صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 17 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تلویزیون شاد میشود/ همه برنامههای نوروز ۹۵

 1. #17
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  شبكه تهران
  ویژه برنامه تحویل سال نو ۹۵ شبكه تهران سیما به مدت ۱۵۰ دقیقه برنامه با بخش های متنوعی همچون توپ سال تحویل، نوروزخوانی، اجرای موسیقی توسط خوانندگان كشورمان و پخش كلیپ های ویژه ، صلوات خاصه امام رضا (ع)، ساز و دهل سال تحویل، پیام نوروزی مقام معظم رهبری ،ویژه برنامه تهرانگرد، درشهر، راهیان نور، معرفی برنامههای نوروزی، تبریك نوروزی چهره های هنری و فرهنگی، كلیپ بوی عیدی فرهاد، دابسمش مرتضی احمدی و... كه با حضور عوامل شبكه وخانواده هایشان روی آنتن خواهد رفت در ساعات ابتدایی فصل بهار با مردم پایتخت ایران همراه خواهند شد.
  فیلم های سینمایی «روز شیطان، گاهی به آسمان نگاه كن، طلا و مس، یك حبه قند، مهمان مامان، ابر و آفتاب، ورود آقایان ممنوع، خواب سفید، دیگه چه خبر، مجسمه، من ترانه ۱۵ سال دارم، زرد قناری، خواهران غریب، روز فرشته و اجاره نشینها»، كارتون های «پاندای كونگ فوكار ۱و۲، آقای روباه شگفتانگیز، لاك پشتهای نینجا، آستریكس گالی، آستریكس و نبرد بزرگ، شركت هیولاها، دانشگاه هیولاها، فرار مرغی،شكارچیان اژدها، والی ای ، دامبو، عصر یخبندان۱و۲و۳ » و مستند های «سیاره زمین ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ و خانه ۱و۲ » از برنامه ریزی های شبكه تهران برای ایام نوروز مخاطبان است كه از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین در جدول پخش قرار گرفته است.

 2. #18
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  مرکز صـبا
  این مركز به عنوان یكی از مهمترین واحدهای تولید انیمیشن برای كودكان و نوجوان تولیدات متنوعی برای نوروز ۹۵ در دستور كار دارد.
  ۸ برنامه «پلانكی»، «گوبولا»، «سمعك»، «تاریخ از این ور»، «قصه ها و پندها»، «دوستان جنگل ۴»، «داستان های مبارك» و «ابزار ماهی ها» در ساختار كات اوت تولید شده است. در برنامه «پلانكی» كودكان با رنگ ها و نحوه غذا خودن و لباس پوشیدن آشنا می شوند.
  «گوبولا» با هدف آموزش پیشگیری از بیماری ها و آشنایی كودكان با بیماری های مختلف تولید شده است و در آن از نحوه مبارزه با این بیماری ها نیز سخن گفته می شود.
  بیان پندهای عبرت آموز از گذشتگان به زبان طنز و اشاره رویدادهای تاریخی دوران معاصر به ترتیب در برنامه «سمعك» و «تاریخ از این ور» آمده است.
  همچنین آشنایی نوجوانان با داستان های زندگی جوانمردان و پهلوانان در انیمیشن دوبعدی «پهلوانان» دنبال می شود. این برنامه در هر قسمت از جوانمردی یكی از افراد مشهور سخن می گوید. داستان حماسه آفرینیهای خلبانان جان بركف هوانیروز در انیمیشن «شجاعان» نیز در ۳۲ برنامه ۳۰ دقیقه ای و به صورت سه بعدی تولید شده است.
  «قلب خورشید» طریقت جوانمردی و آیین فتوت و پهلوانی را در قالب ماجرایی جذاب برای نوجوانان به تصویر می كشد، همچنین مهارت های اجتماعی و نكات مربوط به آاداب معاشرت را می توان در انیمیشن «مهارت های زندگی» آموخت.
  محمد صادق كریمیان نیز روایات قرآنی را در داستان «پیامبران» آورده است. در این برنامه تلاش می شود تا درس های اخلاقی و نكات آموزنده علاوه بر جنبه تاریخی و مذهبی به مخاطب داده می شود.
  پی بردن به وجود خالق یكتا و تداوم زندگی و ترویج كتابخوانی و تشویق كودكان و اهمیت دادن به موجودات زنده در «كلیپ موزیكال» دو بعدی مخصوص خردسالان به تصویر كشیده می شود.
