سرمربی سپاهان ادعا می کند که بازیکنانی که در لیست خروجی باشگاه قرار گرفته اند به خاطر قیمت بالای قراردادشان بوده است.


عبدالله ویسی به "ورزش سه" گفت که تیم سپاهان تقریبا تکمیل شده است و هواداران تیم قدرتمندی را برای فصل آینده خواهند دید.
* لیست مازادی که شما روز گذشته منتشر کردید حرف و حدیثهای زیادی به وجود آورده است. در مورد این نفرات توضیح میدهید؟
متاسفانه از لیست ما برداشت بدی شد. در حالی که اصلا ما لیست مازاد نداشتیم تمام نفراتی که در لیست خروجی باشگاه قرار گرفتهاند را من دوست دارند و بازیکنان قابل احترامی هستند ولی رقم قرارداد آنها بالا بود و باشگاه توان پرداخت آن را نداشت.
* یعنی لیست شما فنی نیست؟
همانطور که گفتم باشگاه از ما خواست که این بازیکنان تخفیف بدهند اما مبلغ قرارداد این بازیکنان بسیار بالا بود و حتی اگر آنها نصف قراردادشان را تخفیف می دادند باز هم با توان مالی باشگاه جور در نمی آمد. در این شرایط ما اعلام کردیم که آنها می توانند به باشگاه های دیگر بروند.
* سوال اصلی این است که چرا شما نام محرم نویدکیا را در لیست خروجی قرار ندادید؟
دلیلش این است که من همه این بازیکنانی که در لیست خروجی قرار دارند را دوست دارم و فقط مسائل مالی بود که باعث شد ما این لیست را منتشر کنیم. باز هم می گویم لیست من از نظر توانایی فنی نبود.
* چطور می خواهی جای خالی این بازیکنان را با خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات پر کنید؟
تیم ما تقریبا تکمیل شده است و نیازی به خرید بازیکن نداریم. فقط یک بازیکن قرار است از جمع ما جدا شود و احتمالا در پست او مجبور هستیم بازیکن بگیریم.
* این بازیکن چه کسی است؟
علی کریمی از فوتبال اروپا پیشنهاد دریافت کرده است و ظاهرا در قراردادش بندی وجود دارد که می تواند از جمع ما جدا شود. اگر جدایی او قطعی شود ما باید در پست او بازیکن بگیریم.
* ولی شما خرید زیادی در نقل و انتقالات انجام نداده اید، فکر نمی کنید ممکن است با کمبود بازیکن روبهرو شوید؟
ما سه بازیکن برزیلی جذب کرده ایم که همگی بازیکنان با کیفیتی هستند. یکی از آنها پاسپورت آسیایی دارد و موسی کولیبالی را هم داریم. در نتیجه تیم ما تکمیل است و من از جذب بازیکنان کاملا راضی هستم.
* البته به دروازهبانی که شما جذب کردهاید انتقاد شده که در فصل گذشته عملکرد خوبی نداشته است؟
این بازیکن را من از لیگ پرتغال آوردم و شما مطمئن باشید آمار در زمین حرف نمی زند. اگر دخسوس سابقه بازی در لیگ سری c برزیل را داشته است این دروازهبان سابقه بازی در لیگ سری a برزیل را دارد. فراموش نکنید که دروازهبانی مثل وحید طالبلو یک فصل نیمکت نشین مهدی رحمتی بود اما هیچ کس نیست که بگوید او دروازهبان بدی است.
* سپاهان تیم همیشه موفقی است و انتظارها از شما بالا است. فکر می کنید با این بازیکنان انتظارات هواداران را برآورده کنید؟
ستاره ها در زمین بازی نمی کنند بلکه کسانی برای یک تیم موفقیت می آورند که با تمام وجود کار میکنند. همین سپاهان فصل گذشته ستاره های زیادی داشت اما یازدهم شد. در فوتبال ثابت شده است که ستاره ها قهرمانی نمی آورند.