علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک تیم ملی قراداد خود را روبین کازان فسخ کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این پایان دوره طولانی او در این باشگاه ثروتمند روسی است. حقیقی که در ابتدای فصل با درخواست دو میلیون یورویی روبین کازان برای رضایتنامه مواجه شده بود سرانجام از روبین کازان خارج شد تا آینده خود را در تیم دیگری جست و جو کند.او قصد دارد فوتبالش را در انگلیس یا پرتغال ادامه دهد اما خانواده او در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره حضورش در پرسپولیس پاسخ متفاوتی دارند، اینکه علیرضا حاضر است برای ادامه فوتبال به پرسپولیس بیاید.

درست بعد از اتفاقات رخ داده برای سوشا مکانی بود که نام علیرضا حقیقی به عنوان یکی از کاندیدهای جانشینی این گلر پرحاشیه بر سر زبان ها افتاد اما در آن مقطع این خبر با تکذیب هایی مواجه شد و خود حقیقی و اطرافیانش نیز تمایلی به صحبت راجع به این شایعات نشان ندادند. گلر شماره یک ایران که از وضعیتش در باشگاه روسی چندان راضی نبود چراغ خاموش پرونده فسخ قرارداد و جدایی اش را پیگیری کرد و در عین حال از آرزویش برای بازی در لیگ انگلیس صحبت کرد.

حضور بلند مدت او در لندن آن هم در کنار دوست صمیمی اش رضا قوچان نژاد نشان می داد این بازیکن سخت در تلاش است تا به هر نحوی شده راهی یک تیم انگلیسی در چمپیون شیب شود و حالا که خبر فسخ قرارداد او با باشگاه روسی علنی شده هیچ بعید نیست این آرزو برآورده شود گرچه خبرهایی مبنی بر احتمال پیوستن او به پرسپولیس نیز دوباره به گوش می رسد.مقامات باشگاه روسی با تایید جدایی این گلر تایید کردند حقیقی به خاطر این که جایگاهش در تیم ملی را از دست ندهد تصمیم به جدایی گرفته است و مشکل دیگری در باشگاه روبین کازان نداشته که بخواهد زمینه جدایی او را فراهم کند.

سایت معتبر prokazan روسیه با اشاره به فسخ قرارداد حقیقی و روبین کازان نوشت:«علیرضا حقیقی به عنوان یک بازیکن جوان در سال 2012 به باشگاه روبین کازان پیوست اما در طول 5 سال گذشته هیچ گاه نتوانست گلر اول تیم شود و همواره به باشگاه های دیگر قرض داده شد. از پرسپولیس ایران گرفته تا کوویلا و پنافیل در لیگ پرتغال تا همین وضعیت عامل فسخ قرارداد این بازیکن با باشگاه روسی شود. حقیقی اولین بار توسط علی دایی بازیکن افسانه ای فوتبال ایران در تیم باشگاهی اش فیکس شد و لقب جوان ترین کاپیتان تاریخ پرسپولیس را نیز گرفت اما جدایی از این تیم و حضور در روسیه چندان برای او خوش یمن نبود چون هیچ وقت گلر ثابت روبین نشد».

به این ترتیب می توان گفت آینده حقیقی یا در لیگ جزیره و در رقابت های چمپیون شیب رقم خواهد خورد چون واسطه های قدرتمندی در حال مذاکره برای گلر شماره یک تیم ملی ایران هستند یا این که او دوباره برای حفظ جایگاهش در تیم ملی به پرسپولیس بازگشته و یکی از عجیب ترین نقل و انتقالات فوتبال ایران را رقم خواهد زد.