  از دیگر تولیدات این مركز «قهرمانان مدرسه»، «گلستان سرزمین من»، «پسر كاغذی»، «دنیای توپی ها»، «پیمان و گلمپك ها»، «رنگ نیرنگ»، «روباه كلك، خروس زیرك»، «قند و شكر»، «كلاغ خوش شانس»، «ماجراهای حاكم و حاتم»، «مغز پسته ای»، «مهمان های ناخوانده» و «مینا و دوستان» است كه برای پخش در ایام نوروز از شبكه های مختلف در نظر گرفته شده است.

 3. #19
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست
  نوروز با شبكه ورزش
  شبكه ورزش سیما به عنوان شبكه ای با مخاطبان و بینندگان جوان، ویژه برنامه های مختلفی را برای پخش در ایام نوروز در جدول پخش خود قرار داده است.
  شبكه ورزش سیما در ایام نوروز با برنامه ها و مسابقات ورزشی زنده سعی دارد لحظات شاد و مفرح ورزشی برای بینندگان خود، بخصوص جوانان رقم بزند.
  برنامه های نوروزی شبكه ورزش سیما شامل سه بخش برنامه های تولیدی، مستندهای روز ورزشی دنیا و پخش مسابقات زنده میشود.
  برنامه های تولیدی با هدف اطلاع رسانی و ارتقاء دانش ورزشی مخاطبان خود به مرور مهمترین رویدادهای مهم ورزشی ایران و جهان میپردازد.
  پخش رقابتهای المپیك و مسابقات جهانی با حضوراسطورگان ورزشی و ورزشكاران از جمله بخش های این برنامهها خواهد بود.
  مستندهای نوروزی از دیگر برنامههایی است كه شبكه ورزش برای بینندگان خود در نظر دارد.
  این مستندها شامل مستندهای جذاب و مهم دنیا در سال ۲۰۱۵ است كه به زندگی حرفه ای ستارگان فوتبالی و ورزشكاران معروف رشتههای مختلف ورزشی همچون بسكتبال، فرمول یك، موتورسواری، كوهنوردی و غیره می پردازد.
  مستندهای ورزش های پرهیجان و پرطرفدار و ورزش های جدید و كمتر شناخته شده از دیگر برنامه های نوروزی است كه شبكه ورزش برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.
  شبكه ورزش در تلاش خواهد بود تا با پخش زنده رقابت های ورزشی همچون لیگ های فوتبال و فوتبال های روزانه و دیگر مسابقات در حال انجام دنیای ورزش اوقات پربار و مفرحی را برای مخاطبان خود فراهم كند.
  عناوین و خلاصه ای از برنامه های شبكه ورزش سیما در نوروز ۹۵ بدین شرح است:
  «نوروز فوتبالی» نام ویژه برنامه نوروزی برنامه «نوروز فوتبالی» است كه در ایام نوروز ۹۵ به صورت زنده از شبكه ورزش پخش خواهد شد. این مجموعه شامل ۵ قسمت ۲۰ دقیقه ای است كه هر شب ساعت ۲۳ مخاطبان شبكه ورزش میتوانند شاهد آن باشند.
  در این برنامه بهترین بازیكنان لیگ فوتبال كشور در پستهای مختلف با رای و نظر مستقیم بینندگان انتخاب خواهند شد تا در پایان نوروز تیمی منتخب با نظر مردم انتخاب و تشكیل شود.این برنامه شامل بخش‎های متنوعی چون؛ حضور در كنار پیشكسوتان فوتبال ساخت كلیپهای ویژه نوروز، حضور بازیكنان مطرح فوتبال در برنامه زنده ، حضور هنرمندان و بازیگران ورزشكار سینما و سایر آیتمهای متنوع ویژه نوروز است. اجرای این برنامه را عبداله روا به عهده دارد و كارشناس این برنامه نیز افشین عبداللهیان است. همچنین این برنامه را مجید خواجه نژاد و مقداد مومن نژاد تهیه میكنند.
  «پرچمداران» حكایت جالب پرچمداران ایران را در المپیك در سال منتهی به المپیك دستمایه تولید برنامه ای درخور و شایسته نام و عنوان پرچمداران المپیك شده است. این برنامه نگاهی نو به این ماجرا دارد.ایران در چهارده حضور قبلی خود در المپیك چهارده پرچمدار را در صف اول كاروان ایران در ورزشگاه افتتاحیه بازیها قرار داده كه عموما از كشتی گیران و وزنه برداران هستند. این افتخار در المپیك ریو به زهرا نعمتی بانو كماندار و بانوی شایسته ورزشكارایران رسیده. بانویی كه با حضور در مسابقات انتخابی المپیك برزیل در تایلند موفق شد به عنوان نخستین ورزشكار معلول ایرانی سهمیه حضور در بازیهای المپیك را به دست بیاورد. هركدام از این ورزشكاران قصه خاص خود را دارند كه در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد. بخشهای متنوع دیگر این برنامه شامل كاربردهای دیگر پرچم در امور روزمره نگاهی به تاریخ اجمالی پرچم و مروری بر المپیك های مربوط به همان بازی ها كه پرچمدارها در آن شركت داشته است.
  یادی هم از پرچمداران فقید خواهد شد. پرچمدارانی مانند: مرحوم علیرضا سلیمانی ۱۹۹۲ بارسلونا، مرحوم محمود نامجو ۱۹۵۲ هلسینكی و ۱۹۵۶ملبورن، مرحوم جعفر سلماسی ۱۹۶۰ رم و البته افتخارآفرینانی كه در برنامه حاضر خواهند شد: امیررضا خادم پرچمدار ۲۰۰۰ سیدنی، حسن زاهد پرچمدار ۱۹۸۸ سئول،هما حسینی پرچمدار ۲۰۰۸ پكن. نكته قابل توجه اجرای جذاب یك قهرمان المپیك در این برنامه خواهد بود. قهرمان كشتی جهان و المپیك با پرچمداران ما خاطره بازی خواهد كرد. این برنامه هر شب به مدت ۵۰ دقیقه پخش خواهد شد.
  «كشتی ایرانی» در ۱۵ قسمت ۴۰ دقیقه‎ای برگزیده و انتخاب شده است. این مجموعه مسابقات مهم و تاریخی كشتی ورزشكاران ایرانی در سطوح مختلف را شامل میشود. از جمله این مسابقات میتوان به مسابقات زیر اشاره كرد: مسابقات جهانی كراس نویالز ۱۹۹۷، مسابقات جهانی تهران ۱۹۹۸، مسابقات المپیك سیدنی ۲۰۰۰، مسابقات جهانی فرنگی تركیه ۲۰۰۱، بازیهای آسیایی دوحه ۲۰۰۶، مسابقات جهانی بلغارستان ۲۰۰۹، مسابقات جهانی تركیه ۲۰۱۰، مسابقات جهانی تركیه ۲۰۱۱، مسابقات جهانی تهران ۲۰۱۲، بازی دوستان ایران آمریكا ۲۰۱۳، مسابقات قهرمانی جهان بوداپست ۲۰۱۳، این مجموعه هر روز ساعت ۱۰:۴۵ پخش میشود.
  «رویای فوتبال» مجموعهای ۱۳ قسمتی كه به مرور مسابقات مهم داخلی و خارجی تاریخ فوتبال می پردازد. این مسابقات كه شامل مهمترین مسابقات سالهای دور و نزدیك تاریخ فوتبال است عبارتند از: ایران استرالیا ۱۹۸۶، برزیل فرانسه ۱۹۸۶، ایران كویت ۱۹۹۸، ایران آلمان ۱۹۹۸، فرانسه ایتالیا ۲۰۰۰، برزیل انگلیس ۲۰۰۲، آرژانتین سوئد ۲۰۰۳، ایران قطر ۲۰۰۴، آرژانتین آلمان ۲۰۰۶، ایران امارات ۲۰۱۰، اسپانیا هلند ۲۰۱۰، ایتالیا اسپانیا ۲۰۱۲ این مجموعه هر روز ساعت ۱۶:۳۰ پخش خواهد شد.
