نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کلنگ زنی پروژه های عمرانی با ۵ هزار میلیاردریال اعتبار در شهریار

 1. #1
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  کلنگ زنی پروژه های عمرانی با ۵ هزار میلیاردریال اعتبار در شهریار

  هوشنگ خندان دل معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور در مراسم کلنگ زنی ۵ هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهر شهریار که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه برگزار شد با اشاره به نقش موثر مدیریت شهری در پیگیری امور شهر و شهروندان اظهار داشت: ۷۰ درصد از جمعیت کشور تحت پوشش خدمات و فعالیت های شهرداری ها قرار دارند که این امر مؤید نقش تاثیرگذار مدیریت شهری است.وی افزود: لازمه چنین خدمات و فعالیت هایی، درآمد و اعتبارات است و در این راستا قریب به ۶۵ درصد از درآمدهای شهرداری ها از محل صدور پروانه و عوارض تخلفات ساخت و ساز تامین می شود.وی عنوان کرد: در چنین شرایطی تسهیل و ارتقای مشارکت بخش خصوصی راهکار مطمئن و اصولی در تامین اعتبارات مورد نیاز شهری به شمار می رود.خندان دل گفت: تکیه مطلق شهرداری ها به امور عمرانی کافی نیست و در واقع امر مدیریت شهری برای توسعه سطح کیفی زندگی مردم و اطمینان بخشی به شهروندان با لحاظ کردن سلامت کاری در بین کارمندان شهرداری ها گام بردارد.

  با ۸۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی از کمبود اعتبارات سخن می گوییم


  در ادامه این مراسم حسین گروسی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همجواری شهریار با دو کلانشهر بزرگ البرز و تهران اظهار داشت: توانمندی های کشاورزی و تولیدی در این منطقه، می تواند شهریار را به قطبی صنعتی و کشاورزی در سطح کلان و کشوری مبدل کند.وی افزود: توسعه امکانات شهری و عمرانی همچون احداث بیمارستان های مجهز، ایجاد فرصت های شغلی متعدد و دانشگاه های معتبر فاصله رفاهی و زیرساختی شهریار با تهران را بیش از پیش کاهش می دهد.وی گفت: رشد اقتصادی منفی ۶.۷ درصدی و قرار گرفتن ایران در رتبه ۱۴۶ دنیا در حوزه سختی کسب و کار زیبنده کشور نیست.نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس عنوان کرد: با ۸۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور از کمبود اعتبارات سخن می گوییم و در چنین شرایطی امید آن می رود با توجه به توانمندی ها و استعدادهای متکثری که در کشور وجود دارد روند رو به رشد موجود با سرعت هرچه بیشتری طی شود و مشکلات و نارسایی ها به حداقل ممکن کاهش یابد.

  توسعه مشارکت های مردمی در اولویت مدیریت شهری شهریار


  در ادامه این مراسم علی مهدور نایب رئیس شورای شهر شهریار با اشاره به نقش سازنده هم افزایی و هم سویی دستگاه های فعال در سطح شهرستان شهریار در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های مورد نظر اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر شهریار به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی با تقویت سرمایه گذاری های مردمی و واگذاری فعالیت های عمرانی و اقتصادی به بخش خصوصی، برنامه های بسیاری را تنظیم و طراحی کرده است.وی افزود: احداث پارک های محله ای، سوله های ورزشی، اتصال شهرک اداری به شهرک صدف و زیباسازی سیمای شهری از اولویت های جدی مدیریت شهری شهریار در آینده محسوب می شود.مهدور عنوان کرد: پروژه بزرگ بازار میوه و تره بار، تقاطع هم سطح و غیر هم سطح شهریار با هدف تسهیل روند حمل و نقل و راه اندازی واحد تولیدی صنایع شنی، قیری و کارخانه آسفالت شهریار از طرح هایی است که با بهره برداری از آن توسعه پایدار در این منطقه به نحو شایسته تری محقق می شود.گفتنی است در پایان این مراسم ضمن کلنگ زنی پروژه های میدان مرکزی میوه و تره بار شهریار تقاطع غیر هم سطح صیاد شیرازی و پروژه تجاری و تفریحی مشارکتی شهریار با اعتباری بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال از ساختمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهریار مرکز آتش نشانی کهن و سوله ورزشی کردزار نیز به صورت رسمی بهره برداری شد.
  تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

