گوگل داره Google Talk را به Yahoo messenger میرساند، ولی هنوز راه زیادی دارد تا کاملا بخواهد Yahoo messenger را کنار بزند! (اما به عقیده من بزودی این کار را خواهد کرد)

به تازگی تیم نرم افزاری Google Talk با اضافه کردن امکانی ، برای کاربران خود این امکان را فراهم می کنند که بتوانند برای دوستانشان که Offline هستند، پیام بفرستند و در هنگامی که دوستشان Online شدند پیام آنها را ببینند. ( مانند همین Yahoo messenger خودمان! )

از این به بعد اگر شما برای دوستتان یک پیام بفرستید و آن فرد بعدا Online شود صفحه ای مانند صفحه زیر می بیند که پیام شما را هنگامی که او Offline بوده را نمایش می دهد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
توجه: برای اینکه Offline شما برای فرد مقابل ( که Offline هست. ) برسد اگر شما در برنامه Google Talk گزینه ای با نام "chatting off the record" را قبلا فعال کرده باشید باید قبل از اینکه پیغام خود را بفرستید روی گزینه ای با نام "Stop chatting off the record "کلیک کنید تا این خصوصیت فعال شود. (برای فعال کردن این دکمه می توانید از تصویر زیر استفاده کنید.)
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]