  «منتخب ورزش ایران و جهان» این مسابقات از بین بهترین و حساس ترین مسابقات ورزشی ایران و جهان كه در سال گذشته برگزار شده است انتخاب شده است از جمله این مسابقات میتوان به مسابقات انتخاب شده اشاره كرد: فینال والیبال قهرمانی اروپا، فینال بسكتبال قهرمانی اروپا، فینال هندبال قهرمانی اروپا، فینال گرنداسلمهای برتر تنیس جهان، فینال مسابقات اسكواش جهان، فینال مسابقات پینگپنگ جهان، مسابقات تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی پرتغال، مسابقات تیم ملی ایران در مسابقات بسكتبال قهرمانی آسیا، مسابقات تیم ملی ایران در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا، مسابقات تیم ملی ایران در مسابقات جهانی تكواندو، مسابقات تیم ملی ایران در مسابقات لیگ جهانی والیبال
  این مجموعه هر شب ساعت ۳۰ :۲۱ پخش خواهد شد.
  «تاریخچه المپیك The History of Olympic Games» این مجموعه كه در ۱۹ قسمت ۵۰ دقیقهای تولید شده هر قسمت به بررسی یكی از دورههای المپیك از سال ۱۹۴۸ تا سال ۲۰۰۰ پرداخته است. در هر قسمت مستند شرحی كلی از تاریخ اجتماعی آن دوره داده شده و سپس به بهترین و شاخص ترین ورزش های آن دوره از مسابقات پرداخته می شود.
  از ویژگی های این مجموعه مستند می توان به روایت تصاویر مستند مربوط به همان دوره اشاره كرد. بیننده این مجموعه میتواند به دگردیسی و تغییرات ورزش ها و نیز قوانین هر دوره از المپیك آشنایی پیدا كرده و تفاوت آن را با دوره قبل و بعد از آن را متوجه شده و همچنین با جایگاه ورزش های مختلف و اهمیت مسابقات در ادوار با توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی در هر دوره آشنایی پیدا كند.
  علاقمندان به برنامه تاریخچه المپیك میتوانند هر روز ساعت ۱۵:۰۰ مخاطب این برنامه باشند.
  ۱۰۰ بازی برتر ان بی ای؛ كارگردان: جیم پادهورتز، تهیه كننده: تام هیورث، سال تولید: ۱۹۹۹، زمان:۵۲ دقیقه این مستند جذاب نگاهی به ۱۰۰ بازی مهم و خاطرهانگیز مسابقات NBA دارد. این مجموعه دیدنی حاصل جمع آوری و انتخاب ۵۴ سال بازیهای بسكتبال این ادوار است.این مستند اول فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «لبه پرتگاه Beyond the edge» كارگردان: لین پولی، تهیه كننده: لین پولی، سال تولید:۲۰۱۳، زمان:۹۳ دقیقه خلاصه مستند: «ادموند هیلری » نیوزلندی اولین كسی بود كه قله اورست را فتح كرد. این اتفاق مهم ورزشی در سال ۱۹۵۳، با همت و تلاش این كوهنورد میسر شد. او با همكاری و همیاری شرپا (كمك كوهنوردان محلی) موفق به راهیابی به قله اورست شد.
  این مستند بازسازی موفقی از این اتفاق است كه لین پولی آن را به تصویر كشیده است. در این مستند كه از تصاویر و وسایل اصلی همان زمان استفاده شده توانسته فضای زمان واقعه را به خوبی ترسیم نماید. همچنین استفاده از صدای مستند و واقعی هیلری كه از طریق مصاحبه های انجام شده با او در آن زمان به دست آمده فضای فیلم را بیشتر به واقعیت نزدیك كرده است. این مستند دوم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «گاسكوبین Gascoigne»كارگردان: جین پرستون، تهیه كننده: تام هیورث، سال تولید: ۲۰۱۵، زمان: ۱۱۸ دقیقه این مستند زندگی حرفه ای پل گاسكویین بازیكن اسبق تیم ملی فوتبال انگلستان را به تصویر كشیده است. او فوتبال را از سال ۱۹۸۵ در تیم نیوكاسل شروع كرد. در سال ۱۹۸۵ در تیم بوستون یونایتد كار خود را به پایان رساند و از دنیای فوتبال خداحافظی كرد. در این مستند مصاحبه ای با او صورت گرفته است كه در آن داستان این مستند از زبان خودش روایت میشود. همچنین در این مستند مصاحبه با افراد مشهوری همچون وین رونی صورت پذیرفته است. این مستند سوم فروردین ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «بازماندههای