نرم افزار اسپید گییر { Speed Gear } ، ابزاری است که سرعت اتصال و جستجوی شما را در اینترنت به طور فضائی و غیر قابل باور ، افزایش میدهد .

ویژگیهای این نرم افزار ؛ نصب آسان ، افزایش در سرعت سیستم ، اتصال سریع به اینترنت و حرکت با سرعتی قابل توجه در فضای اینترنت است .

البته یک عیب هم دارد ، اینکه بعد از هر 15 بار اتصال به اینترنت باید برنامه را از طریق کنترل پنل ، ریموو کرده و مجددآ از پوشه قبلی ، برنامه را نصب کرد .

نکته : هنگام نصب برنامه ، نباید به اینترنت وصل بود .

برای نصب و فعال شدن این برنامه ، نیازی به سریال و کرک و رجیستر نیست .

برای نصب بدین طریق عمل میشود که ، فایل فشرده را در یک پوشه ذخیره و همانجا باز میکنیم ، با دبل کلیک و ادامه مراحل نصب تا پایان ، برنامه با یک پنجره کوچک در وسط صفحه مانیتور ظاهر میگردد که دارای ولوم قابل تنظیم ، برای انتخاب سرعت دلخواه است .

من خودم سرعت را روی 15000 انتخاب کرده ام و بسیار از آن راضی هستم .

بعد از انتخاب سرعت مورد دلخواه Apply را زده و سپس Quit را زده و با انتخاب Yes صفحه کلآ بسته میشود . اکنون کانکت شده و از سرعت آن لذت ببرید .

نکته : در هنگام متصل بودن به اینترنت ، دوباره اقدام به باز کردن برنامه و تغییر سرعت آن نکنید .

در صورتی که هر یک از دوستان برای نصب یا کارکردن با این برنامه مشکلی دارد در همین تاپیک سوال فرماید ، بنده راهنمایی کنم .

این برنامه تست شده و دارای هیچگونه ویروسی هم نیست ، پس با خیال راحت دانلود کنید .

این برنامه دیروز توسط Pm درخواست شده بود( البته درخواست برنامه ای برای Adsl بود) و من این برنامه را برای دراخوست کننده قرار میدم امیدوارم دیگران دوستان هم بتوننند ازش استفاده کنند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]