نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پولترگایست های مشهور (ارواح خبیث)

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  پولترگایست های مشهور (ارواح خبیث)

  استرکاکس:

  استرکاکس در سال 1878 میلادی یک دختر 18 ساله معمولی بود که در شهر ((نووا اسکوتیا)) ی کانادا زندگی میکرد , دختری که فعالیت های شریرانه پولترگایستی زندگی اش را زیر و رو کرد. یکی از شب های همین سال , استر ناگهان از خواب پرید و با وحشت به والدین اش گفت که یک موش به رختخواب او راه پیدا کرده است. بعدا جعبه ای را دیدند که صداهای ترسناکی از داخل آن به گوش میرسید اما وقتی در جعبه را باز کردند خالی بود. استر شب بعد دوباره با ترس و وحشت از خواب پرید . او این بار ادعا کرد که در حال مرگ است و این در حالی بود که بدنش به اندازه دوبرابر حالت طبیعی باد کرده و متورم شده بود. حانواده استر در همین حال صدای رعد و برق را شنیدند اما آسمان صاف و عاری از هر ابری بود. گرچه بعدا تورم بدن استر برطرف شد اما پدیده های عجیب , همچون به پرواز در آمدن رختخواب در فضای اتاق استر , ادامه یافت و حتی روز به روز خشن تر از پی می شد.
  خوانواده کاکس برای حل این مشکل دکتر خانوادگی شان را فراخواندند. دکتر کاریت مشغول معاینه استر شد که ناگهان زیر بالشی ای که در کنار دختر قرار داشت , خود بخود به هوا برخاست و شدیدا به سر دکتر اصابت کرد. سپس صدای گوشخراشی از پشت سر دکتر شنیده شد و او سرش را که برگرداند بر روی دیوار مقابل این جمله نقش بسته بود(( استرکاکس تو داری مرا می کشی))
  خوادث مذکور در خانه کاکس ها برای ماه های متمادی ادامه یافت . این حوادث تنها هنگامی متوقف می شدند که استر در خانه نبود. بعدا یک آتش سوزی مهیب در انبار علوفه خانه روی داد. دادگاه عامل اصلی وقوع این آتش سوزی را استرکاکس معرفی کرد و او را به 4 سال اقامت در زندان محکوم ساخت. بعد از این ماجرا فعالیت های شریرانه پولترگایست متوقف شد. خانواده کاکس و دکتر آنها و نیز بسیاری از اهالی مخل اعتقاد داشتند که این پدیده های شریرانه کار یک روح بد ذات بود که می خواست استر را شکنجه کند.
  کارشناسان در بررسی این پرونده به این نتیجه رسیدند که استر به صورت ناآگاهانه و غیر عمدی , در کانون انرژی حرکتی روحی و روانی خویش قرار داشت و این انرژی که ناشی از سرکوب احساسات جنسی و یا دیگر احساسات این دختر نوجوان بود , عامل اصلی تمامی آن حوادث به شمار می رود.

  بل ویچ ( جادوگر بل )
  بل ویچ یا جادوگر بل یکی از مشهورترین موارد تسخیر شدگی ها از سوی پولترگایست ها به شمار می رود. این جادوگر مجموعه ای از خوادث را بوجود آورد که نهایتا به مرگ منمجر شد. جان بل و همسرش لوسی در سال 1817 به همراه فرزندان شان در مزرعه ای واقع در ایالت تنسی آمریکا زندگی می کردند. الیزابت یکی از فرزندان خانواده , در مرکز فعالیت های شریرانه قرار گرفت . در ابتدا صداهای ناله و جیغ و دیگر صداهای مرموز شنیده میشد., اما به زودی رختخواب ها و صندلی ها در فضای داخل اتاق الیزابت شروع به پرواز کردند. بعدا الیزابت هدف حملات فیزیکی مثل کتک خوردن , نیشگون گرفتن و زخمی شدن توسط سنجاق ها قرار گرفت بدون اینکه عامل این حرکات مشخص باشد. پدر و مادر الیزابت ابتدا در این خیال بودند که فرزندشان دچار مشکل روحی شده و خودش به خودش صدمه زده است. اما در ادامه ماجرا حملات الیزابت بیشتر و بیشتر شد و به مرحله ای رسید که روح خبیث شروع به حرف زدن کرد. در اینجا بود که والدین الیزابت متوجه شدند همه این مسایل ناشی از یک عامل بیرونی است . روح مهاجم ادعا کرد که او ((روحی است که از هرکجا که تصورشررا بکنید , از بهشت , از جهنم , از زمین آمده است.)) این روح خودش را جادوگر کیت باتز معرفی کرد.
  کیت باتز یک زن محلی بود که قبلا بر سر یک مساله جزئی با لوسی بل , مادر الیزابت , دعوا و وی را تهدید به مجازات کرده بود. کیت در آن هنگام در قید حیات بود اما وقتی به سراغش رفتند گفت اصلا از این مامجرا بی اطلاع است. از آن هنگام به بعد روح مذکور (( کیت )) نامیده شد.
  کشته شدن جان بل:
  فعالیت های روح شریر , حتی زمانی که الیزابت در خانه نبود , همچنان ادامه پیدا کرد. بعدا هنگامی که الیزابت با یکی از مردان جوان روستا نامزد کرد , روح مزاحم شروع به آشکار ساختن برخی از رازهای خصوصی الیزابت کرد و نهایتا ازدواج او را به هم زد. روح شریر برای مدت دو سال پیاپی اعضای خانواده بل را به انحای گوناگون آزار میداد. در پایان این دوران جان بل پدر خانواده بیمار شد . روح شریر اعلام کرده بود که آنقدر جان بل را شکنجه و آزار خواد داد تا او بمیرد. جان در 20 دسامبر 1820 مرد و این در حالی بود که یک بطری عجیب بین داروهای او یافت شد . هنگامی که محتویات بطری را به خورد گربه خانواده دادند او نیز مرد. روح شریر اعلام کرد که وی مسبب اصلی در مسموم کردن جان بل بوده است. این روح شریر بعد از مرگ جان برای 7 سال ناپدید شد و دوباره برای خرابکاری بیشتر بازگشت . خانواده بل هرگز درنیافتند که چرا آنها هدف حملات این روح قرار گرفته بودند.

  کاخ ساندرینگهایم:
  کاخ ساندرنگهایم در نوروفولک انگلستان یکی از اقامتگاه های خاندان سلطنتی بریتانیا همیشه در آستانه کریسمس از سوی یک روح شریر تسخیر میشود. این روح شریر کارت های کریسمس را بر کف خوابگاه خدمتکاران در طبقه دوم کاخ پخش و پلا می کند. یکی از خدمتکاران کاخ چنین گزارش داد که (( من به چشم خودم دیدم که یک کیسه کاغذی بزرگ , پر و خالی میشد انگار مثل ریه انسان داشت هوا را داخل و خارج میکرد.)) این خدمتکار پس از دیدن این صحنه اعلام کرد که هرگز حاضر به خوابیدن در کاخ نیست. پرنس کریستوفر کریس , عموی فلیپ نیز یکبار سر و شانه یک زن عجیب را که تصویرش در آیینه کاخ بازتاب یافته بود , مشاهده کرد. او صبح روز بعد تابلوی این زن را که دوروتی والپول نام داشت و در سال 1726 به قتل رسیده بود , بر روی یکی از دیوارهای کاخ مشاهده کرد. روح این زن توسط جرج ششم نیز دیده شده بود.

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  پاسخ : پولترگایست های مشهور (ارواح خبیث)

