقيم هر مسابقه 6 يورو است كه ميبايست به صورت آنلاين پرداخت شود.

بخش تصوير و عكس هم كه به نظر ميآيد پر مخاطبترين بخش سايت باشد كه تصاوير ديدني و به روزي از مسابقات و حاشيههاي آن را به نمايش در ميآورد.

براي كسب اطلاع از جنبههاي توريستي دو كشور ميزبان اين مسابقات نيز ميتوانيد به بخش مربوط مراجعه كنيد. در اين بخش خدماتي كه اين دو كشور در زمينه برگزاري اين مسابقات ارائه ميشود توضيح داده ميشود.