نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سیره امام علی(ع) در آیینه رمضان روی آنتن شبکه آموزش

 1. #1
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  سیره امام علی(ع) در آیینه رمضان روی آنتن شبکه آموزش
  به گزارش روز سه شنبه ایرنا، انیمیشن سیره امام علی(ع) در آیینه رمضان، زندگینامه حضرت علی(ع) و چگونگی آداب ماه رمضان از جمله افطاری دادن، کمک به مستمندان، سفارش به تلاوت قرآن و غیره را روی آنتن می برد.

  انیمیشن سیره امام علی(ع) در آیینه رمضان روز چهارشنبه ساعت 9.30 روی آنتن شبکه آموزش می رود.

 2. #2
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  رادیو ورزش با پخش سه ویژه برنامه در سوگ مولای متقیان حضرت علی (ع) می نشیند

  ** رادیو ورزش در سوگ شهادت حضرت علی (ع) می نشیند

  رادیو ورزش با پخش سه ویژه برنامه در سوگ مولای متقیان حضرت علی (ع) می نشیند.

  علی مقتدای ورزشکاران، عنوان ویژه برنامه رادیو ورزش در روز قدر است که چهارشنبه 17 تیر ساعت 6.05 بامداد از این شبکه پخش می شود؛ این ویژه برنامه در باب دل گویه های ورزشکاران شاخص ایرانی از اقتدا به علی (ع) در میادین ورزشی و آثار شخصیت الهی ایشان بر ورزشکاران تهیه شده است.

  مریم رستمی تهیه کننده به همراه مهرداد محمدی و علیرضا کنگرلو گویندگان این برنامه را تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می کنند.

  پهلوان عالم، عنوان ویژه برنامه رادیو ورزش در روز 21 رمضان است که چهارشنبه 17 تیر ساعت 14.05 از این شبکه پخش می شود؛ پهلوان عالم ویژه برنامه ای است در بیان شخصیت فرا انسانی امام علی (ع) و الگوی شخصیتی ایشان به ورزشکاران ایرانی که با تهیه کنندگی یوسف فرجی و گویندگی الهام حسینی پخش می شود.

  اقتدا به مقتدا عنوان ویژه برنامه رادیو ورزش در روز شهادت مولا علی (ع)است که چهارشنبه 17 تیر ساعت 10:05 صبح از این شبکه پخش می شود؛ این ویژه برنامه در نکوداشت و بیان جایگاه اقتدای ورزشکاران ایران به مولا علی (ع) در میادین ورزشی تهیه و پخش می شود.

  حسین سلطانی تهیه کننده به همراه الهام حسینی و شهریار شهریاری گویندگان این برنامه را پخش می کنند . سید مهدی سید صالحی میهمان این برنامه هستند.

 3. #3
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** افتخارآفرینی پیشکسوتان ورزشی در گنجینه ها

  برنامه گنجینه ها با هدف آشنایی مخاطب با پیشکسوتان عرصه ورزش کشور یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 17.45 از رادیو ورزش پخش می شود.

  در برنامه گنجینه ها مخاطبان ورزش دوست کشورمان می توانند با پیشکسوتان و افتخارآفرینان کشورمان آشنا شوند.

  برنامه گنجینه ها روز سه شنبه 16 تیر و چهارشنبه 17 تیر و پنجشنبه 18 تیر به ترتیب به بهمن فکرت پیشکسوت جودو ، حمید جاسمیان پیشکسوت فوتبال و حسین کازرانی پیشکسوت فوتبال می پردازد و شنوندگان رادیو ورزش می توانند با افتخارات این پیشکسوتان عرصه ورزش آشنا شوند.

 4. #4
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** یک روز در کوچه نقاش ها

  کوچه نقاش ها روایتی مستند از این روزهای زندگی سید ابوالفضل کاظمی فرمانده گردان میثم در دوران دفاع مقدس است که از شبکه افق به نمایش در می آید.

  این مستند که به همت خانه مستند انقلاب اسلامی، نویسندگی و کارگردانی محسن قزلی و تهیه کنندگی مهدی مطهر تولید شده است، امشب (16 تیرماه)، ساعت 21 و تکرار آن روز بعد ساعت 11 از شبکه افق پخش می شود.

 5. #5
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** روایت مردانگی تا پای جان

  کرار، مستندی درباره زندگی و شهادت یکی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) است که امشب از شبکه افق پخش می شود.

  مستند کرار درباره زندگی یکی از شهدای مدافع حرم از حزب الله لبنان است که در درگیری با تروریست های تکفیری به شهادت رسیده است؛ او با نام مستعار نظامی شهید مهدی یاغی فعالیت می کرد.

  مصاحبه با پدر و مادر و همچنین دوستان همرزم شهید و روایت بخش هایی از وصیت نامه شهید، از جمله قسمت های مختلف این مستند به شمار می آید.

  محسن اردستانی رستمی کارگردان این مستند به زبان عربی است؛ این مستند با زیرنویس فارسی از شبکه افق پخش می شود.

  کرار روز سه شنبه 16 تیرماه ساعت 18.30 و تکرار آن ساعت 24 از شبکه افق به نمایش در می آید و بازپخش آن هم روز بعد در ساعت های 9.30 و 15.30 خواهد بود.

 6. #6
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** مردی که حقانیت علی را فریاد زد

  مستند پرچین راز باهدف بررسی شخصیت جرج جرداق ادیب مسیحی و کتاب برجسته اش درباره امام علی(ع)، از شبکه افق پخش می شود.

  جرج سمعان جرداق نویسنده و شاعر و نمایشنامه نویس مسیحی لبنانی متولد سال 1926 بود که در سال 2014 میلادی چشم از جهان فروبست.

  او بیش از 30 جلد کتاب به رشته تحریر درآورد که مشهورترین آن ها که به فارسی هم ترجمه شده است، الامام علی صوت العدالة الانسانیه است که در ایران در قالب پنج جلد و با عناوینی همچون علی(ع) و حقوق بشر، علی(ع) و انقلاب فرانسه، علی(ع) و سقراط، علی(ع) و دوران زندگانی اش و علی(ع) و قومیت عربی به چاپ رسیده است.

  در این مستند، جرداق ماجرای نگارش کتاب و تاثیرپذیری اش از شخصیت امام علی را شرح می دهد؛ بخش دیگری از فیلم به توضیح ماجرای ترجمه کتاب به زبان فارسی با کمک آیت الله بروجردی اختصاص دارد.

  پرچین راز مستندی است به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که احمد جان میرزایی کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

  این مستند روز سه شنبه 16 تیرماه ساعت 17 و تکرار آن در ساعت های 23 همان روز و همچنین 8 و 14 روز بعد پخش خواهد شد.

 7. #7
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** برگزاری شبکه افق مسابقه بزرگ عکس و فیلم زیتون نور

  همزمان با برگزاری راهپیمای روز جهانی قدس، شبکه افق اقدام به برگزاری مسابقه عکس و فیلم «زیتون نور» می کند.

  جمعه 19 تیرماه مصادف با 23 ماه مبارک رمضان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان روز قدس تعیین شده است.

  آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) ، روز جهانی قدس نام گرفته است، یکی از جلوه های حقیقی اتحاد، انسجام و وحدت جهان اسلام و امت بزرگ رسول الله (ص) است و ملت مؤمن و روزه دار ایران اسلامی امسال نیز با خلق حماسه ای دیگر صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت فلسطین و قدس شریف را در جهان فریاد زده و داد مظلوم را از ظالمین رژیم اشغالگر و سفاک قدس مطالبه خواهند کرد.

  برهمین اساس و در آستانه این روز عظیم، شبکه افق با هدف گرامیداشت روز قدس و به نمایش گذاشتن اقتدار و عظمت ایران اسلامی، مسابقه فیلم و عکس زیتون نور را برگزار خواهد کرد.

  عموم شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر کشور می توانند تصاویر و فیلم هایی را که از این مراسم تهیه کرده اند به روابط عمومی شبکه افق ارسال کنند.

  علاقه مندان به ثبت تصاویر و ویدئوهای مربوط به این مراسم برای این منظور لازم است آثار تهیه شده را از طریق نرم افزارهای پیام رسان (شبکه های اجتماعی) به شماره ۰۹۲۱۸۶۲۷۶۳۸ و یا پست الکترونیکی qods@ofoghtv.ir ارسال کنند.

  شرکت کنندگان در مسابقه می توانند برای انتشار بهتر تصاویر و فیلم های خود، آنها را با برچسب #زیتون_ نور ، #روز_قدس، #راهپیمایی_ روز _ قدس، و #شبکه_افق در شبکه های اجتماعی منتشر کنند.

  به صاحبان آثار برتر، جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 8. #8
  کاربرسایت SEYYED آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  284
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 14 در 14 پست

  ** آثار موسیقایی نخل های کوفه

  آثار موسیقایی نخل های کوفه، همصدا با قدس، زخم قدس و غزه پیروز؛ به بهانه ی مناسبت های ماه پر برکت مبارک رمضان در دفتر موسیقی وسرود صداوسیما تولید شد.

  به گزارش دفتر موسیقی وسرود صداوسیما، نخل های کوفه با آهنگسازی و تنظیم محسن حسن زاده وهادی آرزم ،شعری از بابک رحیمیان واجرای یاسر یوسفی وگروه کُر قاریان قران اهل بیت واثر 'همصدا با قدس' با آهنگسازی و تنظیم حسن فراهانی وشعر ایرج قنبری با صدای ستار سهرابی واثر 'زخم قدس'با شعری از علی فردوسی ونماهنگ'غزه پیروز' با شعری از محمد مهدی سیار که دو اثر اخیر با صدای پویا بابایی؛ به مناسبت شب های پر فیض وبرکت قدر وهمچنین گرامیداشت روزجهانی قدس در دفتر موسیقی وسرود صداوسیما تولید وبرای بهره برداری وپخش در اختیار شبکه های مختلف رسانه ملی قرار گرفت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •