سایت های خبری کورا به تحلیل لیگ ستارگان قطر پرداخته و در میان میان به وضعیت سه بازیکن ایرانی حاضر نیز، نگاهی داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از فرارسیدن ماه ژانویه و زمان نقل و انتقالات لیگ ستارگان، گمانه زنی ها به اوج خود می رسد، سایت خبری تحلیلی "کورا" نیز در همین رابطه به تحلیل تیم ها و بازیکنان حاضر در این لیگ پرداخته است و در میان نام سه بازیکن ایرانی نیز مطرح شده است.

این سایت راجع به تیم الغرافه قطر نوشته است: الغرافه ای ها با چند بازیکن جدید صحبت کرده اند تا با اضافه کردن آنها ایرادهای تیم خود را برطرف کنند، مسعود شجاعی یکی از بازیکنانی است که احتمالا از این تیم جدا خواهد شد زیرا وی در بازی های خود در نیم فصل اول لیگ ستارگان قطر نتوانست اثرگذاری مثبت برای تیمش داشته باشد، او جزء آخرین بازیکنانی بود که در روزهای آخر نقل و انتقالات به این تیم پیوسته است.

کورا اضافه کرد: از باشگاه مسیمیر خبر می رسد که این باشگاه از 4 بازیکن راضی نیست و معتقد است دو بازیکن برزیلی و یک بازیکن پرتغالی و کاپیتان ایرانی اش یعنی محمد نوری احتمالا در نیم فصل از این تیم جدا خواهند شد.

در پایان نیز به بررسی وضعیت ام صلال پرداخته است: این تیم نیز در انتظار پیشنهادهای سرمربی ترک تبارش، بولنت خواهد بود، آندو تیموریان، هافبک ایرانی این تیم و جرمی، هافبک فرانسوی این تیم بازیکنانی هستند که به احتمال زیاد و با توجه به عدم رضایت سرمربی این تیم، از جمع ام صلالی ها جدا خواهند شد.