شاهین بنی طالبی سومین مدال طلای تیم ووشوی جوانان ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا را کسب کرد.

به گزارش "ورزش سه" از ایرنا، هشتمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا با حضور نمایندگان 24 کشور از صبح روز پنجشنبه در چین آغاز شده است.جمعه شب و در بخش تالوی پسران، شاهین بنی طالبی در فرم جین شو به امتیاز 9.23 رسید تا بر سکوی نخست ایستاده و طلایی شود.

لوئیس فرناندز از اندونزی با امتیاز 9.14 و هوین چینگ از هنگ کنگ با 9.06 به ترتیب دوم و سوم شدند.پیش از این زهرا کیانی در تالوی دختران، 2 مدال طلا برای کاروان ووشوی ایران کسب کرده بود.در ادامه، سوگند گلشنی در فرم گوئن شو با امتیاز 9.05 به عنوان دومی و مدال نقره رسید. پرناتا ستایوان با 9.15 از تایوان و اسکندیروا از ازبکستان با 8.59 به ترتیب اول و سوم شدند.

همچنین سپیده شاکریان که در روز اول رقابت های قهرمانی جوانان آسیا موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شده بود، در روز دوم این پیکارها نیز این عنوان را تکرار کرد تا خود را دو مدال کند.وی در فرم نن گوئن به امتیاز 9.28 رسید تا به مدال نقره برسد. ورزشکاران ویتنام و ماکائو نیز به ترتیب اول و سوم شدند.با این اوصاف و تا پایان روز دوم تعداد مدال های کاروان ووشوی جوانان ایران به 3 طلا، 4 نقره و 3 برنز رسید.هشتمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا یکشنبه شب به پایان خواهد رسید.