نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دروازه انرژی

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  دروازه انرژی

  انرژی مسئله خيلی مهميه. و برای خيلی از فعاليتها از جمله برونفکنی کالبداختری و فعاليتهای مابعدالطبيعه بسيار حياتيه. ما در زندگی روزمره هم از اين انرژی درونی بهره ميگيريم. و صرف خيلی کارها ميکنيم. و در برخی موارد اون را هدر ميديم. مثلا وقتی درباره اينکه چقدر از شخصی بدمون مياد فکر ميکنيم. برای بالابردن اين انرژی هم معمولا هر شخص متوسل به وسيله ای ميشه. شخصی کمبود انرژی خودش را با حضور در جمعی از دوستان جبران ميکنه. به اين صورت ديگران هر کدام مقدار بسيار کمی انرژی از دست داده و کمبودش را احساس نميکنند. شخصی اين انرژی را با تحقير ديگران بدست مياره و شخصی هم با دوست داشتن و کمک کردن به ديگران مقدار قابل توجهی انرژی نصيبش ميشه و اشخاص ديگری هم از راههای گوناگون ديگه. تا بحال خيلی ها ميزان انرژی شما را بالا بردند و خيلی ها هم آن را کم کردند. و اين در زندگی روزانه ما بارها و بارها اتفاق افتاده بدون اينکه ما به اون توجهی داشته باشيم و فقط اون را احساس کرديم. افرادی هستند که به صورت ناخودآگاه از انرژی ديگران تغذيه ميکنند. معمولا هم افرادی هستند که ما هيچگونه شک و شبهه ای به آنها نداريم. ممکنه نزديک شما بيان و برای شما درد دل کنن و بگن که چه آدم بدبخت و فلک زده ای هستند که با اين کار در حال گرفتن انرژی از شما هستند در حالی که شما دلتان به حالشون سوخته. عده ای هم هستند که سعی ميکنند با تحقير شما از شما انرژی بگيرند. موارد مختلفی وجود داره. برای همين سعی کنيد از اينگونه افراد يا به کلی دور بشيد و يا با اونها مقابله کنيد و با اين کار به انرژی دزدی آنها پايان بديد. مثلا در صورتی که شخص مورد نظر شروع به گريه و زاری و گفتن اينکه چقدر آدم بدبختيه اصلا بهش توجهی نکنيد و بهش بگيد که مسائل مهمتری داريد تا اينکه به شکوه های اون گوش کنيد. با اينکار مطمئن باشيد شخص مورد نظر يا سعی ميکنه دوباره به شما نزديک بشه و يا به کلی از شما دور ميشه پس مواظب اينگونه افراد باشيد و سعی کنيد انرژيتان را برای اينگونه افراد هدر نديد. در مورد تحقير هم به همين صورته و شخص مورد نظر ممکنه در حال دزديدن انرژی باشه. يادتون باشه اکثر اين افراد از کاری که انجام ميدن کاملا بی اطلاعن. اگر واقعا به اين افراد نزديک هستيد ميتونيد موضوع را با آنها در ميان بگذاريد و به اونها کمک کنيد. چون اين افراد با اينکار رابطه اجتماعی خودشون را با دوستان و اطرافيان تخريب ميکنند چون فردی که با اين شخص رابطه داره بعد از مدتی به صورت ناخودآگاه متوجه ميشه که هروقت اين شخص حضور داره احساس خيلی بدی بهش دست ميده. در صورتی هم که اين شخص برای شما اهميتی نداره از اين شخص دوری کنيد. نشانه هايی که در صورت کمبود انرژی برای شخص آشکار ميشه به صورت زير هستند:

  * سرگيجه و سردرد که بعضی وقتها بسيار شديد هستند.

  * احساس خيلی بدی در قسمت معده و شکم

  * احساس ضعف

  * ناراحتی بدون دليل

  * نياز به خواب


  اين نشانه ها ميتونن در مواردی بسيار شديد باشند. پس سعی کنيد با رعايت نکاتی که بيان کردم انرژی خودتون را هدر نديد و مقدار آن را بالا ببريد. به احساسات خودتون هم دقت کنيد. اين احساسات يا در واقع خاطرات و احساسات آزاد نشده باعث هدر رفتن انرژی هستند. بيشتر اين احساسات فايده ای به حال ما ندارند و رها کردن آنها خيلی بهتر از نگهداشتن آنهاست. با نگهداشتن اين احساسات ما فقط انرژی را هدر ميديم.


  منبع:calbodakhtari.persianblog.ir

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  پاسخ : دروازه انرژی

  حوزة انرژي انسان تجلي حوزة انرژي كيهان است و تحت شرايط خاص قابل ديدن است، اين حوزه عامل انتقال ارتعاشات خلاقه از سرشت برتر به جهان مادي است و انرژي مورد نيـاز ابعاد مـاورائي انسان را تأمين ميكنـد.

  همانطور كه جسم به انرژي نياز دارد و اين انرژي از طريق غذا تأمين ميشود، روان و روح نيز به انرژيهاي خاص خود نياز دارند كه از طريق هاله تأمين ميگردد.

  كره زمين و كيهان فيزيكي نيز داراي هاله ميباشند كه تشعشعات آن از جنس بيوپلاسما ميباشد و در تمام موجودات نفوذ ميكند و عامل ارتباط تمام بخشهاي كيهان با يكديگر است.

  انرژيهاي كيهان بر خلاف انرژيهاي معمولي با دور شدن از منبع تقويت شده، داراي خاصيت تصاعدي است و همواره در حال توليد بيشتر ميباشد. اين حوزه تمام اشياء و موجودات را به شكل باردار در ميآورد و منبعي بيپايان است.

  انرژي كيهان فراتر از محدودة سه بعدي بوده، از لحاظ فيزيكي حالت القايي دارد. حوزة انرژي زمين را ميتوان با حواس برتر(ادراكات فراحسي) احساس و ادراك نمود.

  هالة نوراني انسان يك حالت پلاريته دارد و تراكم بارهاي مثبت و منفي در همه جاي آن يكسان نيست.

  جاهايي كه داراي بار مثبت بيشتر به نسبت بار منفي باشد اصطلاحاً مثبت و قسمتهايي كه داراي بار منفي بيشتر به نسبت بار مثبت باشد اصطلاحاً منفي گفته ميشود.

  به عنوان مثال سر داراي با مثبت و پاها داراي بار منفي است، دست راست بار مثبت و دست چپ بار منفي دارد، جلوي بدن مثبت و پشت آن منفي ميباشد، براي تسهيل انتقال انرژيِ هاله به ديگران بايد قسمتهايي كه داراي بار غيرهمناماند بهم وصل شوند.


  در حوزة انرژي انسان ساختارهايي تحت عنوان چاكرا(كانون انرژي) وجود دارد.
  اين مراكز مسؤول تبادل انرژي بين هالة انسان و هالة كيهان(ارسال و دريافت انرژي) و همچنين مسؤول متعادل كردن انرژي در سطوح مختلف هاله ميباشند.
  چـاكراهـا به دو نـوع اصلـي و فـرعي تـقسيم ميشوند، تعداد چاكراهاي اصلي هفت و فرعي بيستويك ميباشد.
  چاكراها شبيه قيف هستند، انتهاي باريك چاكراهاي اصلي به سمت مغز يا نخاع و قسمت پهن آن به سمت خارجيترين لايه هاله قرار گرفته است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •