رحمان علیزاده معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار با اشاره به ضرورت توسعه راه ها و محورهای مواصلاتی در شهرستان شهریار به عنوان یکی از مراکز اصلی تردد در غرب استان تهران اظهار داشت: زیرگذر وحیدیه-فردوسیه یکی از طرح های حائز اهمیت در این شهرستان به شمار می رود که با بهره برداری از آن، تردد خودروها به میزان قابل توجهی در این منطقه تسهیل خواهد شد.

وی افزود: زیرگذر وحیدیه-فردوسیه در مسیر شهریار به رباط کریم واقع شده و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی مواجه است.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار عنوان کرد: یکی از مشکلات موجود در این طرح به آزادسازی اراضی محدوده این پروژه مربوط می شود.
علیزاده گفت: پیش از این، طرح زیرگذر وحیدیه-فردوسیه منحصرا به یک زیرگذر خلاصه می شد که شهریار را به رباط کریم متصل می کرد اما در حال حاضر دسترسی های بیشتری در حوزه های فردوسیه و وحیدیه برای آن تعریف شده است.
وی افزود:توسعه این پروژه، دهنه های پل را افزایش داده و این امر با گسترده تر شدن اراضی این طرح همراه شده است.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهریار عنوان کرد:گسترش اراضی، طرح را با طرف های مالک بیشتری مواجه کرده و طی هماهنگی های انجام شده با مدیریت شهری فردوسیه، مقرر شده توافق با مالکان این محدوده بصورت جدی پیگیری شود.
علیزاده یادآور شد: در صورت تحقق برنامه های طراحی شده در زمان مورد نظر، امیدواریم این پروژه در دهه فجر سال جاری به مرحله بهره برداری برسد.