نرم افزار USB DISK SECURITY حمايت 100% توسط درايوUSB را بر ضد نرم افزارهای مخرب برای کامپیوتر شما ارايه می کند , در صورتی که نرم افزارهای دیگر قادر به حمایت 90% از سیستم شما نمی باشند و نمی توانند برای حفاظت از کامپیوترهای افلاین موثر واقع شوند ونیازمند ان هستند که به صورت مرتب نرم افزار را بروزرسانی کنیم.هنگامی که ویروس یا کرم جدیدی وارد سیستم شما می شود سایر ضد ویروسها نیاز پیدا می کنند بروزرسانی نرم افزار را انجام دهند و باعث می شود که اسیب پذیری سیستم شما کم شود ولی USB DISK SECURITY با استفاده از تکنیک جدید و کار امد بدون نیاز به UPDATE کردن قادر خواهد بود از سیستم شما در برابر هر گونه خطری حفاظت کند.
USB DISK SECURITY از تکنیک پیشرفته ای برای حمایت و بلاک کردن بدافزارها از طریق درایوUSB استقاده می کند. تعداد کمی نرم افزار ضد ویروس هستند که بتوانند مانند USB DISK SECURITY حمایت کامل را توسط درایوUSB برای شما فراهم کنند و
USB DISK SECURITY بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد.
هنگام مقایسه USB DISK SECURITY با دیگر نرم افزارهای ضد ویروس متوجه خواهید شد که این نرم افزار از کوچکترین نرم افزارهای
ضد ویروس می باشد و در عین حال برای SCAN كردن و پاک کردن ویروسها کمترین مقدار رم را برای انجام این منظور مورد استفاده قرار می دهد.
USB DISK SECURITY بهترین ضد ویروسی است که قادر به حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین بدون نیاز به بروزرسانی خود می باشد . همچنین این نرم افزار سازگاری کامل با دیگر نرم افزارها را دارد در صورتی که در اکثر موارد شما نمی توانید همزمان از دو نرم افزار ضد ویروس بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید و موجب می گردد که امنیت کامپیوتر شما کم شود در صورتی که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید همزمان دو نرم افزارضد ویروس بر روی سیستم خود داشته باشید.
استفاده از این نرم افزار باعث کاهش سرعت سیستم شما نمی شود . برای مثال فایل SETUP این نرم افزار 1 MB حجم دارد و این برنامه فقط 1 تا 7 مگابایت از رم کامپیوتر شما را مورد استفاده قرار می دهد.
این تصویر تغییر اندازه داده شده. برای نمایش آن به صورت کامل لطفا روی این نوار کلیک نمائید. اندازه اصلی تصویر 755×547 می باشد.
برای استفاده از این نرم افزار نیاز به یک حافظه USB دارید تا بتوانید توسط ان از سیستم خود حفاطت نموده و برنامه را توسط ان اجرا کنید.
برخی از ویژگیهای برنامه:
- حمایت 100% بر ضد بدافزارها , ویروسها و نرم افزارهای جاسوسی توسط حافظه USB
- بهترين و مطمئن ترین راه حل برای حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین
- سریعترین وکوچکترین نرم افزار ضد ویروس در حال حاضر
- سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارها
سادگی و اسانی کار و همچنین رابط کاربری ساده این نرم افزار باعث می شود که شما بدون نياز به هرگونه مهارت و تجربه بتوانید با این برنامه کار کنید.
سیستم مورد نیاز:
Win 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista
100MHz Processor
16MB RAM
USB Port

لينك دانلود :
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]