 2. #2
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  لایحه درآمد پایدار در مرحله آخر برای ارائه قرار دارد

  هوشنگ خندان دل در آیین شروع به کار عملیات ساخت پروژههای عمرانی شهریار با ارزش 5 هزار میلیارد ریال گفت: مناسبسازی محیط شهری در آسایش شهروندان نقش بسیار مهمی را ایفا میکند و با توجه به این موضوع که امروزه در کشور بیش از 70 درصد شهرها تحت پوشش شهرداریها هستند و در این موضوع شهرداریها نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند.
  وی ادامه داد: فراهم کردن محیط مناسب شهری با اجرای پروژههای عمرانی و خدماتی محقق میشود و انجام این مهم از مهمترین وظایفی است که شهرداریها در حال حاضر به انجام آن مبادرت میورزند.
  معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور افزود: شهرداریها مدت زیادی که از بودجههای عمومی کشور استفاده نمیکنند و عمده منابع مالی آنها از محل ابتکارات و درآمدهای محلی است که بیشتر این درآمدها در سالهای گذشته حاصل از عوارض ساختوساز بوده که میزان 65 درصد از منابع شهرداریها را در بر میگیرد.
  خندان دل عنوان کرد: با جلب مشارکت بخش خصوصی و مردم و پیشرفت در این خصوص میتوانیم قدمهای مؤثری را در ارتقای امور اقتصادی و عمرانی داشته و کارآمدی و بهرهوری را تا حد زیادی افزایش دهیم.
  وی اضافه کرد: البته این مهم را نباید از یاد برد که در جذب این مشارکتها دقتنظر ویژهای باید صورت بگیرد و همچنین احراز اهلیت پیمانکاران باید جزء اصلی هر پروژهای باشد تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت پروژهها به پایان برسد.
  خندان دل گفت: اطمینانبخشی به مردم در خصوص پروژهها و خدمات در جهت انجام امور شهرداریهاست چرا که این مجموعه ارتباط رو در روی و نزدیکی را با مردم دارد و اقدامات شهرداریها موجبات بهبود زندگی را برای شهروندان فراهم میکند.
  معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور افزود: یکی از مهمترین اهدافی که در خصوص بهتر شدن وضعیت شهرداریها و شهرها پیگیر هستیم بحث لایحه درآمد پایدار است که در حال بررسی در مراحل آخر است و به زودی برای تصویب به مراجع مربوطه ارجاع میشود.
  وی در پایان متذکر شد: امروز شاهد آغاز مرحله عملیاتی پروژههای شهرستان شهریار هستیم و امید است با عزمی که مسئولان شهر دارند به زودی شاهد بهرهبرداری از این پروژهها باشیم.

 3. #3
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  تامین 65 درصد از درآمد شهرداریهای کشور از محل عوارض و جرایم ساختمانی

  هوشنگ خنداندل معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور، در مراسم کلنگ زنی 5 هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهر شهریار که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه برگزار شد با اشاره به قرار گرفتن قریب به 70 درصد از جمعیت کشور تحت پوشش خدمات شهرداری ها اظهار کرد: رضایتمندی مردم و شهروندان با ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم محقق میشود و تکیه مطلق بر امور عمرانی از سوی مدیریت شهری کافی به نظر نمیرسد.

  وی در ادامه افزود: قریب به 65 درصد از درآمد شهرداری ها در قالب عوارض ساخت و ساز و صدور پروانههای ساختمانی تامین میشود و در چنین شرایطی تسهیل و توسعه مشارکت های مردمی نقش موثری در تحقق اهداف مورد نظر ایفا میکند.


  معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور، در ادامه تصریح کرد: اهلیت و پایبندی فعالان سرمایهگذاری به تعهدات در پروژه های عمرانی و شهری مولفه های ضروری و حائز اهمیت این امر خطیر به شمار میرود.
  تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

 4. #4
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  *حوزههای مدیریتی با پرهیز از تنگنظری زمینه حضور بخش خصوصی را فراهم کنند

  سعید ناجی فرماندار شهریار در ادامه این مراسم با اشاره به مرکزیت این شهرستان در غرب استان تهران اظهار کرد: شهریار با 750 هزار نفر جمعیت و 7 شهر مستقل در زمره شهرستانهای پرجمعیت استان تهران به شمار میرود.


  وی در ادامه افزود: شهرستان شهریار بزرگترین منطقه آموزش و پرورش کشور را در دل خود جای داده و از ظرفیتهای متعدد و بالقوه بسیاری در حوزههای گوناگون برخوردار است.


  وی در ادامه افزود: لزوم مشارکت بخش خصوصی و تقویت سرمایهگذاریهای مردمی در شهرستان شهریار با مختصات ویژهای که از آن برخوردار است ضرورتی اجتناب ناپذیر است و می تواند حوزههای مدیریتی با پرهیز از تنگ نظری زمینه و بستر این امر مهم را به نحو مطلوبی محیا کنند.


  فرماندار شهریار در ادامه تصریح کرد: در واقع امر تسهیل و زمینهسازی ورود بخش خصوصی رویکرد جدید شهرتان شهریار محسوب میشود و خوشبختانه شهرداری شهریار دراین عرصه اقدامات مطلوبی را عملیاتی کرده است.

 5. #5
  مدیر انجمن SHAHRIAR-NOVIN آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۱۲
  نوشته ها
  2,316
  سپاس ها
  5
  سپاس شده 12 در 10 پست

  *رشد 68 درصدی درآمدهای مدیریت شهری شهریار

  مسعود رهنما شهردار شهریار در ادامه این مراسم با اشاره به تکیه شهرداری ها و 2 محور عوارض ساخت و سازهای غیر مجاز از محل کمیسیون ماده 100 و صدور پروانههای ساختمانی اظهار داشت: در طول سنوات گذشته با توجه به کاهش حجم ساخت و سازها درآمدهای شهرداری ها با کاهش چشمگیری مواجه شد.


  وی در ادامه افزود: با توجه به تدابیر و تمهیداتی که اتخاذ شد و با استعانت از الطاف الهی شهرداری شهریار در عرصه درآمدهای مدیریت شهری رشد 68 درصدی داشته است.


  رهنما تصریح کرد: شهرداری شهریار آمادگی دارد تا طرحهای عملیاتی شده و برنامهریزیهای لحاظ شده در راستای تامین چنین موفقیتی را بصورت پایلوت در اختیار مسئولان کشوری و استانی قرار دهد.


  گفتنی است در پایان این مراسم که پروژه های میدان مرکزی میوه و ترهبار شهریار ، تقاطع غیر همسطح صیاد شیرازی ، پروژه تفریحی و تجارتی مشارکتی شهریار و واحد تولیدی صنایع شنی و قیری با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال کلنگزنی شد و پروژههای مرکز آتشنشانی کهنز، ساختمان حمل و نقل ترافیک و سوله ورزشی کردهزار نیز بصورت رسمی به بهرهبرداری رسید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جمع آوري 10 هزار معتاد خياباني تا پايان سال
  توسط SHAHRIAR-NOVIN در انجمن اخبار شهريار
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۹۴, ۲۰:۲۹
 2. افزايش 2 هزار توماني اعتبار سيمکارتهاي اعتباري ايرانسل
  توسط ارسطو در انجمن تازه ها و اخبار تلفن همراه
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۳۰ تیر ۸۷, ۱۸:۴۱
 3. اعتباريهاي شبه دائمی!
  توسط ارسطو در انجمن خدمات و سرويسهاي مخابراتي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۰ خرداد ۸۷, ۲۰:۰۲
 4. اعتبار كارتهاي شارژ سيمكارتهاي اعتباري چگونه كسر
  توسط HAMIDREZA در انجمن خدمات و سرويسهاي مخابراتي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۱۱ آبان ۸۶, ۲۰:۲۱
 5. خانواده از خداوند اعتبار مي گيرد
  توسط hrg1356 در انجمن خانه و خانواده
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۰۳ مرداد ۸۶, ۱۸:۰۱

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •