آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از باشگاه امصلال قطر جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیموریان که در باشگاه امصلال در اغلب اوقات فصل در پست غیرتخصصی به میدان میرفت، در نهایت کار خود را با این با شگاه قطری ادامه نخواهد داد.

بولنت سرمربی امصلال رابطه مناسبی با تیموریان نداشت و در نهایت باعث جدایی وی از این تیم شد. این در حالی است که آندو به دلیل سابقه خوب در قطر و نمایش نسبتا خوب این فصلش ممکن است کار خود را در یک باشگاه دیگر قطری ادامه بدهد.

تیموریان در حال حاضر در قطر است اما امروز قرارداد خود را با امصلال فسخ کرد.
آندو بهترین پاسور ام صلال در لیگ قطر

بنا بر آمارهای ارائه شده از سوی باشگاه ام صلال ملی پوش ایرانی بهترین پاسور این تیم معرفی شد.
به گزارش "ورزش سه"، باشگاه ام صلال در پایان نیم فصل نخست لیگ ستارگان قطر آمارهایی از عملکرد بازیکنانش ارائه داد که در یکی از آنها آندرانیک تیموریان ملی پوش ایرانی به عنوان بهترین پاسور این تیم در لیگ ستارگان قطر معرفی شد.

طبق آمار ارائه شده آندو در طول بازی هایی که در نیم فصل نخست برای ام صلال انجام داد 489 بار پاس داد که از این تعداد 423 پاس سالم بود تا او در صدر بهترین پاسورهای تیم قرار بگیرد. بعد از کاپیتان تیم ملی ایران دو ستاره خارجی دیگر یعنی مالیکی با 480 پاس و 412 پاس سالم دومین پاسور برتر قلمداد می شود و سوزا برزیلی هم با 443 پاس و 372 پاس سالم سوم است.


این آمار نشان می دهد آندو عملکرد بدی برای ام صلال نداشته و تمامی اخباری که رسانه های قطری در خصوص کنار گذاشتن این بازیکن از لیست نفرات ام صلال منتشر می کردند چندان واقعیت نداشته است. نکته ای که خود آندو هم به آن اشاره داشت و گله مند بود از این که خبرهای نادرستی در خصوص او نقل محافل خبری می شود.