پرواز به روش King-rising

کلیپ بالا رو دریافت کنید و بعد آموزش زیر رو بخونید.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شما این حرکات رو سعی کنید جلوی آینه و برای خانواده انجام بدین و هر زمان که کاملا درست و صحیح انجام دادید برای دوستان خودتون اجرا کنید.
من تو این فیلم ها سعی کردم جوری لباس بپوشم که راحت بتونید بوسیله تفکیک رنگ حرکات رو مشخص کنید پس اگه دیدید با شلوار پارچه ای کفش اسپورت پوشیدم نخندین برای فیلم اینکارو کردم.

--------
آموزش پرواز به سبک king-ising

1- فیلم آموزشی از پشت

2- فیلم آموزشی از بغل

3- پرواز


فیلمی که در ابتدای این تاپیک قرار گرفته پرواز به سبک king rising هست که در اون فردی حدود 5 سانت از زمین بلند می شه.
این روش یکی از راحترین روشهای پرواز هست که نیاز به وسیله خاصی نداره اما لازمه قبل از اون تمرینات زیادی انجام بدین تا بینندگان متوجه حقه شما نشوند و مهارت لازم رو کسب کنید.
در این فیلم اگر توجه کنید فردی که میخواد پرواز کنه شئی را به سمت روبه رو پرتاب میکنه در اصل با اینکار توجه بینندگان را به سمت مقابل جلب میکنه و بعد بسیار سریع و با ظرافت تمام پای خودش رو از کفش خارج میکنه تا بتونه پروازی خیالی رو برای شما مجسم کند.
اگر به فیلم خوب دقت کنید متوجه در آورن پا از کفش می شید که این عمل خیلی سریع اتفاق میوفته.
و بعد پاشنه پای راست خود را به بغل پاشنه کفش محکم فشار میده و در این حالت با استفاده از پنجه پا از زمین بلند می شه که شاید تمامی این حرکات در کمتر از 30 ثانیه اتفاق بیوفته.

برای اینکه بتونید اینکارو به درستی و دقت انجام بدید اولا لازمه حتما شلوار پارچه ای داشته باشید تا موقعی که پای خودتون رو از کفش خارج میکنید کسی متوجه خالی شدن کفش شما نشه.
ثانیا حتما کفش شما اسپورت باشه تا بتونید راحتتر از طریق پاشنه کفش استفاده کنید و راحت پاتون رو از کفش خارج کنید برای همین لازمه کفشتون رو از قبل آماده کرده باشید.
ثالثا به نور محیط و سایه خودتون حتما توجه کنید و در زاویه ای قرار بگیرید که کمترین نور را داشته باشه و سایه شما مشخص نشه.

البته فیلم بردار با خود این فرد هست چون اگه توجه کنید فیلم ابتدا به صورت zoom در حاله پخشه که بعد میاد عقب تا لحظه در آوردن پا دیده نشه ولی شما میتونید با استفاده از راههای دیگه اینکارو انجام بدین.
من خودم اینکارو تا حالا چنیدن بار در جمع انجام دادم تو محیط باز زمانی که همه مشغول کار خودشون بودند محلی مناسب رو انتخاب کردم تمام کارهایی که باید انجام میشد انجام دادم و از قبل هم پامو از کفش خارج کردم wink و بعد همرو دعوت کردم که منو نگاه کنند و براحتی اینکارو انجام دادم.
مطمئن باشید اگر درست انجام بدید هیچ کس شک نمیکنه .

در آخر فیلم هم اگه توجه کنید مثلا کفش رو از پاش خارج میکنه و ابتدا پای چپ از کفش در میاد و بعد در ظاهر پای راست رو هم از کفش خارج میکنه و کفش رو به همه نشون میده.(چه خالی بندیه Mr.Green )
اما سعی کنید حتما در محیطی کم نور و یا در شب اینکارو انجام بدید و باید توجه کنید که ببینندگان نباید نشتسه باشند زیرا پای شما را می بینند.
سعی کنید حتما از لباس تیره استفاده کنید چون نور رو منعکس نمیکنه و کفش ، شلوار و جورابتون یه رنگ باشه تا زمانی که در حال انجام اینکار هستید کسی متوجه نشه. تعیین فاصله دید تا بینندگان هم خیلی مهمه سعی کنید اونقدری فاصله بگیرید که کسی متوجه حقه شما نشه.

اگه دقت کنید تو فیلمی که خودم اینکارو انجام میدم یه مقدار از سفیدی پشت کفش معلومه که اگر سیاه میبود دیگه اینطوری تو دید نبود.

تذکر مهم :یادتون نره یه تردست هیچوقت کاریو 2 بار انجام نمیده دفعه اول ممکنه همه گیج باشند اما دفعه دوم مطمئنن اونقدر حواسشون رو جمع میکنند تا بفهمند شما چیکار کردید پس هر چقدرم اصرار کردند 2 بار اینکارو انجام ندین

امیدوارم خوشتون اومده باشه و با استفاده از این آموزش دوستان و خانوادتون رو سرگرم کنید.


مبع آموزش: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]