مهاجم ایرانی باشگاه روبین کازان با وجود تمام شایعاتی که پیرامون محرومیتش از سوی باشگاه روسی شنیده می شد در مسیر جدایی قرار گرفت تا به تیم سابقش بازگردد.


به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون با وجود یک سال دیگر از باقی ماندن قراردادش با روبین کازان باید به تمرینات پیش فصل این تیم بازمی گشت اما این بازیکن بعد از تنها یک هفته تمرین به یکباره کازان را بدون هماهنگی با باشگاه روبین ترک کرد تا همین اتفاق زمینه جنجال بزرگی را فراهم کند تا اخباری پیرامون شکایت باشگاه روسی به فیفا و احتمال محرومیت دو ساله آزمون رقم بخورد.
با این حال رایزنی ها برای جدایی ملی پوش ایرانی از روبین کازان ادامه یافت و در این بین باشگاه روستوف که شدیدا در پی جذب دائمی این بازیکن برای فصل آینده بود بر سر جزئیات با روبین کازان به توافق رسید تا سردار آزمون در مسیر جدایی قرار بگیرد و دوباره شاگرد قربان بردی اف در جمع زردپوشان روستوف شود.
آزمون صبح دیروز ایران را به مقصد وین اتریش ترک کرد تا خودش را در اردوی روستوف به کادر فنی معرفی کند گرچه هنوز دو باشگاه کار این انتقال را نهایی نکرده اند اما با هماهنگی های به عمل آمده سردار به اردوی اروپایی روستوف رفت تا تمریناتش را آغاز کند. با توجه به این که هم روستوف هم روبین کازان در اتریش اردو زده اند به نظر می رسد این انتقال ظرف یکی ، دو روز آینده نهایی شود و باشگاه روستوف با پرداخت نیمی از مبلغ رضایتنامه آزمون به روبین کازان او را به صورت دائمی شاگرد بردی اف کند.