حساس ترین بازی هفته بیستم لیگ ستارگان قطر را دو تیم بزرگ دوحه برگزار خواهند کرد،جدالی که دربی ایرانی ها نیز محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم العربی و السد در حالی یکشنبه شب در آخرین بازی هفته بیستم به مصاف هم می روند که هر دو تیم برای حضور در مربع قهرمانی نیاز مبرمی به سه امتیاز این مصاف دارند. به همین خاطر جنگ نکو و دژاگه با یاران پورعلی گنجی می تواند حساسیت های خاصی داشته باشد.

در حالی که دو تیم در حال آماده سازی خود برای این جنگ بزرگ هستند خبرهای ناخوشایندی از اردوی العربی نقل محافل شده مبنی بر این که جان فرانکو زولا با بحران کمبود مدافع در اردوی تیمش روبروست و نمی تواند برای این بازی حساس از مدافعان اصلی و کلیدی خود به دلیل محرومیت و مصدومیت سود ببرد.

جاسمی مدافع خارجی تیم همچنان مصدوم است ضمن این خالد نواف هم در یکی از جلسات تمرینی از ناحجیه رباط صلیبی آسیب دید و صبح امروز پای خود را به تیغ جراحان سپرد. از سوی دیگر عادل رامی و احمدیوسف هم بعد از بازی هفته گذشته برابر الریان محروم شدند و نمی توانند تیم شان را در بازی با السد همراهی کنند. به این ترتیب تیم نکو و دژاگه بدون مدافع باید مقابل السد تشنه برد صف ارایی کند.