عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: رییس صدا و سیما به نمایندگان مجلس قول داد که همکاری بیشتری با مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

حسین گروسی با اشاره به جلسه صبح روز یکشنبه فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: در این جلسه مطالب مهمی مطرح شد و محمد سرافراز رییس سازمان صدا و سیما میهمان آن بود.
وی جذب مخاطب و تولید سریال ها و فیلم های فاخر، پوشش اخبار سراسری را از جمله بحث های جلسه صبح فراکسیون رهروان ولایت عنوان کرد و گفت: دیدگاه نمایندگان در خصوص پوشش تلویزیون در نقاط مختلف کشور و ارتقا شبکه ها به فناوری اچ دی در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در این جلسه سرافراز قول داد تمامی کشور تحت پوشش شبکه های تلویزیون قرار گیرد تا مردم اعتماد بیشتری به رسانه ملی پیدا کنند.
نماینده مردم شهریار در مجلس افزود: همچنین درباره انعکاس صحیح و دقیق اخبار مجلس نیز بحث شد و سرافراز قول داد که تعامل بیشتری با مجلس داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین رییس سازمان صدا وسیما گفت که در آینده بسیاری نزدیک تمامی شهرستان های استان تهران زیر پوشش شبکه های تلویزیونی با استفاده از فناوری اچ دی قرار خواهد گرفت.
گروسی افزود: این جلسات تکرار می شود تا مجلس شورای اسلامی بتواند در افزایش بودجه برای ارتقا فناوری های جدید به صدا و سیما کمک کند.