هاله انسانی چیست؟
" روح انسانها که در بدن آنان جای می گیرد، از خود، انواری منتشر می کند و این انوار بدن انسان را مانند هاله احاطه می کند. هاله، نمایی از شخصیت و ذات انسانهاست."

تاثیر رنگ هاله ها در شخصیت افراد بیانگر چیست؟
" انسانهایی که هاله شان به رنگ قرمزاست، انسانهایی شهوتران و مادی هستند ، هاله آبی: انسانهای معصوم و آرام ، هاله سبز: انسانهای خوش برخورد و صمیمی و قابل اعتماد ، هاله زرد: انسانهایی که عقده روانی دارند، هاله سیاه: انسان های افسرده، هاله سفید: انسانهای خوشبخت و راضی . افرادی که هاله ی قهوه ای دارند، افرادی هستند که در این دسته، از همه مهمتر و دارای نیروهای قوی می باشند، منتها همه آنان را دیوانه خطاب می کنند. مثلاً بعضی افرادی که در بیمارستانهای روانی بستری هستند، از این نوع دسته اند."


رنگ هاله های انسانی بیانگر چیست؟
" رنگ آنها نشان دهنده ی ذات انسانی هر فرد است."


آیا ارواح رنگ هاله های انسانی را همانند ما می بینند؟
" انسانها عموماً قادر به دیده هاله ها نیستند، اما همه ی ارواح می توانند هاله ها را ببینند و به همین علت می توانند اشخاص را بشناسند ، یعنی از قلب و درون آنها آگاه شوند، البته ارواح متعالی می توانند فکر انسانها را نیز بخوانند."


لطفاً چگونگی تشخیص بیماری ها را از روی رنگ هاله های انسانی بیان کنید؟
"بله، از روی هاله ها بیماری تشخیص داده می شود. به خصوص در قسمت های تیره و تاریک هاله ها، نشانی از بیماری خواهید یافت."


اتریک چیست و تفاوت آن با هاله ها چیست؟
" اتریک همچون شعله ای است که در اطراف بدن انسانها دیده می شود و به رنگ آبی روشن است.هاله ها و اتریک در رنگ،
تفاوت دارند. یعنی اتریک فقط یک رنگ است در صورتی که هاله دارای رنگهای متفاوت می باشد که گاهی بستگی به حالت فرد دارد."


اتریک و هاله های انسانی چه فایده ای برای انسانها دارند؟
"1- اتریک به مثابه ی انرژی مخصوص در اطراف بدن و برای محافظت از آن است.
2- هاله ها وشکل خاص آنها،هنگام خروج روح از جسم فیزیکی و با توجه به اتصال آن روح با جسد خود از طریق ریسمانهای نقره ای رنگ، جهت بازگشت و شناسایی جسد کاربرد دارد."

لطفاً بیشتر در مورد رنگهای هاله های انسانی توضیح دهید:
" رنگ شیری و نقره ای و طلایی و روشن تر از آن که مایل به سفید می شود:
این اشخاص دارای روحی متعالی هستند و بسیار قابل اطمینان هم می باشند. آنان مؤمنان واقعی و در یک کلام بسیار قابل احترام و بزرگوار می باشند چه برای ارواح و چه برای شما انسانهای زمینی.
رنگ نارنجی روشن و شیری:
کسانی که هاله هایشان دارای چنین رنگهایی است ، یک درجه از ارواح قبلی پایین تر هستند. آنان قابل اعتماد، باگذشت و فعالند، اما در سطحی پایین تر.
رنگ نارنجی تیره:
این افراد مقداری حسود، کمی قابل اعتماد و اندکی فتنه جو و فرصت طلب هستند، البته آنان اعتقاد خاص خود را به خدا (کمی سست) دارند.
رنگ قرمز روشن:
این افراد کسانی هستند که کمی به مادیات علاقه دارند، کمی شهوترانند و کمی بیشتر از افرادی که هاله ی نارنجی رنگ دارند، سوء استفاده گر و فرصت طلب هستند. اغلب آنان مادیات را بر معنویات ترجیح می دهند.
رنگ قرمز:
کسانی که دارای هاله ای به این رنگ هستند، افرادی بسیار مادی و شهوتران هستند و همیشه مادیات را بر معنویات ترجیح می دهند. این افراد به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و ارواح شرور از دیدن آنها بسیار خوشنود می شوند.
رنگ بنفش:
تقریباً غیر قابل اعتماد، با افکاری منفی و در پی جنجال هستند. این افراد از دیدن خوشحالی دیگران بی اندازه ناراحت می شوند اما سعی در پاک نگهداشتن خود دارند.
رنگ سبز:
رنگ هاله ی این افراد نشانگر آرامش درونی، پاکی افکار، نوع دوستی و عشق به خداست. افرادی که دارای این رنگ ( از رنگهای روشن تر آن تا سبز) هستند، کلاً افرادی بسیار دلنشین و محبوب همگان می باشند. عموماً ارواح از دیدن رنگ هاله های سبز ابراز شعف می کنند.
رنگ های تیره:
وجود این نوع رنگ ها در هاله ها، نشانه ی ضعف و کسالت است. هر چه رنگ هاله روشن تر باشد، آن کسالت جزئی تر و هر چه تیره تر باشد، آن کسالت کلی تر است. رنگ های بسیار روشن مانند طلایی بسیار روشن(آن طور که چشم را خیره می کند) و نقره ای روشن، مخصوص ارواح بسیار متعالی می باشد که نزدیک به خداوند هستند، مانند هاله ی پیرامون بدن مبارک حضرت محمد (ص).
رنگ آبی:
افرادی که هاله های آنان به این رنگ می باشد، اصولاً افرادی همیشه سالم و دارای آرامش درونی هستند البته کمی ملاحظه کار و کمی کینه ای هم می باشند.
رنگ های دیگر هاله های انسانی همه مشتقات این رنگ ها هستند که با ضعف و قوت وجود دارند."


آیا اشیاء و گیاهان و حیوانات هم دارای هاله هستند؟
" بله اما عموماً هاله های آنها به یک رنگ می باشد. رنگ خاکستری و سفید، رنگ هاله اشیاء و گیاهان است. یعنی هر دو، هم هاله ی سفید دارند و هم هاله ی خاکستری. حیوانات کمی بیشتر دارای تنوع رنگ هاله می باشند. رنگ هاله های آنها معمولاً قرمز روشن، آبی روشن و زرد روشن است و به درجه ی تکامل آنها بستگی دارد."

ارواح، حیوانات و گیاهان و اجسام را چگونه می بینند؟
" اجسام کاملاً واضح نیستند، به صورت امواج دیده می شوند. گیاهان را به صورت هاله هایی می بینیم که از روی آن هاله ها تشخیصشان می دهیم. حیوانات را همانند انسانها به صورت سایه می بینیم."


آیا آب دارای هاله است؟
" بله، به علت این که یک اتم هاله دارد و ئیدروژن و اکسیژن آب هم که از اتم ها و مولکولهای بسیاری تشکیل شده اند، دارای هاله می باشند."

از وبلاگ لوتوس:
reyhaaneh.blogfa.com