[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]عضو شورای شهر شهریار گفت: رویکرد مدیریت شهری در این منطقه بر مبنای بستر سازی برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیر ساخت های رفاهی، عمرانی، بهداشتی، ورزشی و فرهنگی استوار است بهزاد درخشان عضو شورای شهر شهریار، با اشاره به لزوم توسعه هر چه بیشتر امکانات و زیرساخت های رفاهی در این شهر اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری شهریار بهره برداری از استخر پیشرفته شهریار را در زمینی به مساحت چهار هزار و۷۰۰ متر در اولویت قرار داده است.

وی افزود: اعتبار پیش بینی شده برای این طرح به رقمی بالغ بر چهار میلیارد و۵۰۰میلیون تومان می رسد که بدون شک باافتتاح آن، رضایتمندی علاقه مندان به ورزش به نحو هر چه مطلوب تری تامین می شود.
وی عنوان کرد: نقشه های این پروژه در حال آماده سازی است و با توجه به مصوب شدن آن در پارلمان شهری شهریار، بعد از تایید نهایی فرمانداری آماده اجرا خواهد بود.
درخشان گفت: کلنگ زنی این پروژه پس از تایید نماینده دولت در شهرستان شهریار، عملیاتی می شود و به فضل الهی با تکمیل و افتتاح این طرح، امکانات رفاهی عمومی و شهری در این ناحیه بیش از پیش تقویت خواهد شد.
عضو کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهریار گفت: رویکرد مدیریت شهری در این منطقه بر مبنای بستر سازی برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیر ساخت های رفاهی، عمرانی، بهداشتی، ورزشی و فرهنگی استوار است.