لیست خروجی باشگاه استقلال مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، ضمن تشکر و قدردانی از کلیه بازیکنان تیم در فصل گذشته و به خصوص اسامی زیر،در جهت شفاف سازی و رفع هرگونه شائبه اسامی هشت بازیکنی که بنا به صلاحدید کادرفنی تیم ، فصل آتی در استقلال حضور ندارند به این شرح است:
وحید طالب لو، محمدرضا خرسندنیا، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، مهدی مومنی ، پروپییچ و عادل شیحی. لازم به ذکر است که برخی از بازیکنان یاد شده، قراردادشان با استقلال به پایان رسیده است . همچنین بازیکنانی که نیز با باشگاه قرارداد دارند با مراجعه به باشگاه ، وضعیت سال آینده خود را مشخص خواهند کرد.
علیرضا منصوریان با این تصمیم، اولین قدم بزرگش را در استقلال تهران گرفت.این تصمیم از سوی سرمربی محبوب آبی ها در حالی گرفته شد که به شدت با کمبود جا برای بازیکنان بالای 23 سال مواجه بود. منصوریان برای اینکه لیست بالای 23 سالش جای بیش تری داشته باشد و بتواند بازیکنان با کارآمد بیشتری را به تیمش اضافه کند.
از بین این بازیکنان وحید طالب لو، محمدرضا خرسندنیا، مهدی مومنی ،آرش برهانی، پروپچیچ و عادل شیحی در طول فصل به عنوان بازیکن فیکس همیشگی حاضر نبودند،اینکه علیرضا منصوریان روی نام آنها خط قرمز بکشد تا هزینه های تیمش را کاهش دهد و البته جا برای دیگر خریدهای تیمش باز کند، ممکن به نظر می رسید. با آمدن وریا غفوری نیز میلاد فخرالدینی دفاع راست استقلال در لیگ پانزدهم رفتنی بود، اما حنیف عمران زاده که چند سالی است در استقلال حضور دارد با نظر منصوریان از این تیم خط خورد تا برای زوج هرایر مگویان یک بازیکن دیگر مدنظر کادرفنی باشد، گرچه شنیده می شود پژمان منتظری یکی از گزینه های اصلی استقلالی ها برای خط دفاعی لیگ شانزدهم بود.
تا کنون استقلال تهران بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری را به خدمت گرفته است و باید دید در آینده کدام بازیکنان به تیم استقلال اضافه می شود.