هم اکنون چند تیم ملی داریم. تیم ملی نونهالان، نوجوانان، جوانان در بخش خانم ها و آقایان. این ها برای تمرین کردن فقط یک زمین تمرین دارند.

به گزارش "ورزش سه"، تنها زمین تمرین تیم های ملی در حال حاضر زمین چمن مصنوعی کمپ است! زمین شماره دو همان طور که در تصویر می بیند خراب شده است. البته نیمی از زمین تمرین شماره 2 باقی مانده تا چند صباحی تیم های ملی پایه در یک نیمه از زمین تمرین کنند اما مربیان تیم های ملی پایه ترجیح می دهند تا در زمین چمن مصنوعی تمرین کنند.چون زمین شماره دو در حال تخریب است و کامیون و کارگر رفت و آمد می کنند و طبیعتا بازیکن نمی تواند با تمرکز تمرین کند.

البته نیمه دیگر زمین شماره 2 هم به زودی خراب خواهد شد. قرار است با بودجه ای نزدیک به 1 میلیارد و 500 میلیون تومان زمین شماره 2 به دو زمین تمرین تبدیل شود. این کار تا شهریور ماه انجام خواهد شد.
البته کمپ یک زمین تمرین دیگر هم دارد. زمین شماره یک. اگر چه تیم کی روش در این زمین تمرین نمی کند اما به دیگر تیم ها هم اجازه نمی دهد در این زمین تمرین کنند. به اعتقاد او زمین شماره یک تیم ملی مقدس است و تنها تیم ملی اصلی باید در آن تمرین می کند.

اما تصاویری که شما می بینید اختصاص دارد به تمرین تیم ملی نونهالان. تیم در حال بازی درون گروهی است اما مربی دروازه بان ها برای اینکه دروازه بان هایی که از ترکیب بیرون مانده اند بیکار نمانند آنها را به باغچه کوچک کنار زمین برده و به آنها تمرین می دهد!

این زمین – زمین تمرین نیست و ممکن است هر لحظه به خاطر نامسطح بودن و هم چنین وجود اشیاء مختلف سبب مصدومیت دروازه بانان شود. اما مربی دروازه بان های تیم ملی نونهالان چه کند؟ او قطعا بهتر از من و شما می داند که دروازه بان باید در زمین تمرین کند نه در باغچه کنار زمین اما چه کند که امکانات نیست.

بیخود نیست کی روش مدام غز می زند و گوش فلک را کر کرده که تیم ملی زمین ندارد. امیدواریم او آنقدر صحبت کند که سرانجام فدراسیون فوتبال چند زمین تمرین برای تیم های ملی درست کند. چند تیم ملی و فقط یک زمین تمرین!

بعضی مواقع هیچ نباید گفت. عکس ها خود گویای همه چیزند.