پنجمین برد متوالی در سال 2016 در حالی برای آلکماری ها رقم خورد که باز هم درخشش ملی چوش ایرانی به چشم آمد.

به گزارش "ورزش سه"، آلکمار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در شرایطی میزبان تیم نه چندان سرشناس HHC بود که ون دن بروم سرمربی تیم بار دیگر از علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی اش سود برد. ملی پوش ایرانی که در بازی قبلی برابر نایمخن چند شب قبل به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده بود با رسیدن به شرایط مطلوب بار دیگر در ترکیب اصلی به میدان رفت و همین تصمیم زمینه صعود تیم به نیمه نهایی جام حذفی را فراهم کرد.

جهانبخش که در این هفته ها با گل ها و پاس گل های خود به یکی از مردان کلیدی تیمش تبدیل شده است در دقیقه 9 بازی با یک سانتر طلایی دیگر زمینه برد شیرین و صعود تیمش به نیمه نهایی جام حذفی را فراهم کرد تا آلکمنار در آستانه کسب یک افتخار دیگر قرار بگیرد. نکته جالب این که درخشش جهانبخش به قدری زیاد بود که حالا این بازیکن ایرانی به یکی از محبوب ترین نفرات تیمش تبدیل شده است.

البته ون دن بروم با اطلاع از شرایط جسمانی جهانبخش بار دیگر بازیکن کلیدی اش را در دقیقه 75 تعویض کرد تا او رابرای بازی های آتی در آمادگی مطلوب نگه دارد اما با این حال ملی پوش ایرانی یکی از بهترین های تیمش بود تا دسال 2016 را با شروعی توفانی آغاز کند.