درست چند ساعت قبل از انتخاب شدن به عنوان جوان اول فوتبال ایران سردار آزمون به سوژه اول اردوی روستوف در اسپانیا تبدیل شد.

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایرانی روستوف همچنان یکی از بازیکنان محبوب این تیم روسی قلمداد می شود. مهاجمی که جزو بازیکنان محبوب قربان بردی اف سرمربی موفق روستوف محسوب شده و در نزد هم تیمی هایش نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

آزمون درست چند ساعت قبل از برنامه نود و انتخاب شدن به عنوان جوان اول فوتبال ایران در نظرسنجی این برنامه در تمرین روستوف در اردوی مالاگا اسپانیا جزو سه بازیکنی بود که در چالش ضربات ایستگاهی برای سنجش سرعت و دقت در ضربه انتخاب شد و در کنار دو ستاره دیگر تیم یعنی دیمیتری پولوز و ایوان نووسل به رقابت پرداخت.


سایت باشگاه روستوف در گزارشی ویژه از رقابت این سه بازیکن نوشت:« بعد از یک تمرین سنگین و فشرده سه بازیکن در چالشی هیجان انگیز به رقابت در زدن ضربات به موانع پلاستیکی پرداختند تا سرعت و دقت خود را به رخ هم تیمی های شان بکشانند جایی که دیمیتری پولوز گوی رقابت را از دو هم تیمی دیگر خود آزمون و نووسل برد چون هر سه ضربه اش به موانع خورد اما دیگر بازیکنان یک توپ را از دست دادند».


در شرایط که فیلم چالش آزمون با هم تیمی هایش روی خروجی سایت باشگاه قرار گرفته بود و با استقبال گسترده ای از سوی هواداران روسی مواجه شد این بازیکن ایرانی از دید فوتبالدوستان ایرانی هم با بیشترین رای روبرو شد تا بالاتر از هم تیمی های خود در تیم امید به عنوان جوان اول فوتبال ایران انتخاب شده و روزهای خوشی را تجربه کند. بازیکنی که بسیاری به گلزنی های او امید بسته اند تا تیم ملی ایران دومین تجربه متوالی حضور در جام جهانی روسیه را با کارلوس کی روش به دست بیاورد.