ضا قاسمی صبح امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتشنشانی 101 مرکزی اظهار کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان وانت در شهریار دو مصدوم برجای گذاشت.
وی بیان کرد: ساعت 34 دقیقه بامداد امروز در تماسی که با سامانه 125 آتشنشانی شهریار گرفته شد واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت واقع در جاده شهریار به سمت کرج، روبهروی سازمان خدمات موتوری شهرداری شهریار گزارش شد.
مسؤول اطلاعرسانی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بیدرنگ امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حادثه کرد.
وی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن مأموران اعزامی به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به علت بیاحتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر خود منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی وسط جاده واژگون و منجر به مصدوم شدن دو نفر شده است.
قاسمی در پایان متذکر شد: مأموران اعزامی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله با جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری به ایمنسازی کامل جاده پرداختند و افراد مصدوم را با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان منتقل کردند.