نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ازدواج در جهان ارواح و تولد کودکان ستاره ای

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  ازدواج در جهان ارواح و تولد کودکان ستاره ای

  ازدواج در جهان روحی


  در فصل ۲۶ کتاب حب پس از مرگ ( شودزموند ) این موضوع را چنین توضیح داده است :

  من در اثر پیامهای رسیده از ارواح می دانم که تجربه آنان از نزدیکی جسد و عقل دو جنس مخالف به هم ( عشق روحی ) متوقف نمی شود و آنها در این مورد از جسد اثیری خود با یک روش حکیمانه و عقلی استفاده می کنند . در حقیقت ازدواج در جهان روحی میان زن و مردی که یکدیگر را دوست دارند ٬ به وسیله ارتباط ارتعاشات موجی و هاله ای هر کدام از آنها با دیگری انجام می شود یعنی هروقت زن و مرد کوکبی می خواهند با هم ازدواج کنند ٬ مانند ما از تماس جسد استفاده نمی کنند گرچه جسد اثیری دارند ٬ ولی از متصل ساختن ارتعاشات موجی خود همچنین داخل کردن هاله حیاتی خود به ارتعاشات موجی و هاله طرف مقابل استفاده می کنند .

  آنها گفته اند که خود این عمل یعنی ابتدا هماهنگ ساختن و بعد انجام ملامسه به میان ارتعاشات موجی و هاله های طرفین ٬ فن بسیار ظریفی می باشد . به همین جهت است که ما در جهان روحی اگر توانستیم از این عمل استفاده کنیم ٬ قطعا ارتباط زناشوئی روحی ما پیشرفت می کند . و اگر نتوانستیم آن ارتباط مبدل به یاس و نومیدی می شود .

  من ( شودزموند ) به کمک روح راهنمایم که مصری هم بوده بنام ( ردکلاو ـ فرعون قدیم مصر ) به دست آورده ام . و فهمیده ام که موجودات جهان اثیری از لحاظ احساس ٬ خیلی دقیق تر و عمیق تر از ما هستند . بنا بر این آنها لذت و رنج را عمیق تر از ما درک می کنند . پس مقصود از اتصال فیزیکی و مستقیم دو روح در جهان اثیری چیست ؟ آیا باید معتقد باشیم که آنها با اتصال ارتعاشات موجی و هاله های حیاتی جسد اثیریشان با هم همآغوش می شوند یا اینکه بدین وسیله عقل و شخصیت یکدیگر را به هم پیوند می دهند ؟ چون در این به هم پیوستن ٬ هر عاشقی نصف مکمل خود را در طرف مقابلش می بیند یعنی هر کدام از آن زن و مرد کوکبی احساس می کند که نیمه مکملی وجودش در وجود طرف مقابل است . چون ناموس فطرت ٬ هر کدام از آنها را برای دیگری انتخاب کرده است .

  ولی باید توجه کرد که اتصال فیزیکی دو روح زن و مرد در جهان ارواح آنطوری که از پیام خود آنها فهمیده ام مانند اتصال دو جسد گوشتی به هم نیست ٬ که در روی زمین وجود دارد ٬ بلکه اتصال آن دو به هم اثیری است . نظیر این ٬ اتصال اثیری در روی زمین هم هست . زیرا وقتی که ما در روی زمین برای هر دو عاشق ٬ جسد اثیری هم قائل باشیم ( چنانکه هستیم ) و می دانیم که این دو عاشق زمینی چگونه قبل از لمس کردن اجساد یکدیگر ٬ با جسد اثیری یکدیگر را لمس کرده اند چون اگر ارتعاش امواج جسد اثیزی و هاله ای آن دو با هم تماس نداشتند جاذبه عشق در میان آنها بوجود نمی آمد پس در واقع همین عشقهای زمینی که حتی منجر به ازدواج جسدی هم نمی شود ٬ در یکدیگر اثر می گذارند ٬ و حتی شدت هم پیدا می کنند .

  ولی اگر اجساد مادی قبل از بوجود آمدن آن تماس روحی و تداخل هاله ها در یکدیگر با هم لمس کنند این عمل مدار مغناطیسی عشق دو طرف را می بندد . یعنی دیگر ارتعاشات موجی و هاله ای میان آنها متبادل نمی شود . در آن وقت است که محبت واقعی از بین می رود و آن آرزوهای عشق واقعی خاموش می گردد .

  من معتقدم در آن اتصالی که میان دو جسد اثیری برای عاشقان بوجود می آید ٬ مراکز معینی عمل می کنند که صرف فیزیکی نیستند . یعنی تنها ارتعاش امواج و یا هاله ها در یکدیگر اثر نمی گذارند . بلکه در همان هنگام تاثیر متقابل ارتعاشات و هاله ها ٬ عقل عشاق و روحشان هم در یکدیگر اثر می گذارند . همین فرستنده ها کلیدهائی هستند که درهای روح و جسد اثیری طرف مقابل مرد یا زن را باز می کنند تا از گنجینه های عقلی ملکاتی یکدیگر آگاه شده و برای تکمیل خود از آنها استفاده کنند .


 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  پاسخ : ازدواج در جهان ارواح و تولد کودکان ستاره ای

  کودکان ستاره ای


  شودزموند می گوید : وقتی که دو عاشق اثیری به طریقی که ذکر شد از لحاظ ارتباط موجی و تماس جسد اثیری با هم نزدیک شدند ٬ کودکان ستاره ای بوجود می آیند . و او اضافه می کند که ٬ فقط می تواند به طور اجمال به این سوال که در صورت تماس جسم اثیری دو عاشق در جهان روحی منجر به ولادت می شود وضع به همین نحوی است که در زمین بچه ها متولد می شوند ٬ پاسخ دهد آن هم پاسخ محدود .

  ولی آنچه که در این باره می داند این است که تولد در جهان روحی و همچنین حمل رنج و مشقت ندارد . و حتی هیچگونه تغییری در شکل و وضع ما در هنگام حمل ظاهر نمی شود . چون حمل در اینجا روحی است نه مادی . و این را هم می دانم که بطور قطعی دوران حمل ٬ خیلی بیشتر از زمان حمل زمینی می باشد . چون در واقع کمال طفل و متناسب بودن ارتعاش امواج وی با سطح روحی پدر و مادر ٬ در همان زمان بارداری انجام می شود .

  باز هم شودزموند ـ ادامه می دهد که جمال مولودهای آسمانی خیلی زیبا تر از کودکان زمینی است . بخصوص نسبت به زنان و مردانی که در روی زمین طفلی از خود به یادگار گذاشته اند . آنها ( کودکان آسمانی ) از تبادل ارتعاشات امواج و هاله های زن و مرد بوجود آمده اند . بنا بر این از هر لحاظ کاملند . و در سطح جهان روحی از این مناظر شناخته شده در نزد ما زمینی ها یافت نمی شود ٬ که فرزندان با پدران و مادران خود مشاجره نمایند و یا برای خانواده دردسری فراهم سازند . بطوری کلی از آن رنجها و بد بختیهائی که خانواده های زمینی دچار هستند در خانواده های آسمانی خبری نیست .

  بعد هم شودزموند ـ اضافه می کند مسلما آن مردان و زنان که دارای خرد محدود هستند و نمی توانند چیزی را که خارج از تجربیات زمینی خود باشد تصور کنند ٬ نه تنها این حقایق را نخواهند پذیرفت ٬ بلکه اغلب مطالب گذشته ما را مسخره خواهند کرد ٬ بدون اینکه برای حل این مشکلات پیچیده تحقیق و یا آزمایش کنند لکن با کمال صراحت می گویم این قبیل ساکنان روی زمین به زودی در جهان روحی از خواب غفلت بیدار شده خواهند فهمید که سخنان و گفته های ما در مورد ( حب و ازدواج ـ و ولادت ) که به ظاهر یک سلسله حقایق زمینی هستند ٬ لکن ریشه آنها در جهانهای روحی است . پس آنوقت متوجه خواهند شد که ما انسانها ی زمینی خداوند را فقط از طریق تحلیل می شناسیم .

  خدائی که در آخرین مرحله تحلیل ٬ همان محبت می باشد .

 3. #3
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  پاسخ : ازدواج در جهان ارواح و تولد کودکان ستاره ای

  هوالذی خلق الموت و الحیوة ، « لیبلوکم ایکم احسن عملاً » و هو العزیز الغفور . ( او کسی است که مرگ و زندگی را خلق کرد ، تا شما را بیازماید که کدامیک نیکوکارترید ، و او عزیز و بسیار بخشنده است . ) ملک - 2

  با توجه به فلسفه ی آفرینش که هدف غایی آن آزمایش و نمودن سره از ناسره است ، تولد فرزند از ارواح مردگان ممتنع می نماید .

  نه دلیل عقلی ای دال بر وقوع چنین رخدادی در دست داریم ، نه دلیل نقلی .

  این که یک مدیوم تحت تاثیر یک موجودیت متافیزیکی القائاتی را تکرار کند ، به صرف این نقل قابل پذیرش نخواهد بود ، مگر آن که شاهدی از غیب ( کتب آسمانی یا معصومین ) آن را تایید کند .

  سیر تکاملی انسان ها را بدون آزمون هایی که برای ایشان در نظر گرفته شده ، نمی توان منتظر بود . قرآن در این باره تصریح ورزیده و می فرماید :

  ولنببلونکم بشیء من الخوف و الجوع ، و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات ، و بشر الصابرین . ( همان شما را خواهیم آزمود به چیزهایی از قبیل ترس و گرسنگی ، از دست دادن مال ( فقر ) و سلامتی ( بیماری ) و نزدیکان ( اولاد و پدر و مادر و همسر و .... ) و بشارت بده شکیبایان را .

  تولد موجودی انسانی از دو روح برزخی که به این واسطه از درجه ی تکاملی برتری برخوردار باشند ، نافی عدالت الهی است زیرا در نظام خلقتی انسان ، هر تکاملی نتیجه ی اختیار و انتخاب است . از این رو ، تکامل ارثی ای که حاصل امتزاج تعالی دیگران باشد ، اختیاری نیست و فاقد ارزش است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. تاریخچه تولد ستارگان در کهکشان مثلث
  توسط GHOLNAZ در انجمن كيهان شناسي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۸ آذر ۸۷, ۰۲:۱۰
 2. تولد تا مرگ ستارگان
  توسط SadafG در انجمن كيهان شناسي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۷ فروردین ۸۷, ۱۲:۵۹
 3. پارس تولز ابزار هاي مفيد وب مستر
  توسط Unknown در انجمن وبلاگ و وبلاگ نويسي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: شنبه ۱۴ مهر ۸۶, ۱۸:۳۰
 4. مقاله جامع: تولد تا مرگ ستارگان
  توسط hrg1356 در انجمن منظومه شمسي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۰۵ شهریور ۸۶, ۲۳:۳۳

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •