عصر یکشنبه رحمان علیزاده معاون فنی وعمرانی فرمانداری شهریار در جمع خبرنگاران با اشاره به موقعیت خاص منطقه ای این شهرستان در غرب استان تهران اظهار داشت:در تقاطع قائم شهریار، ۳۰ ایستگاه تاکسی استقرار دارند که برای بهبود و ارتقای کیفی خدمات در این بخش، برنامه ها و تدابیر خاصی اندیشیده شده است. معاون عمرانی شهریار عنوان کرد:یکی از مشکلات موجود در محورهای مواصلاتی شهرستان شهریار به محور شهریار-فتح باز می شود، بطوری که دو لاین نیمه استاندارد در مسیر برگشت به شهریار، جوابگوی ترافیک موجود در این محدوده نیست.
وی افزود:از همان ابتدای فعالیت فرماندار کنونی شهرستان شهریار، رفع این مشکل ونارسایی مورد توجه قرار گرفت و دستورات ویژه ای برای بهبود این وضعیت از سوی فرماندار صادر شد.
علیزاده گفت:از لحاظ تقسیمات کشوری، محور فتح در حوزه استحفاظی تهران قرار دارد و با رایزنی ها و مذاکراتی که با شهردار منطقه ۲۱ صورت گرفت، مقرر شد با عنایت به ملاحظات ترافیکی شهریار اقداماتی در این حوزه عملیاتی شود.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار عنوان کرد:با توافق میان شهردرای تهران با نیروهای مسلح، موضوع معارضان این منطقه حل شده و در صدد هستیم با تعامل و همیاری مدیریت شهری تهران مشکل را رفع کنیم.
گفتنی است که محور فتح از مناطقی محسوب می شود که حد فاصل تهران-شهریار قرار دارد و تعدادی از پادگان های نظامی در این محدوده استقرار یافته است.