پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود ظرف 24 ساعت اخیر، امروز به مصاف پاراگ رفت که این بازی را هم با پیروزی پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس بعد از پیروزی برابر پیکان در روز گذشته، امروز دومین دیدار تدارکاتی اش را برابر پاراگ برگزار کرد که حاشیه های آن را در ادامه می خوانید.

* با توجه به درگذشت رضا احدی، پیشکسوت استقلال، بنری از سوی مدیر مجموعه درفشی فر برای تسلیت به خانواده این پیشکسوت و هواداران استقلال نصب شده است.

* بازیکنان پاراگ از ساعت 15:30 دقیقه با حضور در زمین به گرم کردن خود پرداختند.

* حدود 100 هوادار با حضور در سکوهای درفشی فر به تماشای این دیدار دوستانه نشسته اند.

* ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: مرتضی قدیمی پور، محمد انصاری، علیرضا نورمحمدی، رضا خالقی فر، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی، علی علی پور، بابک حاتمی، محمد حسین پور و محسن بنگر.

* حدود 10 نفر خانم نیز با حضور در روی سکو از نزدیک این دیدار را تماشا می کنند.
البته این تماشاگران ممنوعه! دقایقی بعد از سوی مسوولان حراست به بیرون هدایت شدند!

* مهدی طارمی موفق شد در دقیقه 30 ام بازی گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند.

* قدیمی پور در اشتباهی عجیب گل تساوی پرسپولیس را دریافت کرد. در حالی که توپ به تیرک خورده بود در برگشت با برخورد به سر این دروازه بان گل تساوی را دریافت کرد.

* محسن بنگر موفق شد در ثانیه های پایانی نیمه اول روی توپ برگشتی که به تیرک برخورد کرده بود گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

* در بین دو نیمه یک تماشاگر از سکوها به درون زمین رفت و حراست ورزشگاه را به دردسر انداخت تا درفشی فر همم جیمی جامپ را به خود ببیند.

*ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم: مرتضی قدیمی پور، مایکل اومانیا، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، امیر آیینه چی، مهرداد کفشگری، احمد نوراللهی، جری بنگستون، علی علی پور، محسن مسلمان و بازیکن تستی

* یک گل چیپ از سوی مهاجم پاراگ بازی را به تساوی کشاند تا پرسپولیس از برد فاصله بگیرد.

*پرسپولیس موفق شد در لحظات پایانی با ضربه ایستگایی محسن مسلمان بازی را به سود خود به پایان برساند.