مطمئنا بهترین خبر برای هواداران بارسلونا در تعطیلات تابستانی، بازگشت لیونل مسی به روزهای اوج خود خواهد بود.


به گزارش "وزش سه"، بعد از آنکه در ابتدای تابستان و پایان فصل گذشته، اخبار ناراحت کنندهای در مورد فوق ستاره آرژانتینی به گوش رسید، حالا انگار مسی همه اتفاقات بد را فراموش کرده و در آستانه بازگشت به فرم همیشگی قرار دارد. بعد از پایان فصل گذشته، لیونل مسی برای حضور در رقابتهای کوپا آمریکا به اردوی تیم ملی کشورش ملحق شد. اما آنها یک بار دیگر در فینال برابر شیلی شکت خوردند تا سریال ناکامیهای آنها در فینالهای متوالی، سومین سکانس خود را نیز به پایان برساند. مسی با از دست دادن یک ضربه پنالتی، از متهمان ردیف اول این شکست قلمداد شده بود. همچنین بعد از رسوایی مالیاتی مسی و محکومیت او توسط دادگاه، اخبار زیادی در مورد تمایل او به جدایی از بارسلونا نیز منتشر شد، حتی بسیاری از هواداران بارسلونا نیز حرکت مسی در مورد فرار مالیاتی را محکوم کردند و کینگ لئو، روزهای بسیار سختی را سپری کرد.
اما مسی دیشب و در جریان پیروزی 2-4 بارسلونا در برابر لسترسیتی، یک بار دیگر ارزشهای خود را به منحصه ظهور کشاند. درخشش او خصوصا در نیمه اول جدال با شگفتی ساز سال گذشته لیگ برتر، همه را به یاد روزهای درخشان مسی در سالهای گذشته انداخت. مسی در اولین حضورش در دیدارهای پیش فصل بارسلونا در دوبلین، نمایش خوبی در برابر سلتیک از خود ارائه داد و دیشب نیز با دادن 2 پاس گل تماشایی، یک بار دیگر آمادگی خود را برای رقم زدن فصلی درخشان اعلام کرد. پاس گل اول او در میان مدافعان مستحکم قهرمان فصل قبل لیگ برتر به مونیر الحدادی، یادآور روزهای اوج مسی در بارسلونا بود و گل دوم نیز با هنرنمایی او و قرار دادن لوییس سوارز در موقعیتی فوقالعاده رقم خورد.
لیونل مسی بعد از بازگشت از تعطیلات، تمرینات فردی خوبی را در کنار آردا توران گذراند و حالا به نظر میرسد به آمادگی بالایی، بعد از آن اتفاقات تلخ رسیده است. گرچه برنده پنج توپ طلای فوتبال در این دو دیدار موفق به گلزنی نشد، اما یک بار دیگر هواداران بلوگرانا را امیدوار کرد که این ستاره 29 ساله را در اوج آمادگی خواهند دید. اتفاقی که قبل از دیدار این تیم در سوپر کاپ اسپانیا برابر سویا، بهترین خبر برای هواداران بارسلونا محسوب می شود.