یاسر حیدریان امروز از طعمه حریق شدن آلاچیق مدرسه دخترانه در فاز یک اندیشه خبر داد.

وی اظهار کرد: این حادثه ساعت 13 و 39 دقیقه عصر روز گذشته طی تماس با سامانه 125 آتشنشانی شهریار حریق آلاچیق مدرسه واقع در شهریار فاز یک اندیشه خیابان دوازدهم شرقی گزارش شد.
مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتشنشانان ایستگاههای 301 اندیشه و 101 مرکزی را به همراه مسئول کشیک با امکانات و تجهیزات کامل به محل حریق اعزام و در بدو ورود مأمورین مشاهده شد آلاچیق یکباب مدرسه دخترانه از نوع اسکلت فلزی و چوبی به علت بیاحتیاطی بر اثر جوشکاری طعمه حریق شده که با تلاش آتشنشانان اطفا و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.
وی افزود: خوشبختانه این آتشسوزی مصدومی نداشتهاست.
حیدریان تصریح کرد: در حادثه دیگری ساعت 23 و 43 دقیقه شب گذشته طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در سقف کاذب یکباب مغازه واقع در شهریار، فاز یک اندیشه، ابتدای خیابان شاهد شرقی گزارش شد.
وی در پایان متذکر شد: ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه کرد و در بدو ورود مأمورین مشاهده شد یک قلاده گربه در سقف کاذب یکباب مغازه روسری فروشی محبوس شده که با تلاش آتشنشانان و با استفاده از تجهیزات رهاسازی گربه مذکور صورت پذیرفت.