باشگاه ترک گروژنی برای میلاد محمدی در 12 بازی پایانی فصل مبلغی در حدود 150 هزار دلار در نظر گرفته. یعنی حدود 555 میلیون تومان.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد محمدی که فصل قبل و در تست باشگاه راه آهن چشم حمید استیلی را گرفت، این فصل و در پیشرفتی چشمگیر ترانسفر شد و به لیگ روسیه رفت تا پیراهن ترک گروژنی را بپوشد. نکته جالب درباره میلاد محمدی، پولی است ک او تاکنون از باشگاه راه آهن دریافت کرده. محمدی فصل قبل قراردادی 50 میلیونی با راه آهن امضا کرد و این فصل هم این مبلغ 4 برابر شد تا قرارداد او به 200 میلیون افزایش یابد. محمدی در این دو فصل روی هم حدود 100 میلیون از راه آهن دریافت کرد و 13 برابر آن را به این باشگاه پس داد. باشگاه ترک گروژنی برای دریافت رضایتنامه محمدی مبلغی در حدود 350 هزار دلار پرداخت کرد. یعنی حدود 1/3 میلیارد تومان. اگر این مبلغ را به 100 میلیونی که محمدی در این یک فصل و نیم دریافت کرده تقسیم کنیم عدد 13 بدست می آید. عددی که نشان می دهد محمدی 13 برابر پولی که از راه آهن دریافت کرده برای این تیم سوددهی داشته!

از سوی دیگر باشگاه ترک گروژنی برای میلاد محمدی در 12 بازی پایانی فصل مبلغی در حدود 150 هزار دلار در نظر گرفته. یعنی حدود 555 میلیون تومان. اگر این مبلغ را به 12 بازی تقسیم می کنیم می شود حدود 46 میلیون و 250 هزار تومان برای هر بازی و 513 هزار تومان برای هر دقیقه. این مبلغ البته به ازای هر بازی پرداخت نمی شود و به صورت کامل به حساب محمدی واریز خواهد شد. یعنی اگر محمدی حتی یک بازی هم برای ترک انجام ندهد این دستمزد را دریافت خواهد کرد.

قرار است برای فصول آینده توافقی بین محمدی و مسئولان ترک انجام شود و مبلغ قرارداد او مشخص گردد. اگر این بازیکن 22 ساله بتواند در 12 بازی پایانی فصل خودی نشان بدهد قطعا مبلغ قراردادش نیز افزایش می یابد.