علی رضا صفرزاده عضو شورای اسلامی شهر شهریار؛ با اشاره به محدودیت در فضای پارک خودروها به عنوان یکی از معضلات جدی در این شهر، اظهار کرد: طرحها و برنامههای متعددی منتظر شورای شهر این منطقه قرار دارد تا با ورود و مشارکت بخش خصوصی احداث و عملیاتی شود.وی افزود: پروژه سیتی سنتر از نمونه طرحهایی است که با نمای آن در محدوده میدان معلم واقع شده و با بهره برداری از آن سرانههای شهری در برخی حوزهها افزایش خواهد یافت.


صفرزاده گفت: طبق مطالعات و بررسیهای انجام شده، یک هزار و 500 واحد پارکینگ عمومی و طبقاتی هوشمند در این پروژه تعریف شده که با راه اندازی آن بخشی از محدودیتهای موجود در فضای پارک خودروها رفع میشود.


عضو شورای اسلامی شهریار عنوان کرد: امکانات متعددی در این مجموعه عظیم پیش بینی شده که احداث کتابخانه، قرائت خانه، فرهنگسرا ، روف گاردن در بالای پشت بام در مساحتی به وسعت 2 هکتار و ساخت فضای تفریحی مختص بانوان از نمونههای آن به شمار میرود.


صفر زاده یاد آور شد: مقرر است 20 هزار متر فضای تجاری و سه سالن سینما نیز در این مجموعه احداث شود که با توجه به محاسبات ارزیابی شده در مجموع 250 میلیون تومان اعتبار به این پروژه عظیم تزریق خواهد شد.