نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تیم منتخب هفته بیست و ششم لیگ برتر

 1. #1
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  تیم منتخب هفته بیست و ششم لیگ برتر

  هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران تحت تاثیر برد پرگل پرسپولیس مقابل استقلال قرار دارد.

  با توجه به اینکه در اکثر مسابقات این هفته نتیجهای جز تساوی به دست نیامده است، بنابراین دست کمیته فنی ورزش سه برای انتخاب از سایر تیمها بستهتر شده است. با هم بهترینهای این هفته لیگ برتر را مرور میکنیم:

  دروازهبان:

  احسان مرادیان (استقلال اهواز)  اگر قعرنشینهای لیگ باز هم در اصفهان شکست نخوردند، یکی از دلایلش حضور مثبت احسان مرادیان در دروازه اهوازیها بود. او که بارها و بارها دروازهاش با خطر مواجه شد اگرچه بابت بیدقتی مهاجمان سپاهان، خوششانس هم بود، اما سه سیو تعیینکننده داشت و تیمش با وجود فشار وحشتناک حملات سپاهان دستپر به اهواز برگشت. این دروازهبان گمنام از جوانهای این فصل اهوازی است که این هفته باید مقابل پرسپولیس قد علم کند.

  مدافعان:

  رامین رضاییان (پرسپولیس)  نمایش رامین رضاییان مقابل استقلال فوقالعاده بود. او با یک گل زده و هجوم همیشگی روی دروازه حریف از دلایل رقم خوردن این نتیجه استثنایی در دربی بود. رامین با ادامه روند مثبت و افزایش مسئولیتپذیری میتواند سالهای یکی از بهترینهای پست دفاع راست در ایران باشد.
  امیرحسین صادقی (صبا)


  مدافع باتجربه صبا به غیر از دو بازی که محروم بود در تمام مسابقات تیمش در این فصل به صورت ثابت بازی کرده و نمایش خوبی در بیشتر بازیها داشته است. او در این هفته مقابل تراکتورسازی و مربی محبوب و سابقش قلعهنویی عملکرد خوبی داشت و دقیقه 2 بازی با ضربه سر تیرک دروازه تراکتورسازی را به لرزه درآورد و چند حمله تراکتورسازی را خنثی کرد؛ صادقی روی گل تساوی تیمش هم نقش داشت و ضربه سر او برای دومین مرتبه این بار دو دقیقه به پایان مسابقه به تیرک عمودی دروازه اخباری برخورد کرد تا در ریباند بائوجرضایی گلزنی کند.

  لوکا ماریچ (پرسپولیس)  مدافع اهل کرواسی در کنار بنگر، وظایف دفاعی خود را با کمترین خطا انجام داد تا نام خود را در بین بهترینهای این مسابقه ثبت کند. ماریچ با یک دفع توپ فوقالعاده روی خط دروازه، نقش زیادی در عدم بازگشت استقلال به بازی پس از گل اول پرسپولیس داشت. او که کمکم در ایران جا افتاده، باید با همین تمرکز در هفتههای پایانی به میدان برود.

  محمدرضا ناصحی (پدیده)  محمدرضا ناصحی بازیکن باتجربه پدیده در مسابقه این هفته تیمش فوقالعاده کار کرد و یکی از بهترینهای زمین بود. این بازیکن باتجربه از دلایل اصلی پیروزی تیم مشهدی مقابل تیم قدرتمند گسترشفولاد بود. او با تجربه زیاد و پای چپ تکنیکیاش، همیشه کمک بزرگی برای سرمربی تیمش بوده.

  هافبکها:
  احمد نوراللهی (پرسپولیس)


  احمد نوراللهی اولین حرکت مهم بازی را با شوت از راه دورش انجام داد. شوتی که پایهگذار گل اول پرسپولیس و برتری ادامهدار این تیم در دقابل بعدی شد. او که به تنهایی بار تخریبی خط دفاعی پرسپولیس را به دوش کشید، به همراه بقیه جوانهای پرسپولیس، دربی فوقالعادهای را پشتسر گذاشت.

  محسن مسلمان (پرسپولیس)  تولد دوباره محسن مسلمان در فوتبال ایران از دربی رفت آغاز شد. جایی که او به عنوان یک هافبک وسط باتجربه اما جوان سبک بازی خود را عوض کرد و به جنگیدن و تکلزدن هم روی آورد. مسلمان که در پرسپولیس روزهای فوقالعادهای را تجربه میکند، در دربی هم از بهترینها بود و به خوبی توانست علاوه بر تغذیه مهاجمان و موفقیت در جنگهای تن به تن یک گل هم برای تیمش بزند.

  فرشاد احمدزاده (پرسپولیس)  فرشاد احمدزاده در دربی از بهترینهای پرسپولیس بود. یک ستاره واقعی، سریع و بانشاط که بازی فداکارانهاش همیشه به تیم کمک میکند. احمدزاده با قد و قامت کوتاه هرگز در درگیریها کمنیاورد و این از دلایل موفقیت او در دربی بود.
  ساسان انصاری(فولاد خوزستان)

  ساسان انصاری بازیکن مورد علاقه اسکوچیچ باز هم توانست برای فولاد مثمرثمر واقع شود، او که تا پیش از بازی با ملوان٥ گل و سه پاس گل برای فولاد داده بود و در این بازی توانست با پاس های خود مهاجمین فولاد را در موقعیت عالی قرار دهد، که پاس عالی او در دقایق اخر نیمه اول توسط فشنگچی به گل سه امتیازی فولاد تبدیل شد.
  بهادر عبدی (راهآهن)  هافبک متعصب راهآهن در بازی مقابل ذوبآهن بهترین بازیکن تیمش بود و به شدت باعث آزار و اذیت شاگردان یحیی گلمحمدی شد. عبدی که در ابتدای سال اختلاف نظر فراوانی با مدیران راهآهن داشت، در این بازی نشان داد که چقدر به تیمش علاقهمند است. فشار او روی مدافعان ذوبآهن آنقدر بود که یحیی گلمحمدی لب به تحسین وی گشود.

  مهاجم:

  مهدی طارمی (پرسپولیس)  علی دایی عقیده دارد طارمی ستاره بیچون و چرای دربی است اما اگر هم اینطور نباشد طارمی قطعا یکی از دو بازیکن خیلی خوب پرسپولیس در این مسابقه بود. بازیکنی قابل اتکا و فوقالعاده که اگر پنالتیاش را هم به ثمر میرساند بهترین روز فوتبالی خود را ثبت کرده بود. جنگیدن طارمی و درگیریهای مداومش با مدافعان استقلال به همراه سرعت و چارچوبشناسی او، دلیل مهم برتری پرسپولیس در این مسابقه بود.
  ***

  همچنین سوشا مکانی، محسن بنگر، امیرحسین فشنگچی، اکبر صادقی، سیامک کورشی، علی علیپور، امین منوچهری، محسن فروزان، حامد شیری، معین عباسیان و ماتیاس چاگو هم میتوانستند در تیم منتخب این هفته لیگ برتر حضور داشته باشند.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 2. #2
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  حمله تند امیرحسین صادقی به مالک صبا

  مدافع باتجربه صبا انتقاد تندی به شرایط این تیم در لیگبرتر دارد و اعتقاد دارد هیچ کس در این باشگاه به فکر بازیکنان نیست.

  امیرحسین صادقی به "ورزش سه" گفت که مالک باشگاه پولش را برای باشگاههای دیگر خرج میکند و فقط به بازیکنان این تیم وعده میدهد.

  فقط یک خسته نباشید گفتند

  متاسفانه شرایط صبا اصلا خوب نیست، در نیم فصل اول تا رتبه چهارم جدول ردهبندی بالا آمدیم و به جز یک نفر که به ما خسته نباشید گفت کسی را در باشگاه ندیدیم. زمانی که با این باشگاه قرارداد میبستیم، علی آقای دایی به ما قول داد که مطالباتمان پرداخت میشود و ما هم به عشق آقای دایی با این تیم قرارداد بستیم اما یک نفر الان حتی جواب ما را نمیدهد.

  فقط به عشق علی دایی به صبا آمدیم

  ما به عشق علی دایی تا حالا کوچکترین حرفی نزدهایم اما الان دیگر کارد به استخوانمان رسیده است. آقایان فکر کردهاند اگر حرف نمیزنیم یعنی اوضاع تیم گل و بلبل است در حالی که دیگر کارد به استخوانمان رسیده است و ما حداقل امکانات را نداریم. با این شرایط فقط به عشق علی دایی است که داریم کار میکنیم وگرنه این تیم باید دو، سه ما پیش تعطیل میشد.

  مالک هواپیمای زاگرس به ما هواپیما نمیدهد

  اسپانسر باشگاه ما آقای موسوی مالک هواپیمایی زاگرس است و خندهدار است که بگویم ما در نیم فصل دوم اصلا با این شرکت هواپیمایی سفر نکردهایم. آقایان قولهایش را به ما میدهند، پولهایشان را برای دوستانشان و باشگاههای دیگر خرج میکنند. پارسال که من در استقلال بودم، ما با هواپیمای زاگرس به صورت مجانی به عربستان سفر کردیم اما حالا که ایشان مالک باشگاه صبا است مجبور هستیم با هواپیماهای دیگر پرواز کنیم. این شرایط واقعا خندهدار است.

  در هتل این آقا به ما اتاق نمیدهند

  جالب است که بدانید آقای موسوی هتل داریوش را هم خریده است اما در بدترین شرایط به اردو میرویم. در نیم فصل ما در کیش اردو زدیم و به جای اینکه به یک تیم کامل 15 تا 20 اتاق بدهد، اردوی ما در 10 اتاق برگزار شد. بدترین اتاقهای هتل داریوش در اختیار ما قرار گرفت و هر 4 بازیکن در یک اتاق حضور داشتند که این اتفاق در هیچ کجا نمیافتد.

  هیات مدیرهای ندیدهام

  در این یک سالی که در تیم صبا بازی میکنتم فقط شنیدهام که اسم یکی از اعضای هیات مدیره آقای ساعی است و دیگر کس دیگری را نمیشناسم. مگر این آقایان مالک باشگاه نیستند؟ پس چرا سر تمرین نمیآیند و حرفی نمیزنند که حداقل ما انگیزه بگیریم.

  کمتر از 50درصد پول گرفتهایم

  با 4 بازی دیگر لیگ تمام میشود و ما فقط 50درصد از پولهایمان را گرفتهایم و نکته جالب اینجاست که آقایان به روی خودشان هم نمیآورند. مالکان باشگاه قهر کردهاند و بازیکنان و کادرفنی را تنها گذاشتهاند در حالی که پولشان را در جای دیگری خرج میکنند. من نمیدانم آنهایی که اول فصل قول دادند چرا الان سراغی از ما نمیگیرند.

  اوضاع ما از نفتتهران اسفناکتر است

  به خدا اوضاع ما از نفتتهران اسفناکتر است اما بچههای ما نجابت میکنند و حرفی نمیزنند. تنها حرفی که میزنند این است که اگر علی دایی نبود یک نفر حاضر نمیشد با صبا اول فصل قرارداد امضا کند. خیلیها باور نمیکنند ولی دوستان علی دایی پول بازیکنانی که جذب صبا شدند را پرداخت کردهاند و فکر میکنم اگر علی دایی نبود هیچ بازیکنی حاضر نمیشد با صبا قرارداد امضا کند.

  کلا دو پاداش گرفتهایم

  خیلی جالب است برای تیمی که در نیم فصل اول تا رتبه چهارم جدول بالا آمده است، کلا دو پاداش گرفته باشد؛ یک پاداش را استانداری قم به ما داده است و یک پاداش دیگر را آقایان هیات مدیره از دستشان در رفته است و به ما پرداخته کردهاند. متاسفانه قبل از بازی با پرسپولیس من به آقای موسوی گفتم که به بازیکنان ما پاداش بدهید، ایشان گفتند میدهیم و من دیگر ندیدمشان واقعا این رفتار درست نیست.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 3. #3
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  مظلومی تا بازی فولاد مهلت گرفت

  پرویز مظلومی سرمربی استقلال با وجود حضور در رتبه سوم جدول و صعود به فینال جامحذفی شرایطی نامطمئن در باشگاه استقلال دارد.

  به گزارش "ورزش سه"، در پی نتایج ضعیف تیم فوتبال استقلال که سرانجام به شکست سنگین در دربی منتهی شد، لیدرهای استقلال امروز در تمرین این تیم فضا را به هم زدند تا نگرانی اردوی استقلال را فرابگیرد. این حرکت پس از آن بود که مهدی رحمتی کاپیتان استقلال دیروز در نامه عذرخواهی به هواداران وعده داده بود خیلی زود اتفاقاتی جدید در باشگاه رخ خواهد داد.

  در شرایطی که گفته میشد پرویز مظلومی تا بازی حساس مقابل فولاد اوج گرفته فرصت دارد، اما هیچ کدام از اعضای هیات مدیره حاضر به تایید این خبر نیستند بنابراین پرویز مظلومی با وجود آنکه از نظر نتیجه کارنامه مثبتی داشته از آیندهاش در استقلال مطمئن نیست. امروز بهرام افشارزاده مدیرعامل آبیها اعلام کرده بهترین تصمیم را برای تیمش خواهد گرفت. از دیروز و پس از پایان قیل و قال داربی مدیران استقلال در گفتگو با یکدیگر به دنبال راهی برای ادامه فصلی هستند که نباید در 4 هفته پایانی از دست برود.

  آخرین خبر از باشگاه استقلال حاکی از آن است که پرویز مظلومی و کادر فعلی استقلال که در نامهای از هواداران عذرخواهی کردند تا بازی فولاد مهلت گرفتند اما کسب هر نتیجهای جز پیروزی به منزله شمارش معکوس جابجاییهای احتمالی خواهد بود.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 4. #4
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  رضائیان: پرسپولیس دیگر عدد 4 نشان نمیدهد

  رامین رضائیان از هواداران تیمش خواست با توجه به اینکه استقلالیها در زمان فوت هادی نوروزی همراه آنها بودند، با این شکست آنها را آزرده خاطر نکنند و از کریخوانی بپرهیزند.

  به گزارش "ورزش سه"، رامین رضائیان زننده سومین گل پرسپولیس در دربی که توانست روز پرفروغی را در جناح راست سرخپوشان رقم بزند، از هواداران و بازیکنان تیمش درخواست کرد با توجه به اینکه استقلالیها در زمان فوت کاپیتان فقید این تیم همراه آنها بودند از کریخوانی بپرهیزند و هواداران این تیم را در این شرایط آزرده خاطر نکنند.

  رضائیان در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" درباره پیروزی پرگل برابر استقلال گفت: بازی خوب و سختی را پشت سر گذاشتیم و من پیش از این بازی هم در صحبتهایم وعده یک دیدار هجومی را داده بودم. خوشحالم که شخصا به عنوان یک مدافع راست روز پرتحرکی را پشت سر گذاشتم و در این پیروزی نقش داشتم. البته استقلال هم تیم نترسی بود و مقابل ما فوتبال بازی کرد.

  مدافع راست پرسپولیس در رابطه با کریخوانیهای بعد از پیروزی 4 گله نیز گفت: استقلالیها دلشان الان شکسته است و این جوانمردانه نیست که بخواهیم برخورد بدی داشته باشیم. فوتبال است و روزهای خوب و بدی دارد. باید به یکدیگر احترام بگذاریم و اکنون که 3 امتیاز را کسب کردهایم جا دارد از هواداران نیز تشکر کنم که حمایت جانانهای از ما داشتند و دست همه آنها را به گرمی میفشارم.

  رضائیان در مورد اینکه آنها بعد از به ثمر رساندن گل چهارم قصد نداشتند تعداد گلهای خود را افزایش دهند و با این اتفاق در تلاش بودند نماد 4 استقلال را از آن خود کنند، اینطور توضیح داد: اصلا اینطور نبود.

  نمیدانم این بحثها چرا شکل گرفته. همه ما با جان و دل بازی کردیم و دوست داشتیم گل بزنیم. خودم یک ضربه ایستگاهی زدم که آقاسید گرفت. مهدی هم فرصت داشت تا گل بزند و هیچ قصدی برای اینکه گل پنجم را نزنیم، نداشتیم. این حرفها قشنگ نیست. باید به حریف نیز احترام بگذاریم و من برای هواداران حریف احترام قائلم. اینها همانهایی بودند که بعد از درگذشت هادی نوروزی عزیز در کنار ما بودند و در مراسمات او نیز شرکت کردند. آقای سیدمهدی نیز با بازوبندی که عکس هادی نوروزی روی آن قرار داشت در زمین حاضر شد. فوتبال و رقابت در درون زمین است و همه چیز در 90 دقیقه مشخص میشود. من از همین جا این قول را میدهم بازیکنان پرسپولیس به احترام هواداران رقیب عدد 4 را نشان ندهند. باید این برد را فراموش کنیم و بدون غرور به بازیهای آینده فکر کنیم تا به هدفمان دست پیدا کنیم.

  او در مورد گلزنیاش در دربی نیز گفت: از ابتدای بازی خیلی تلاش داشتم در رفتوبرگشتها حضور داشتم و به موقع اضافه میشدم. میخواستم روز خوب و فراموش نشدنی بسازم و خدا را شکر این اتفاق برای پرسپولیس افتاد. در بازی رفت پاس گل دادم و اکنون نیز گل زدم و هواداران نیز مثل همیشه به من لطف دارند و قدردان آنها هستم.


  رضائیان در مورد تقدیم گلش به علی کریمی نیز اینطور توضیح داد: من این گل را به علی کریمی و پدرم تقدیم کردم. علی آقا از اسطورههای فوتبال ما و پرسپولیس است و شخصا سبک فوتبالیاش را دوست دارم و هر زمان که گل بزنم آن را به او تقدیم خواهم کرد. پرسپولیس اسطورههای بزرگی دارد و همه آنها به گردن ما حق دارند و باید یادشان همیشه گرامی داشته شود و از تجربیاتشان استفاده کنیم.

  وی ادامه داد: علی آقا در اردوی تیمملی در آفریقا زحمت زیادی برای من کشید و همیشه پاسخگوی من بود. از او در آن مدت چیزهای زیادی یاد گرفتم و نقاط ضعف من را گوشزد میکرد که آنها را برطرف کنم. اینکه بگویم از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و غیره شاید خیلی اپیدمی باشد و شخصا معتقدم که عشق و علاقه به تیم را باید با تلاش در زمین به نمایش گذاشت و با ادعا هیچ چیزی مشخص نمیشود. باز هم از علی آقا کریمی تشکر میکنم که همیشه کمکم کردند و در مقابل سوالاتم به من نه نگفتند. پس به او مدیونم و خوشحالم او اسطوره باشگاهی است که پیراهنش را برتن میکنم. امثال علی آقا کریمی، سلطان پروین، آقامهدی مهدویکیا، علی آقا دایی و ... همگی جزو اسطورههای ما هستند و باید قدردان آنها باشیم.

  رامین رضائیان در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی در زمان پنالتی پرسپولیس رخ داد که منجر به درگیریاش با مهدی طارمی شد اینطور توضیح داد: به هرحال مهدی دوست داشت بعد از دو گلی که زده بود، هتتریک کند و این کاملا عادی بود. اما من از نظر شرایط روحی روانی و فکری این آمادگی را در خودم میدیدم که توپ را وارد دروازه کنم و این مساله را به مهدی گفتم و او رفت بعد از آن آقامحسن (بنگر) آمد و گفت اجازه بده مهدی پنالتی بزند که مهدی از باکس 18 قدم خارج شده بود و آقامحسن او را بازگرداند و من هم توپ را در اختیارش قرار دادم. خودم دوست داشتم بعد از این مسائل او موفق به گل زدن شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. فوتبال است و پیش میآید. مهدی دوستم است و در تیمملی نیز هماتاقیام محسوب میشود و هیچ مشکلی با او ندارم. خدا را شکر که برنده شدیم و حتما قسمت بوده که این پنالتی به گل تبدیل نشود.

  رضائیان در مورد صحنهای که دروازه پرسپولیس را نجات داد نیز گفت: در این مساله هم در پرسپولیس هتتریک کردهام و این سومین باری بود که این اتفاق افتاد. در بازی با فولاد، تراکتور و استقلال توپ را از روی خط برگشت دادم و خوشحالم هم در دفاع و هم در حمله موثر بودهام. شخصا دوست دارم دفع توپهایم بیاثر نباشد و با هدف انجام شود و به همین منظور است که در دفاع بعد از دفع توپ آن را پاس میدهم.

  او در مورد شادی گلش به سبک کریس رونالدو نیز گفت: رئالی هستم و مسلما کریس رونالدو را دوست دارم و به همین منظور به سبک او شادی کردم. هم از نظر سبک بازی و استایل بدنی بازیکن مورد علاقهام است و البته مسی هم بازیکن بزرگی است و کسی که بگوید او بازیکن خوبی نیست، حرف اشتباهی زده. متاسفانه این دو بازیکن خوب در برههای همزمان به هم خوردهاند و من البته با توجه به رئالی بودنم رونالدو را دوست دارم. هواداران در پرسپولیس به من القابی مثل دنی آلوز و سرجیو راموس میدهند و لطف دارند اما خودم دوست دارم به عنوان رامین رضائیان در ترکیب تیم موفق باشم و روزی در فوتبال اروپا به بازی بپردازم.

  رضائیان در مورد تمدید قراردادش نیز گفت: اکنون تمام تمرکزم روی بازیهای باقیمانده است و افتخار میکنم پیراهن پرسپولیس را برتن کردهام و هواداران به من لطف دارند. در پایان فصل در اینباره صحبت خواهیم کرد. در پرسپولیس شخص مهم نیست و پرسپولیس تیمی است که به بازیکنانی صدها برابر بزرگتر از من هم متکی نبود و من به عنوان بازیکنی که 6، 7 ماه است به این تیم آمدهام، نمیتوانم حرفی بزنم.

  مطمئنا اولویت اول و آخر من در ایران پرسپولیس است و باید قدردان کسانی که 10، 20 سال در این تیم زحمت کشیدند و اسطوره هستند را دانست. اکنون شرایط پرسپولیس خیلی خاص شده است و با توجه به اینکه در 4 هفته پایانی در صدر قرار گرفتهایم، باید بدون غرور در زمین حاضر شویم و بر رسیدن به هدف تلاش کنیم.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 5. #5
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  گروه 5 به دنبال قهرمانی لیگ پانزدهم

  امتیازات نزدیک 5 تیم بالایی جدول باعث شده تا4 هفته باقیمانده لیگبرتر از حساسیت بالایی برخوردار شود.

  به گزارش "ورزش سه" در حال حاضر پرسپولیس، استقلالخوزستان، استقلال، تراکتورسازی و نفت از شانس بالایی برای بالای سر بردن جام قهرمانی لیگ پانزدهم برخوردار هستند.

  پرسپولیسیها که در نیم فصل دوم توانستند با جبران عقبماندگیشان به صدرجدول نیز دست یابند اکنون شانس اول قهرمانی لیگ محسوب میشوند و استقلالخوزستان که روندی یکسان در این فصل داشته همچنان امیدوار به 4 هفته باقیمانده است. استقلال تهران باید دید با پرویز مظلومی شرایطش چگونه پیش خواهد رفت و آنها قادر خواهند بود شکست در دربی را فراموش کنند و امیدوارانه لیگ را دنبال کنند یا خیر و البته تراکتوری که با تغییرات روی نیمکت خود و حضور امیر قلعهنویی اکنون توانسته بار دیگر مدعی لیگ شود و برای خود شانس کسب جام را قائل است. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به دیدارهای باقیمانده این 4 تیم در 4 فینال باقیمانده لیگ پانزدهم.
  پرسپولیس؛ اگر در باد برد دربی نخوابند


  شاگردان برانکو ایوانکوویچ با شکستناپذیری در 20 دیدار اخیر خود در لیگبرتر توانسته اکنون در موقعیتی فوقالعاده و در صدر لیگبرتر جا گیرد و اکنون امیدوارند در 4 هفته آینده نیز آن را حفظ کنند و حسرت 8 ساله خود را پایان دهند.

  آنها در این 4 هفته ابتدا باید به اهواز بروند و یکی از خطرناکترین دیدارهای خود را برابر استقلال این شهر که سقوطش تقریبا قطعی شده برگزار کنند. آبیهای اهوازی روی کاغذ همچنان شانس بقا دارند و شکست در برابر سرخها میتواند حکم سقوطشان را امضا کند. اتفاق دیگر برای پرسپولیسی ها البته انگیزه فوقالعاده استقلالیهاست که به دنبال خودنمایی در این بازی هستند و این فرصت بزرگ را از دست نخواهند داد. پرسپولیس در هفته بیستوهشتم در تهران پذیرای نفت است و شاگردان علیرضا منصوریان را پیش روی خود خواهد دید، تیمی که بدون توجه به مشکلات مالی و حرف و حدیث درباره فروشش در این هفتهها عملکرد خوبی داشت و به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده است.

  جدال بعدی سرخپوشان تهرانی با گسترش فولاد در تبریز است که شاگردان فراز کمالوند نیز نشان دادند که فوتبال را خوب در زمین اجرا میکنند و در نیم فصل اول هم دردسر بزرگی برای پرسپولیس در آزادی ایجاد کردند. بازی آخر پرسپولیس در آزادی و برابر راهآهنی خواهد بود که باید دید تا آن روز شرایطش برای بقا یا سقوط چگونه پیش رفته است.
  استقلالخوزستان؛ آبیهای خوزستان را باور کنید


  آبیهای خوزستانی علیرغم اینکه هفتههای زیادی را در جمع مدعیان بودند همچنان یقین قهرمانیشان در ابهام قرار دارد و عبدالله ویسی از این فرصت برای اینکه تیمش را در آرامش به بزرگترین افتخار آبیهای تازه متولد شده برساند، استفاده میکند. استقلالخوزستان تیمی که چهارمین سال از تولدش را پشت سر میگذارد و لیگ چهاردهم را در جدال پلیآف برای بقا بود، اکنون در شرایطی است که قهرمانیشان دور از دسترس نیست.

  آنها در هفته آینده با گسترش در تبریز دیدار خواهند کرد و مطمئنا این بازی یکی از سختترین نبردهای آنها خواهد بود. بازی بقا برای راهآهن در هفته بیستوهشتم برگزار خواهد شد که با توجه به میزبانی آبیهای اهوازی کفه ترازو به سود آنها سنگینتر است. دیدار با پدیده در مشهد و در نهایت ذوبآهن دو دیدار بعدی شاگردان ویسی در مسیر شانس قهرمانی است که البته پدیده با روند خوبش در نیم فصل دوم و ذوبیها برای حفظ شأن خود جدالهای سختی را برابر استقلالخوزستان رقم خواهند زد. استقلال تهران؛ آبی نمیخواهد کمرنگ شود


  با شکست در دربی اکنون سختترین دوران آبیهای پایتخت فرارسیده است. آنها یا بازخواهند گشت و از فرصت و شانسشان همچنان برای کسب قهرمانی استفاده خواهند کرد یا تمام داشتههای خود در هفتههای گذشته را برباد رفته میبیند. آنها این هفته به مصاف فولادی خواهند رفت که در نیم فصل دوم دگرگون شده و دراگان اسکوچیچ نیز همواره خاطرات تلخی برای آبیها ساخته است. باید دید پرویز مظلومی و کادرش موفق خواهند شد ریکاوری روحی روانی که از مولفههای اصلی بازگشت این تیم بعد از شکست در دربی است را به خوبی اجرا کند.

  از خوششانسی یا بدشانسی پرویز مظلومی است که آنها 3 دیدار پیاپی خود در هفتههای آینده را در تهران برگزار خواهند کرد. سایپا دومین حریف آنها در 4 خوان آخر است که این دیدار نیز در آزادی برگزار خواهد شد. مجید جلالی نیز که این روزها شرایط سخت و حساسی روی نیمکت نارنجیپوشان تجربه میکند و به هیچ وجه امتیازات این بازی را به راحتی به آبیپوشان تعارف نخواهد کرد.

  جدال حیثیتی اینبار نیز در تهران و برابر تراکتورسازی امیر قلعهنویی که از هر جهت بخواهیم آن را نگاه کنیم، سختترین بازی آبیهای پایتخت خواهد بود. امیر قلعهنویی که در پایان فصل گذشت از جمع آبیها جدا شده و اکنون نیز در تراکتور شانس رسیدن به قهرمانی را نیز دارد، به دنبال اعاده حیثیت برای نبرد فرا 3 امتیازی است و در هفته پایانی نیز استقلالیها به قم خواهند رفت تا با علی دایی و صبای قم دیدار کنند.
  همانطور که عنوان شد یک لغزش از استقلالیها در این شرایط که آنها از لحاظ روحی وضعیت مناسبی نیز ندارند، میتواند تمام داشتههای هفتههای اخیرشان را برباد دهد.
  تراکتورسازی؛ افسوس تساوی با صبا


  امیر قلعهنویی با حضور روی نیمکت سرخهای تبریزی بار دیگر آنها را در قامت مدعی لیگ قرار داده است و اگر اتفاقات اینبار به سود تراکتور رقم بخورد، آنها در اتفاقی عجیب بر صدر لیگ قرار خواهند گرفت. تراکتورسازی که اکنون با 42 امتیاز شانس کمی برای قهرمانی دارند، در 4 هفته پایانی به ترتیب برابر سیاهجامگان، ملوان، استقلال تهران و استقلال اهواز قرار خواهند گرفت. جدال با دو تیم در آستانه سقوط و تقابل حیثیتی با استقلال از دیدارهایی است که تبریزیها برای کسب عنوان و یا حتی سهمیه در پیش رو خواهند داشت. البته به طور کلی قرعه امیر قلعهنویی در هفتههای آخر به سود این تیم به نظر میرسد و اگر آنها مسابقه با صبا را با پیروزی تمام کرده بودند الان یکی از مدعیان اصلی فتح لیگبرتر به شمار میآمدند. با این حال مسابقه با تیمهایی در حال سقوط مثل سیاهجامگان و ملوان نیز دردسرهای خاص خود را دارد.
  نفتتهران؛ مدعی بیپول


  نفتتهران با همه مشکلات ادعا شده در باشگاه چراغ خاموش خود را به جمع مدعیان قهرمانی رسانده و در حال حاضر با 42 امتیاز تیم پنجم جدول است. شاگردان علیرضا منصوریان در 4 هفته پایانی با تیمهای سپاهان، پرسپولیس، فولاد و سایپا مسابقه دارند که قرعه این تیم بسیار دشوار به نظر میآید. آنها بین سایر مدعیان شانس کمتری برای قهرمانی دارند، مگر آنکه اتفاق عجیبی رخ بدهد و بیپولهای لیگبرتر همه رقبا را درو کنند و معادلات را به هم بزنند.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. تیم تنیس الف ایران فینالیست شد
  توسط hamid192 در انجمن اخبار دنیای توپ و تور
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۷ فروردین ۹۴, ۲۳:۳۸
 2. پنج هندبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی هندبال ساحلی دعوت شدند
  توسط SHAHRIAR-NOVIN در انجمن اخبار دنیای توپ و تور
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۰۴ فروردین ۹۴, ۱۷:۱۹
 3. تیم اوباما - قرار نیست تحولات عظیمی صورت بگیرد؟
  توسط GHOLNAZ در انجمن دانشکده سیاست
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۴ آذر ۸۷, ۰۲:۱۰
 4. کراتین چیست و نحوه مصرف ان چگونه است؟
  توسط mina در انجمن مجله ورزشی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۵ مهر ۸۷, ۰۰:۴۸
 5. علی دایی بیست و ششمین فوتبالیست برتر همه ادوار جهان
  توسط hamid192 در انجمن بایگانی اخبار فوتبال ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۹ شهریور ۸۷, ۰۵:۵۷

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •