یاسر حیدریان ظهر امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه آتشنشانی مرکزی شهریار اظهار کرد: در چندروز گذشته هفتبار زنگ حریق و حوادث ایستگاههای آتشنشانی شهریار به صدا درآمد.
در چندروز گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتشنشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان هفتبار زنگ حریق و حوادث ایستگاههای آتشنشانی را به صدا درآورد و آتشنشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث شدند و ضمن اطفای حریق و امدادرسانی از افزایش خسارت جلوگیری به عمل آوردند.
مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تصریح کرد: در پنجشنبه گذشته ساعت 11 و 16 دقیقه حریق یک اصله درخت کاج واقع در شهریار فاز دو مخابرات جنب موتورخانه، ساعت 12 و 9 دقیقه محبوسشدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار، خیابان مخابرات، مجتمع آسمان به این سازمان اعلام شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ساعت 12 و 13 دقیقه تخریب سقف یکباب ساختمان بر اثر بارش شدید باران و نفوذ به داخل ساختمان واقع در شهریار، حصارزیرک، کوچه بسیج گزارش شد که ضمن ایمنسازی کامل محل خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته و اخطار کتبی به مالک ملک مبنی بر تخلیه سریع ساکنین ارائه شد.

این مسئول افزود: ساعت 14 و 6 دقیقه محبوسشدن شخصی در یک واحد مسکونی واقع در شهریار، خیابان شهید مصطفی خمینی (ره)، خیابان میثم تمار، کوچه جباری و ساعت 22 و 26 دقیقه محبوسشدن یک نفر در اتاق خواب یک واحد مسکونی به علت خرابی قفل واقع در شهریار، خیابان شهید مصطفی خمینی (ره)، کوچه سبلان به این سازمان گزارش شد.
حیدریان در پایان متذکر شد: در جمعه گذشته ساعت 2 و 29 دقیقه محبوسشدن یکدستگاه خودرو سمند زیر پل رودخانه داخل گل و لای بدون مصدوم واقع در شهریار، انتهای کمربندی محمدآباد که ضمن ایمن سازیکامل خودرو با استفاده از وینچ رهاسازی شد و ساعت 21 و 20 دقیقه محبوسشدن شخصی داخل باغ واقع در شهریار، میدان بسیج، خیابان بابا بزرگی، کوچه شقایق به این سازمان اعلام شد.