موزیلا نسخه آلفا ۶ فایرفاکس ۳ رو عرضه کرد . از مهمترین تغییرات صورت گرفته در این نسخه می شه به موارد زیر اشاره کرد :

- تنظیمات شخصی برای سایت ها .
- بروزرسانی SQLite به نسخه ۳.۳.۱۷ . این قسمت بیشتر مربوط به قسمت کار کردن نرم افزارهای تحت وب بصورت آفلاین هست .
- تغییر اخطار خروج . در این اخطار یک گزینه جدید اضافه شده که با کلیک روی اون در دفعه بعدی که فایرفاکس باز می شه تب های حال حاضر نیز باز می شه ( تصویر رو ببینید ) .

کد:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قرار گرفتن دکمه Restart Firefox بصورت دائم در قسمت مدیریت Add-Ons ها .
- برطرف شدن مشکلات و بهبود قسمت های دانلود منیجر و Gecko ۱.۹ .

این نسخه آخرین نسخه آلفای فایرفاکس خواهد بود و نسخه بعدی که طبق برنامه زمان بندی موزیلا قرار هست در آخر این ماه با نام بتا ۱ منتشر بشه . در نسخه های آلفا بیشتر روی هسته و پایه فایرفاکس کار می شه و در نسخه های بتا نیز بیشتر روی قابلیت های جدید و بهبود قابلیت های قبلی کار می شه . نسخه های RC نیز مشکلات رو تا ارائه نسخه نهایی برطرف می کنند .

کد:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]شما می تونید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه به این آدرس مراجعه کنید .

کد:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]همچنین می تونید این نسخه رو برای ویندوز ۲۰۰۰ به بعد از این آدرس دانلود کنید

کد:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] فایرفاکس ۳ دیگر ویندوزهایی مثل ۹۸ - ۹۵ و ME را پشتیبانی نمی کنه ) . همچنین در این آدرس می تونید قابلیت هایی که موزیلا قصد داره به فایرفاکس ۳ اضافه کنه رو ببینید ( این قابلیت های حتما به فایرفاکس ۳ اضافه نخواهد شد )

کد:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]