رود Remains of a River» كارگردان: ورنر پدلس، تهیه كننده: لیكوییدینگ، سال تولید:۲۰۱۵، زمان:۴۳ دقیقه مستندی خوش ساخت مهیج و جالب درباره قایقرانی كه داستان را بوسیله چند ورزشكار تیم روایت میكند. این گروه سعی می كند تا رودخانه كلورادو را با قایق طی كند. نقطه شروع این سفر وایومینگ است كه داستان را از این نقطه شروع كرده و پس از رد كردن موانع و اتفاقاتی كه در طی این سفر برای گروه اتفاق میافتد و عبور از آریزونا در نزدیكی مرز مكزیك سفر خود را به پایان میرسانند. این مستند اتفاقاتی را كه در طی سفر ۱۱۰روز این گروه میافتد، بررسی میكند و مخاطب را به همراه این گروه به ماجراجویی در رودخانه دعوت میكند. این مستند چهارم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «زندگی حرفهای پل نیومن Winning life of Paul Newman» كارگردان: آدام كارولا تهیه كننده: سانتالیا پیكچر سال تولید:۲۰۱۵ زمان:۸۳ دقیقه فیلم مستندی درباره زندگی ورزشی اسطوره بازیگری پل نیومن است كه علاوه بر كار در سطوح بالای سینمای هالیوود در ورزش اتومبیلرانی فعالیت داشت و در این رشته ورزشی به موفقیتهایی دست یافت.این مستند تاریخچهای از زندگی این ستاره مشهور را كه بیشتر مربوط به زندگی ورزشی نیومن است شامل میشود. بخش جذاب و قابل توجه این مستند مصاحبه هایی است كه با افراد معروفی همچون رابرت ردفورد درباره نیومن انجام میشود. این مستند پنجم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «تفكر كوبی برایان Kobe Bryants Muse» كارگردان: گاتام چاپرا تهیه كننده: سی بی اس فیلم سال تولید:۲۰۱۵ زمان:۸۵ دقیقه موضوع این فیلم حول محور یكی از اساطیر تكرار نشدنی بسكتبال حرفهای جهان یعنی كوبی برایان كاپیتان تیم ملی بسكتبال آمریكاست. او كه در سانحه ای در یك مسابقه دچار آسیب دیدگی در ناحیه پا میشود ناچار به عمل جراحی خواهد شد. مراحل عمل جراحی روی پای او تا بهبودی كامل را در این فیلم دنبال میكنیم.
  ساختار این مستند به شكلی است كه داستان از نگاه خود برایان روایت میشود. مصاحبه هایی با او انجام شده كه او رو به دوربین در حال صحبت كردن است و از اتفاقات و حس ها و درونیات خود برای مخاطب میگوید. بخشهای دیگری از این مستند به مسابقات و امتیازاتی میپردازد كه برایان برای تیمش به دست آورده است. در زمان تولید این مستند برایان بازیكن تیم Lakers است. این مستند ششم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «چرا موتورسواری میكنیم Why we ride» كارگردان: برایان كارول تهیه كننده: تام هیورث سال تولید: ۲۰۱۳ زمان:۱۳۰ دقیقه ورزش پرهیجان و پرطرفدار موتورسواری گرچه با مخاطراتی روبروست اما جذابیت هایی دارد كه آن را یكی از پرطرفدارترین ورزش های انفرادی كرده است. مستند چرا موتورسواری میكنیم این ورزش را با نگاهی خاص به مخاطبان خود معرفی میكند. این مستند با مضمونی تاریخی از ابتدا موضوع را مطرح و رفته رفته به سوالات آنان، پاسخ میگوید. این مستند هفتم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «رونالدو»كارگردان: آنتونی ورك تهیه كننده: جیمز گیریز سال تولید:۲۰۱۵ زمان:۴۳ دقیقه كریستین رونالدو بدون شك یكی از فوق ستارگان فوتبال امروز جهان است. این فیلم نگاهی به زندگی و چگونگی راهیابی این فوتبالیست به دنیای فوتبال دارد. مصاحبههایی با افراد مختلف، فوتبالیستها و اعضای خانواده و دوستان او را در این فیلم میتوان دید. این مستند هشتم فروردین ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «پانتانی؛ مرگ تصادفی یك دوچرخه سوار Pantani the accidental Death of a cyclist» كارگردان: جیمز ارسكین تهیه كننده: نیوبلك فیلم سال تولید:۲۰۱۵ زمان:۹۶ دقیقه این مستند درباره زندگی