  پرونده آنفیلد:
  خانم پگی هارپر , یک زن مطلقه چهل و چند ساله , در یکی از شب های اواخر اگوست سال 1977 دوفرزند از چهار فرزند خود را به داخل رختخواب فرستاد . این خانواده در خانه ای واقع در منطقه آنفیلد لندن شمالی زندگی میکردند. در اواخر همین شب , جانت یازده ساله و برادرش پیت ده ساله مادرشان را صدا کردند و به وی گفتند که رختخواب آنها به طرز عجیبی بالا وپایین می رود و در حال تکان خوردن است. خانم هارپر به سرعت داخل اتاق بچه ها شد تا دلیل این اغتشاش و بی نظمی را دریابد و مانع آن شود.
  شب بعد بچه های خانم هارپر از جابجا شدن اشیاء در داخل اتاق شان و نیز راه افتادن خود به خودی صندلی ها در طول اتاق خبر دادند. خانم هارپر صندلی ها را سر جای خود برگرداند و چراغ اتاق را خاموش کرد. اما کمی بعد صدای دیگری را از داخل اتاق بچه ها شنید و هنگامی که چراغ اتاق را روشن کرد , سر و صدا متوقف شدند. سپس صدای ضربات شدیدی به گوش ماد خانواده رسید , ضرباتی که به شدت بر روی دیوارهای اتاق نواخته میشد. در ادامه این اتفاقات یک کمد سنگین به همراه کشوهایش در طول اتاق به راه افتادند . خانم هارپر به دشواری کمد را سر جای خود بازگرداند اما کمد مجددا شروع به جرکت کرد. خانم هارپر نهایتا بچه هایش را برداشت و به اتاق دیگر رفت. همسایه ها روز بعد خانه را جستجو کردند اما چیز عجیبی نیافتند. ضربات بر روی در و دیوار خانه ادامه یافت تا آنجا که خانم هارپر و همسایه ها پلیس را خبر کردند. پلیس سر رسید و این بار پلیس و همسایه ها یه چشم خود دیدند که چگونه کمد به آن بزرگی خود به خود در طول اتاق به راه افتاده است. این حوادث برای سه روز متوالی ادامه یافت. پلیس ها یک کشیش و یک واسطه وارد جریان شدند اما موفقیتی بدست نیاوردند. نشریه ریلی میرور کل این ماجرا را همراه عکس و تفصیلات آن به چاپ رساند. این نشریه خبر داد که شاهدان عینی به چشم خود دیده اند که جانت کوچولو در فضای اتاق به پرواز درآمد. درپی وقوع این حوادث از موریس گراس محقق انجمن تحقیقات ماوراءالطبیعه ای در خواست کمک شد. رسانه های خبری با درج اخبار و گزارش هایی درباره خانواده هارپر سبب افزایش شهرت این خانواده شدند و این درحالی بود که پدیده های خارق العاده در خانه هارپر همچنان ادامه داست بطوری که حتی خود رسانه ها نیز از این بابت خسارت هایی را متحمل شدند. برای مثال همه دستگاه های الکتریکی موجود در خانه که بخشی از آن نیز متعلق به خبرنگاران و عکاسان بود دچار نقص فنی شدند. فلاش های دوربین عکاسان به سرعت خالی و شارژ میشدند. در یک مورد دیگر دوربین تلویزیونی حساس به نور ماورای بنفش که برای ضبط تصاویر از رختخواب بچه ها کار گذاشته شده بود. دستخوش ایراد شد و نوار داخل آن گره خودر خبرنگار bbc نیز با مشکل مشابهی روبرو شد.
  ضربه بر روی دیوارها و کف خانه هارپرها جریان دائمی در طول شب به شمار می رفت. مبل ها و صندلی ها کماکان بر روی کف اتاق به صورتی خود به خودی حرکت می کردند و از بالای راه پله به پایین می افتادند . کشوها بدون دلیل از داخل میز بیرون می آمدند و دوباره سر جای خود باز می گشتند , اسباب بازی بچه ها و دیگر اشا در فضای داخل اتاق پرواز میکردند , رختخواب بچه ها بدون وجود هیچ عامل بیرونی ای نامنظم میشدند و آن به شکل مرموزی بر روی کف اتاق ها جاری می شد و از همه ناگوارتر آتش سوزی های کوچکی بود که خود به خود در گوشه و کنار خانه به وقوع می پیوست و سپس بصورت توجیه ناپذیری خاموش مشد. علاوه بر این پرده ها سرخود باز و بسته میشدند و این در خحالی بود که پنجره ها کاملا بسته بودند. جریان هوا به داخل خانه راه نداشت. جانت کوچولو همچنین مدعی شد که یک موجود نامرعی او را از روی زمین بلند میکند و در فضای داخل اتاق معلق کرده است. ادعای جانت از سوی همسایگان که اتاق خواب این دختر را زیر نظر داشتند نیز مورد تایید قرار گرفت.
  یکی دیگر از حوادث ترسناک صدای مردانه ای بود که از دهان جانت کوچولو خارج میشد. در پی این اتفاق جانت را برای انجام برخی معاینات پزشکی در بیمارستان بستری کردند که نهایتا ثابت شد که از حیث جسمی سالم است. تا هنگامی که جانت در بیمارستان بود فعالیت های روح شریر نیز متوقف شده بود اما به محض بازگشت جانت به خانه فعالیت های خرابکارانه روح شریر آغاز شو. صداهایی که از دهان جانت خارج میشد , ادعا میکرد که هویت های متعددی دارد و مدام حرف های رکیک و زشتی را بیان میکرد.
  خانه ای پر از ارواح:
  بعد از سپری شدن دوسال فعالیت های پولترگایستی در خانه هارپرها فروکش کرد و این خانواده زندگی معمولی خود را از سر گرفتند. با این وصف هرگز هیچ توضیح قانع کننده ای برای فعالیت های پولترگایستی در این خانه ارایه نشد. برخی از کارشناسان معتقدند که ترکیب شدن بلوغ قریب الوقوع جانت با یائسگی مادرش باعث شکل گیری انرژی ویرانگری شد که حوادث ویرانگر مذکور را در خانه آنها رقم زد. یک فرضیه دیگر این بود که والدین جانت چندی قبل از هم طلاق گرفته بودند که همین امر منجر به وجود آمدن یک عدم توازن احساسی فزاینده در خانواده شده بود . با این وصف فراروانشناسان نتوانستند دلیل قانع کننده ای در این مورد ارایه کنند. از سوی دیگر دانو میلینگ واسطه هلندی نیز اعتقاد داشت که خانه هارپرها آکنده از ارواحی بوده که از گورستان محلی منشاء گرفته بودند.  نوشته کارن هارل

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پولترگایست های مشهور
  توسط HRG در انجمن ارواح (Ghosts , Spirits )
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۸ مرداد ۸۹, ۱۷:۳۴
 2. پولداري كه از پيدا شدن پولش خوشحال نشد
  توسط HRG در انجمن اخبار اقتصادی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۷ آذر ۸۸, ۱۹:۵۲
 3. پولدارترین فوتبالیست ایرانی کیست؟
  توسط hamid192 در انجمن مجله ورزشی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۷ فروردین ۸۸, ۱۵:۲۲
 4. علی دایی بیست و ششمین فوتبالیست برتر همه ادوار جهان
  توسط hamid192 در انجمن بایگانی اخبار فوتبال ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۹ شهریور ۸۷, ۰۵:۵۷
 5. پولترگایست ها یا ارواح شریر
  توسط ARVAH در انجمن ارواح (Ghosts , Spirits )
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: جمعه ۰۳ خرداد ۸۷, ۲۱:۱۱

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •