تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان عنوان سوم مسابقات قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون کشتی، در پایان رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا که از روز گذشته (پنجشنبه) در شهر نایپیداو میانمار آغاز شده بود، تیم ملی کشورمان با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز و 58 امتیاز به عنوان سوم دست یافت. تیم کشورمان سال گذشته با 5 مدال طلا، یک نقره و دو برنز و 75 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود.
تیمهای قزاقستان و هند نیز به ترتیب با 65 و 59 امتیاز قهرمان و نایب قهرمان شدند.
در پایان این مسابقات نمایندگان کشورمان صاحب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند که علی ارسلان و امیرحسین حسینی در اوزان 66 و 96 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و عرفان سعادتیفر در 60 کیلو صاحب مدال نقره شد. میثم دلخانی و علیرضا کارگر نیز در اوزان 55 و 50 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.
مهدی فلاح در وزن 96 کیلوگرم هم با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد و در وزن 74 کیلوگرم نیز کیوان رضایی از گردونه مسابقات کنار رفت.
بر اساس برنامه این رقابتها، مسابقات کشتی آزاد از فردا (شنبه) و به مدت 2 روز برگزار میشود که علیرضا گودرزی در وزن 50 کیلوگرم و امین طاهری در وزن 120 کیلوگرم به مصاف حریفان میروند. رقابتهای 6 وزن باقیمانده کشتی آزاد نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.