سرمربی بایرنی ها که این روزها به همراه تیمش در اردوی دوحه قطر حضور دارد، به طور رسمی عنوان کرد که از فصل آینده در بین لیگ برتری ها به مربیگری می پردازد.

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا در مصاحبه ای با روزنامه الشرق در رابطه با رقابت هایی که این روزها در دوحه قطر آغاز خواهد شد گفت: این رقابت ها، معتبرترین رقابت هایی است که می تواند در سطح قاره برگزار شود چرا که بازی در المپیک برای هر بازیکنی یک افتخار است، این اتفاق برای من هم به بهترین حالت ممکن افتاد، من هم در المپیک بارسلون به همراه تیم اسپانیا حضور داشتم و در آن رقابت ها توانستیم طلا بگیریم، این احساس متفاوتی است که برای هر بازیکنی ممکن است یک بار اتفاق بیفتد و ما نیز به خاطر کسب طلا، بیشترین لذت را از این موضوع بردیم.

او درباره حضور خود در قطر در حین برگزاری این رقابت ها گفت: متاسفانه من در ان زمان در قطر حضور ندارم و نمی توانم این بازی ها را ببینم، اردوی زمستانی بایرن پیش از زمان شروع بازی ها به اتمام می رسد و ما باید به آلمان بازگردیم.

گواردیولا در رابطه با المپیکی شدن قطری ها گفت: من بگویم قطر به المپیک می رود؟ گفتن این حرف خیلی سنگین است و عنوان کردنش سخت است، بهرحال همه تیم ها با تمام وجود در این بازی ها شرکت می کنند و من هم تاکنون بازی های این تیم و بازی سایر تیم ها را نیز ندیدم، ولی برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم، من به آنها توصیه می کنم که این بازی ها را کاملا جدی بگیرند.

سرمربی بایرنی ها در پایان راجع به شرایط اردویی و ادامه حضور خود در این تیم گفت: اردوی ما در دوحه قطر یکی از بهترین اردوهای ما بوده است. من هم آخرین فصلی است که جمع بایرنی ها حضور دارم و مقدمات حضورم در فصل آینده در لیگ برتر فراهم شده است.

در پایان این مصاحبه نیز نویسنده مطلب ادعا کرده است که شرایط حضور پپ گواردیولا برای حضور در منچسترسیتی فراهم شده است تا فصل آینده را روی نیمکت این تیم بنشیند.