خبرگزاري فارس: ايسوس بعنوان يكي ازتوليدكنندگان مادربورد در دنيا، فناوريExpress Gate كه درواقع يك پلت فرم منحصربفرد براي سرگرمي كاربران است را معرفي و در سري مادربوردهاي اسوس P5Q نيزازآن استفاده كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس اين فناوري بديع ومنحصربفرد قادراست تا تنها در مدت زمان 5 ثانيه از زمان راه اندازي سيستم ،امكان دسترسي آنلاين را براي كاربران فراهم آورد. اين فناوري درواقع به كاربران اين امكان را مي دهد تا درمدت زمان كوتاهي بتوانند براحتي از اينترنت استفاده كنند، فعاليت هاي مربوط به وب و يا پيغام هاي آنلاين يا حتي ديدن عكسها را بدون نياز به وارد شدن به محيط ويندوزانجام دهند. اين امكان، كاملا مناسب كاربراني است كه دائما در سفر هستند ويا مجبورند در يك محدوديت زماني و ظايف و كارهاي خود را انجام دهند.
با استفاده از ويژگي منحصربفرد ايسوس Express Gate تنها با گذشت 5 ثانيه از زمان راه اندازي، كاربر قادرخواهد بود تا آنلاين شود. با توجه به اين زمان دسترسي سريع به اينترنت ،كاربراني كه همواره دچار محدوديت زماني هستند، قادر خواهند بود تا از امكاناتي نظير نمايش تصويري آنلاين،MSN ،Google Talk ، Skype ويا Yahoo Messanger بسرعت وبراحتي استفاده كنند و يا ايميل هاي خود را درمدت زمان كوتاهي بررسي كنند. علاوه براين در بخش مديريت تصوير بكار رفته در اين فناوري ،به كاربران اين امكان داده مي شود تا فايل هاي تصويري را با توجه به سليقه خود ،درحالات مختلف مشاهده و يا ويرايش نمايند. همينطور واسط (Interface) بكاررفته درExpress Gate كاملا كاربرپسند بوده بنحوي كه افراد مسن ويا خردسال نيزبراحتي مي توانند از آن استفاده كنند.
علاوه براين مدل Express Gate SSD كه بروي حافظه فلش روي مادربورد نصب شده ، قادراست تا راه اندازي كامپيوتر را براحتي و بدون نياز به اتصال به ديسكهاي سخت انجام دهد.