سایت معتبر پرتغالی با اشاره به ناراحتی های سرمربی تیم ملی مدعی شد کارلوس از وعده ها در ایران خسته شده و قصد جدایی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، همان طور که پیش بینی می شد صحبت های چند روز اخیر کارلوس کی روش بازتاب گسترده ای در سطح محافل خبری دنیا داشته که در اولین گام سایت خبری ساپودسپورتیوو پرتغال از احتمال جدایی این مربی سرشناس از ایران خبر داد و نوشت:« کارلوس از وعده هایی که مسئولان ایرانی برای برطرف کردن مشکلات دادند خسته شده و تصمیم به جدایی گرفته است».

ساپودسپورتیوو با اشاره به صحبت های اخیر کی روش نوشت:« وقتی این مربی با صراحت از جدایی در صفحات شبکه های اجتماعی اش صحبت می کند مشخص است که تصمیمش را گرفته گرچه آن چه مشخص است این که او دوست دارد تیم جوانی که ساخته است را به جام جهانی 2018 روسیه برساند تا با ثبت رکوردی جدید در فوتبال دنیا بر میزان محبوبیتش بیافزاید. اما کی روش اعتقاد دارد این موفقیت تنها با وعده دادن عملی نمی شود و باید تمام مشکلات برطرف شود».

این سایت در بخش دیگری به مصاحبه های اخیر سرمربی پرتغالی هم اشاره کرد و در پایان نوشت:«با وجود این که قرار است کی روش در مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در کوالالامپور حاضر باشد اما هر لحظه احتمال جدایی او از ایران وجود دارد و شاید به همین خاطر باشد که مراکشی ها پیشنهاداتی برای همکاری با او ارسال کرده اند».