دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهن در سوپرکاپ ایران در کنار زاینده رود برگزار میشود، باید دید جام در اصفهان میماند یا به لب کارون میرود؟


به گزارش"ورزش سه"، دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن باید در اصفهان دیدار سوپر کاپ را برگزار میکنند. نکات این بازی را مرور میکنیم.
*استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم هفتههای پانزدهم و سیام به مصاف ذوب آهن رفت که در هفته پانزدهم در اصفهان با تک گل مهدی زبیدی و هفته سیام در اهواز با دو گل رحیم زهیوی برنده بازی بود.
*استقلال خوزستان برای لیگ شانزدهم نسبت به لیگ فصل قبل این بازیکنان را از دست داده است: حکیم نصاری، روح الله سیف الهی، هادی خنیفر، حمدالله ابدام، امید سینگ، موسی کولیبالی، فرناندو خسوس.
* و این بازیکنان را به تیمش اضافه کرده است: عزت الله پورقاز، ده سوزا کایون، مهدی مؤمنی، سیلوا ساکونی، رافائل روبالو، ابوالفضل اعلایی، محمد شریفی، سلمان بحرانی، حسین بهرامی.
*ذوب آهن برای لیگ شانزدهم نسبت به لیگ فصل قبل این بازیکنان را از دست داده است: کاوه رضایی، هادی محمدی، ولید اسماعیل، مسعود حسن زاده، احمد امیرکامدار، سینا عشوری، هاشم بیگ زاده، محمد باقر صادقی.
*و این بازیکنان را به تیمش اضافه کرده است: جری بنگستون، یاسر فیضی، محمد ستاری.
*این دیدار اولین تجربه سرمربیگری رسمی سید سیروس پورموسوی خواهد بود.
*این دیدار یک بازی تدارکاتی نیست و هر دو سرمربی میتوانند به خوبی تیمشان را بشناسند و با برد و یک روحیه عالی به مصاف حریفان خود در لیگ برتر بروند.
• استقلال خوزستان به عنوان قهرمان لیگ برتر و ذوب آهن به عنوان قهرمان جام حذفی به این دیدار راه پیدا کردهاند.
• قرار شده است هزینههای اسکان استقلال خوزستان در اصفهان را تیم میزبان قبول کند تا این بازی در فولاد شهر برگزار شود.
• در هفته اول لیگ برتر استقلال خوزستان میهمان تراکتورسازی است و ذوب آهن میهمان سیاه جامگان در مشهد خواهد بود.
• ترکیب احتمالی استقلال خوزستان در این بازی اینگونه است:
گودرز داوودی، محمد طیبی، عزت الله پورقاز، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، میثم دورقی، حسین بهرامی، رحیم زهیوی، فرشاد جانفزا، مهدی مؤمنی و حسن بیت سعید. *عبدالله ویسی که فصل قبل موفق شده بود با تیم استقلالخوزستان قهرمان لیگبرتر شود، اکنون سرمربی سپاهان اصفهان شده است و باید دید برای تماشای دیدار شاگردان سابقش برابر ذوبآهنیها به ورزشگاه میرود یا خیر، اتفاقی که افتادنش بسیار محتمل است.
*ترکیب احتمالی ذوب آهن در این بازی اینگونه است:
محمد رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، قاسم حدادی فر، مهرداد قنبری، علی همام، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، مهدی رجب زاده، جری بنگستون.