رضا قاسمی صبح امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتشنشانی 201 امیریه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی پژو 405 پس از برخورد با تیر برق در شهریار طعمه حریق شد و یک مصدوم بر جای گذاشت.
وی بیان کرد: ساعت 22 و 57 دقیقه روز پنجشنبه چهارم شهریورماه 95 در تماسی که با سامانه 125 آتشنشانی شهریار گرفته شد برخورد یک دستگاه خودرو پژو 405 با تیر برق واقع در شهریار، بلوار شهیدان مداحی، نرسیده به میدان بسیج اطلاع داده شد.
مسؤول اطلاعرسانی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بیدرنگ امدادگران ایستگاههای 201 امیریه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.
وی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن مأموران سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو 405 به علت عدم کنترل خودرو توسط راننده به تیر برق کنار جاده برخورد کرده است.
قاسمی در پایان متذکر شد: این حادثه منجر به آتشگرفتن خودرو و مصدوم شدن راننده شده بود که بلافاصله حریق خودرو توسط آتشنشانان اعزامی اطفا و فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان منتقل و محل نیز تحویل پلیس راهور حاضر در صحنه حادثه شد.