آیین گشایش و بهره برداری از این زورخانه فردا با حضور مسوولان وزارت ورزش و جوانان، وزارت راه و شهرسازی، فرماندار شهریار، مسوولین منطقه، قهرمانان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در شهر جدید اندیشه تهران ( شهرستان شهریار )برگزار خواهد شد.
محمد آیینی رییس سازمان عمران شهر جدید اندیشه در این مورد اظهار داشت: این زورخانه با هدف اجرای سیاست های توسعه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در شهرهای جدید و بازگشت به باورهای اصیل فرهنگ ایرانی در بازار بزرگ ایرانی- اسلامی شهر جدید اندیشه به بهره برداری خواهد رسید.
وی زورخانه را تبلور تربیت ایرانی- اسلامی دانست و افزود: سه ضلع هنر و معماری، موسیقی و معنویت زورخانه ها را به مکانی منحصر به فرد تبدیل کرده است که در آن علاوه بر تربیت جسم به آموزه های اخلاقی نیز اهمیت داده می شود.
تجلیل از خانواده ی شهدا، جانبازان و خادمان فرهنگ پهلوانی، بخشی از برنامه های آیین افتتاحیه زورخانه شهر جدید اندیشه خواهد بود.
زورخانه بازار بزرگ ایرانی - اسلامی، بخشی از طرح بزرگ این بازار برزگ است که 5 خرداد ماه امسال توسط حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و تنی چند از معاونان و وزرا افتتاح شد .