سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: معتقدم که باشگاه فولاد خوزستان، یک باشگاه لیگ برتری است و حق این تیم نبود که در لیگ دسته یک باشد.
امیر قلعه نویی پس از پیروزی مقابل تیم فولاد خوزستان، اظهار کرد: تیم فولاد خوزستان با توجه به این که مسابقات پلیآف را در پیش دارد این ریسک را مرتکب شد و بازی بسیار سختی را مقابل ما انجام داد که فکر میکنم رمق تیم را برای بازی پلی آف گرفته است و ممکن است به دلیل تحلیل انرژی بازیکنان در آن بازی با مشکل مواجه شوند.


وی گفت: خدا را شاکریم که توانستیم به فینال مسابقات جام حذفی صعود کنیم. بازیکنانم را ستایش میکنم که در این بازی تمام سعی خود را کردند، به خصوص از دقیقه 70 بازی به بعد که نبض بازی دست ما بود. البته ما باید در طول 90 دقیقه بازی پیروز میشدیم ولی روی یک شوت سنگین احمد آلنعمه بازی به تساوی کشیده شد. ما همه راههای بازیکنان فولاد را بسته بودیم و روی نقاط ضعف آنان خوب کار کرده بودیم. موقعیتهای گل زیادی هم داشتیم و خدا خواست که بازی به پنالتی کشیده شود و بازی را ببریم و من خدا را شکر میکنم.

قلعهنویی تاکید کرد: فولاد تیمی است با استانداردهای بینالمللی که حقش است در لیگ برتر حضور داشته باشد.

سرمربی تیم استقلال تهران خاطرنشان کرد: اگر قهرمان جام حذفی شویم آخر لیگ را به خوبی به پایان رساندهایم و در فصل آینده یقین داشته باشید که تیم استقلال یک تیم بینالمللی میشود. اگر در جام حذفی قهرمان شویم در جام باشگاههای آسیا نیز حرفیهایی برای گفتن خواهیم داشت. با این بازی فکر میکنم آسیا صدای تیم استقلال را شنید
.