حرفه ای پانتی دوچرخه سوار معروف ایتالیایی و قهرمان چندین دوره مسابقه تور فرانسه است. در این مستند شاهد مسابقات، تمرین ها و مصاحبه های مختلف هستیم. همچنین تاریخچه ای از مسابقاتی كه این قهرمان در آنها شركت داشته و به مقام رسیده را بررسی میكنیم. فیلم تركیب زیبایی از اتفاقات تلخ و شیرینی است كه در طول چند سال فعالیت قهرمانی برای پانتانی اتفاق میافتد. در انتهای مستند دلیل مرگ او و چند تن از دوچرخه سوارانی كه دچار حادثه شده اند را شاهد هستیم. این مستند نهم فروردین ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  « موج سواران طوفان Storm Surfers» كارگردان: الینور كاكس تهیه كننده: كریستوفر نلیوس سال تولید:۲۰۱۵ زمان:۹۵ دقیقه در سال ۲۰۱۱ چند موج سوار حرفه ای به نام های راس كلاركس و تام كارول به انجام ماموریتی مامور می شوند و قرار می شود این تیم در جایی به موج سواری بپردازد كه تا به حال هیچ موج سواری را به خود ندیده باشد. مكانی در استرالیا كه طول موج هایش به ۷۸۵ متر میرسد. در طول این فیلم نحوه آماده سازی این ورزشكاران از ۴ ماه قبل تا روز موعود میبینیم. همچنین مصاحبه هایی را در طول فیلم از ورزشكاران و عوامل این اتفاق شاهد هستیم. این مستند دهم فروردین ۹۵ ساعت ۲۰:۰۰پخش خواهد شد.
  «انقلاب تك چرخ هاRevolution One: A story of off road unicycling» كارگردان: دان هیتون تهیه كننده: سوكو سال تولید:۲۰۱۰ زمان:۵۳ دقیقه مستندی كه در آن نگاه خاصی به ورزشی شده است كه در میان مردم كمتر شناخته شده است. ورزشی به نام سواری بر روی یك تكچرخ. این مستند تاریخچه ۳۰ ساله این ورزش را مرور میكند و با پایه گذاران و پیشكسوتان این رشته زیبای ورزشی مصاحبه هایی را انجام میدهد. ورزشكاران در طول این مستند از لذتها و تجربیاتی كه در این ورزش كسب كردهاند صحبت میكنند. این مستند یازدهم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.
  «این است اسنوكایت This is Snowkite» كارگردان: فرد كانتات تهیه كننده: كریترز فیلم سال تولید:۲۰۱۲ زمان:۵۹ دقیقه این روزها اكثر مستندهای ورزشی موضوعاتی را دنبال میكنند كه مربوط به ورزش های جدید و نوظهور است. «این است اسنوكایت » نیز با انتخاب موضوعی بكر و جدید از این قاعده مستثنی نیست. این ورزش كه تركیبی است از اسكی و چتربازی، می تواند موضوع جالبی برای پرداخت یك مستند باشد. چند ورزشكار حرفه ای در این رشته به ارتفاعات كشور سوئیس رفته و در آنجا به هنرنمایی می پردازند. این ورزشكاران ازكشورهای مختلفی به این مكان آمده اند و مصاحبه هایی كه در مورد این ورزش با آنها می شود دیدنی و شنیدنی ست. این مستند دوازدهم فروردین ۱۳۹۵ پخش خواهد شد.
  «پخش زنده مسابقات» شبكه ورزش در تلاش خواهد بود تا در ایام نوروز مسابقات زنده ورزشی همچون لیگهای فوتبال و فوتبال های روزانه را بهصورت ازنده پوشش دهد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. «كلاه قرمزی» برگ برنده تلویزیون در نوروز
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: شنبه ۲۲ فروردین ۸۸, ۲۳:۰۴
 2. تلویزیون در نوروز میزبان 22 فیلم ایرانی و 52 فیلم خارجی
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۷ اسفند ۸۷, ۱۹:۴۴
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۴ مرداد ۸۷, ۰۹:۰۷
 4. تلویزیون های پلاسما چگونه کار می کنند
  توسط SadafG در انجمن مطالب جامع وکاربردی فیزیک
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۰۹ مرداد ۸۷, ۱۳:۰۴
 5. گیرنده تلویزیون برای موبایل
  توسط Vesal در انجمن ساير گوشي ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۰۵ اسفند ۸۶, ۰۱:۲۰

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •