گرفتن پنالتی علیرضا رمضانی توسط رشید مظاهری نقطه عطف ضیافت پنالتی فینال جام حذفی بود، گفت و گوی جذاب ما با مظاهری را از دست ندهید.


به گزارش"ورزش سه"، رشید مظاهری این فصل توانست با درخشش در دروازه ذوب آهن دومین قهرمانی اش در جام حذفی را به دست آورد. وی دیروز با دریافت پنالتی علیرضا رمضانی قدم بزرگی در این جام برداشت و البته این گرفتن پنالتی پرویز مظلومی را به درب خروج نزدیک کرد.

گفت و گوی ورزش سه با این دروازه بان جوان را در زیر می خوانیم: برای فینال خسته بودیم ما بازی های زیادی انجام داده بودیم و خسته تر از استقلال به فینال آمدیم.مصدومیت بازیکنان در بازی هم گواه این مسئله است. می خواستیم کار را در ٩٠ دقیقه تمام کنیم که اینگونه نشد و بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شد. هیچ کری با رحمتی نخواندم درضربات پنالتی شاید بعضی گلرها با هم کری بخوانند اما من و آقای رحمتی به هیچ عنوان کری نخواندیم.البته کری بین ما وجود داشت، چرا که خیلی ها می گفتند آقای رحمتی بهترین پنالتی گیر ایران است و من هم می خواستم خودم را ثابت کنم. گزارشگران من را ببینند اینکه آقای رحمتی بزرگ ما است و دروازه بان فوق العاده ای است را هیچکس شکی ندارد، اما گزارشگران اگر می گویند پنالتی زن های ذوب کار سختی دارند بگویند تیم حریف هم کار سختی دارد، بالاخره در این چند سال بالای ١٤-١٥ پنالتی گرفته ام. نمی گویم بهترین پنالتی گیر ایران هستم و در این مورد ادعایم نمی شود.
فکر نمی کردم به پنالتی ها بکشد راستش را بخواهید فکر نمی کردم بازی به پنالتی ها کشیده شود و حدس می زدم بازی در ٩٠دقیقه یا نهایتا ١٢٠ دقیقه تمام می شوز که اینگونه نشد. تمرکز کافی نداشتم و اصلا فکرش را هم نمی کردم. نمی دانم چرا رمضانی با پای راست پنالتی زد من پنالتی تمام بازیکنان استقلال را در تبلت داشتم و آنها را مرور می کردم، پنالتی های رمضانی هم دیده بودم، نمی دانم چرا رمضانی با پای راست زد و این موضوع کار من را ساده تر کرد و توانستم جهتش را درست حدس بزنم. هرجام یک شیرینی خاص دارد شاید بعد از قهرمانی اول با ذوب فکر می کردم دیگر جام گرفتن شیرین نیست و حلاوت ندارد اما وقتی قهرمان شدیم برایم تازگی داشت و این قهرمانی یک جور دیگر بود.
نمی گویم استقلالی یا پرسپولیسی ام
نمی خواهم کتمان کنم که طرفدار یکی از تیم های سرخابی هستم اما من به پیراهن ذوب آهن تعصب دارم و جلوی این دو تیم بهترین بازی های خودم را انجام داده ام.ذوب آهن را پیشرفت من را باز کرد و به این تیم مدیونم. سال بعد فوق العاده نتیجه می گیریم
حس می کنم سال بعد اگر کمی تقویت شویم در سه جام فوق العاده نتیجه می گیریم، چرا که ما اکنون راه موفقیت در سه جام را می دانیم. ایوب والی لایق بخشش است ایوب والی در فولاد کاپیتان من بوده و ارتباط نزدیکی با او داشتم، او ادم معتقدی است و وقتی شنیدم بخاطر دوپینگ محروم شده است تعجب کردم، امیدوارم که مسئولان یک تجدید نظر در حکم او انجام دهند، این مسئله را در برنامه نود خواستم بگویم که متاسفانه نشد.
از عادل ممنون اما گله مندم من حقم بود خیلی زود تر به نود بروم اما قسمت شد در برنامه آخر این فصل حضور داشته باشم و از دعوت آقا عادل ممنونم، اما به دلیل حجم زیاد برنامه وقت کافی به من نرسید و از او گله مندم. خیلی حرف ها می خواستم بزنم که نشد و امیدوارم مربیان سابق، خانواده بزرگ ذوب آهن و خانواده عزیزم من را ببخشند که نتوانستم آنگونه که شایسته آنهاست، تشکر کنم.
خانواده ذوب آهن لایق بهترین ها هستند ما در ذوب آهن تنها ١١ نفر و نیمکت نیستیم، کارگران شرکت، مدیرعامل، هیئت مدیره، هواداران، کادرفنی، بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات همه و همه با هم ذوب آهن را تشکیل می دهیم. ذوب آهن باشگاه بزرگی است و لایق بهترین هاست. جادارد تشکر ویژه از آقای آذری، آقای گل محمدی و آقای حسینی بکنم. فنایی بهترین مربی دروازه بانان لیگ
من با مربیان دروازه بانی زیادی کار کرده ام و از همه آنها متشکرم اما آقای فنایی برای من یک چیز دیگر بود و به او مدیونم، چرا که او اصول اصلی درواز بانی را در وجودم نهاد. تشکر ویژه از همسر، پسرانم و خانواده ام من یک تشکر ویژه از همسرم که سختی های زیادی همراه با من کشید و امیدوارم تمام زحماتش را بتوانم جبران کنم، همچنین از خانواده عزیز و پسرانم ممنونم که همیشه مشوق و انگیزه من بوده اند. گفت و گو: سهیل احیایی