سعید عزت اللهی علاقمند است تا پیراهن شماره شش تیم ملی را بپوشد. او به همین منظور با مهدی ترابی نیز صحبت کرده و موافقت او را نیز گرفته تا به آرزویش برسد.


به گزارش "ورزش سه"، سعید عزت اللهی، هافبک جوان تیم ملی که این روزها حضور فعالی در تمرینات و بازی های تدارکاتی روستوف دارد، درباره خداحافظی جواد نکونام از فوتبال می گوید:« نکونام بازیکن بزرگی بود که سالها برای فوتبال ایران زحمت کشید. انجام 151 بازی ملی نشان می دهد که او تا چه اندازه برای فوتبال ایران مثمرثمر بوده و تلاش کرده است. خیلی دوست داشتم که زودتر به تیم ملی دعوت شوم و بازی کنار نکونام را تجربه کنم اما چه سود که این شانس نصیبم نشد. اگر این اتفاق رخ می داد می توانستم نکات بسیاری از او بیاموزم. به خصوص که هم پست آقا جواد بودم و او می توانست مرا برای پیشرفت راهنمایی کند.»
از عزت اللهی به عنوان جانشینی برای نکونام یاد می کنند. او در این باره می گوید:« نکونام بازیکن بزرگی بود و من هرگز به این فکر نمی کنم که جانیشن ایشان باشم و بتوانم جای او را پر کنم. فقط یکی از آرزوهایم پوشیدن پیراهن شماره شش تیم ملی است. پیراهنی که سالها تن بازیکنان بزرگی چون کریم باقری و جواد نکونام بوده و حالا هم من علاقمندم تا در تیم ملی این شماره پیراهن را بپوشم. افتخاری است پوشیدن پیراهن شماره شش تیم ملی و امیدوارم در بازی های آینده به آرزویم برسم.»
پش از خداحافظی جواد نکونام از تیم ملی، شماره شش به مهدی ترابی رسید. آیا عزت اللهی برای پوشیدن این پیراهن با ترابی صحبت کرده؟ پاسخ هافبک 19 ساله روستوف و تیم ملی مثبت است:« مهدی ترابی بازیکن قابلی است. او جدا از مسائل فنی، خصوصیات اخلاقی ویژه ای دارد. من با او برای شماره شش صحبت کردم. مهدی مشکلی با این قضیه ندارد و موافقت کرد که من شماره شش را بپوشم. امیدوارم مسئولان تیم ملی نیز با خواسته ام موافقت کنند تا بتوانم با شماره شش روزهای خوبی را در تیم ملی سپری کنم.»