سردار آزمون از ملاقات با رییس جمهری می گوید. دیداری که از نظر مهاجم تیم ملی آرزویش را براورده خواهد کرد.


به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون، مهاجم جوان فوتبال ایران که شب عید فطر در برنامه "خندوانه" حاضر شده بود، دیدار با دکتر حسن روحانی را یکی از آرزوهای خود عنوان کرد. با پیگیری وزارت ورزش و جوانان، رییس جمهور موافقت خود را برای دیدار با مهاجم جوان فوتبال ایران اعلام کرد. قرار است با پیگیریهایی که وزارت ورزش انجام خواهد داد، زمان این دیدار هماهنگ شود تا آزمون بتواند با رییس جمهور دیدار کند. سردار آزمون در این باره می گوید:« امروز وقتی از خواب بیدار شدم خبر موافقت رییس جمهور را به من دادند. خیلی خوب شد که به آرزویم می رسم. دست رییس جمهوری درد نکند. باعث افتخارم است که دکتر روحانی را از نزدیک می بینم.»
آزمون در ادامه می گوید:« دکتر روحانی مرد مهربانی است و یک انسان کاملا باشخصیت. می توانم خیلی چیزها از ایشان یاد بگیرم. واقعا ایشان را از صمیم قلب دوست دارم و می دانم که برای کشورمان چقدر زحمت می کشد. امیدوارم ما هم بتوانیم با موفقیت در صعود به جام جهانی جواب زحمات ایشان را بدهیم.»
آیا آزمون در ملاقات با دکتر روحانی درباره فوتبال هم صحبت می کند؟ مهاجم 21 ساله تیم ملی می گوید:« از علاقه روحانی به فوتبال باخبرم اما من فقط می خواهم ایشان را از نزدیک ببینم. شاید حرفی هم درباره فوتبال نزدیم. مهم ملاقات با او است. ملاقاتی که از چند سال قبل یکی از آرزوهایم بوده و امیدوارم که برآورده شود.»