دبیر سازمان لیگ برتر تیروکمان دلیل اخراج مهری شمشیرکش از هفته پایانی لیگ برتر تیروکمان را مصاحبههای تند اخیر وی علیه رییس فدراسیون تیروکمان عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، محبوبه شهریاری در رابطه با علت اخراج شمشیرکش از مسابقات هفته پایانی لیگ برتر تیروکمان که قرار بود امروز (چهارشنبه) برای تیم هیات هرمزگان جهت کسب عنوان قهرمانی در سایت تیروکمان مجموعه ورزشی آزادی مسابقه دهد، افزود: ورزشکاری که خود را برای کسب عنوان قهرمانی رقابتهای لیگ برتر تیروکمان آماده میکند چطور به خود اجازه میدهد که ظرف دو، سه هفته اخیر علیه شجاعی، رییس فدراسیون تیروکمان در خبرگزاریها و شبکههای اجتماعی مصاحبههای تندی را انجام دهد.

وی گفت: اخراج وی از سایت بنا به دستور رییس فدراسیون تیروکمان بود و برای این منظور شمشیرکش باید در کمیته انضباطی پاسخگوی اهانتهای تند خود علیه رییس فدراسیون تیروکمان باشد.

دبیر سازمان لیگ برتر تیروکمان اضافه کرد: اگر وی رییس فدراسیون را قبول دارد و به دنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر تیروکمان بود چه دلیلی داشت که علیه فدراسیون مرتب در خبرگزاریها مصاحبههای بی پایه و اساس انجام دهد؟ همچنین اگر وی با رییس تیروکمان هیات خراسان رضوی مشکل داشت، نباید در این زمینه فدراسیون را نیز وارد قضایا میکرد. باید مشکلش را با رییس هیات حل و فصل میکرد. این گونه برخوردها در شان یک کماندار نیست.

وی در پاسخ به این که شمشیرکش گفته این مساله را دادگاهی میکند و حتی با وزارت ورزش و جوانان نیز راجع به اخراج خود این مساله را مطرح خواهد کرد، گفت: به هر حال وی باید در کمیته انضباطی پاسخگوی شکایت خود باشد نه این که بخواهد موضوع را به دادگاه و وزارت ورزش و جوانان بکشاند. من تصور میکنم در این زمینه شمشیرکش تا حدودی بچگی کرده است.

شهریاری در ادامه تاکید کرد: بدون شک اگر من نیز جای رییس فدراسیون تیروکمان بودم چنین تصمیمی را اتخاذ میکردم. تصمیم وی، تصمیم درست و به جایی بود.

وی افزود: به نظر میرسد شمشیرکش هنوز نتوانسته تکلیف خود را با خود مشخص کند وگرنه دلیلی نداشت چنین موضوعی را رسانهای کرده و در شبکههای اجتماعی نیز مطرح کند.

دبیر سازمان لیگ برتر تیروکمان در پایان گفت: وی باید خود را برای کمیته انضباطی آماده کند و جوابگوی بسیاری از مسائل پیش آمده باشد.